reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi


allo Mordziulka.....rety to na rok sie wybieracie ze tyle bambetli bierzecie? ;) no w sumie ja kupilam torbe do wozka duza...i co?? okazuje sie ze za mala, bo wszystko mi potrzebne ;)
 
reklama
shady musze wozek wziasc to juz caly bagaznik ubrania hubka i swoje (mamy osobne walizki) reczniki jedzenie jego bo nie bede tam po sklepach latac za kaszka czy soczkami! wszystko do higieny czjnik bezprzewodowy lampke nocna sama wiesz ile tego!!! no ale na szczescie samochodem jade wiec moge se zabierac! no biore to co mi potrzebne!
 
wiesz ja juz tam bylam wiem jakie sa warunki i tak poza tym bede przeciez kolo 14 najpuzniej w hotelu wiec jakos musze egzekwowac bo jak bym w szpitalu byla to inaczej!
 

kojarzysz ta reklame Nissana???? co wszystko zapakowali, tylko zapomnieli dziecka??? nie zapomnij o Hubim :)
a gdzie sie wogole wybieracie?
 
ejo ejj chiba tu pustki bo juz pozno no a ja sie dopiero wyrwalam od codziennych obowiazkow a tu cisza w eterze no to i ja ide spac do jutra
 
reklama
no no czyli ma ktos nocny dyzur?a pobuszowalam jeszcze na innych watkach i zajrzalam jeszcze do was mamuski ale juz uciekam bo moja toska jeszcze niespi i jest strasznie zakatarzona -chyba to jej przeszkadza usnac to do jutra -zobaczymy ktora sie szybciej wyspi a co do pogody to juz najwyrzsza pora zeby zrobilo sie cieplutko no nie kobitki 8) 8)
 
Do góry