reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No u mnie zazwyczaj tez to działa a dzisiaj to nie bardzo :no::no::no:
A co najlepsze to mój synus zapytał mnie dlaczego my nie mamy takiej pani która by nam sprzątała i gotowała wtedy bysmy nie musieli nic robic a on by jej zapłacil jednego pieniażka :-D:-D:-Dcudowny ten mój synek:-):-):-)
 
reklama
Hej.
ide troche polezez bo od siedzenia boli mnie kręgosłup zajrze pózniej :tak:
Trzymamy za słowo :tak:;-)

To dla forumowych ciotek..troszke nie aktualne hehe tylko powiekszcie
nieaktualne , hmm.. Moja prawie roczna Amela jest kruszynką ...ale twoja Jula ile ma na tej fotce? :confused: Wygląda na 9 m-cy.:confused:

A propos zbliżających się Walentynek... :-D:-D:-D Może któraś się skusi.;-) Ostrzeżenie - strona tylko dla dorosłych - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
Laski mam wielkiego focha na Was:tak::sorry2:.

Upsss a cóż to się stało???????????

dziewczyny do rowu ale już!!:wściekła/y:

co to znaczy , bo chyba nie jestem w temacie:confused::confused::confused:

Hej.

Trzymamy za słowo :tak:;-)


nieaktualne , hmm.. Moja prawie roczna Amela jest kruszynką ...ale twoja Jula ile ma na tej fotce? :confused: Wygląda na 9 m-cy.:confused:

A propos zbliżających się Walentynek... :-D:-D:-D Może któraś się skusi.;-) Ostrzeżenie - strona tylko dla dorosłych - Aukcje internetowe Allegro

He he dobre czego to jeszcze nie wymyslą , całe szczęście ze mnie to nie dotyczy:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej mamuski ja tak na chwile bo nadal mam dola i glowa mi peka :-(.
W urzedzie musialam sie poklocic z facetem bo chcial mi sie w kolejke wepchac a ja do klotni pierwsza wiec troche sie poklocilam ale pomoglo :-).
W urzedzie na szczescie zalatwilam wsio i bedzie mi sie nalezal zasilek.
3 miesiace po 509 zl a 3 po 416 zl
Tylko ze naliczac mi beda od 13 lutego wiec jak to sobie obliczylam to powinnam dostac 2 razy po 509 zl a 2 razy po 416 zl a 2 razy po jakies 250 zl bo to za pol miesiaca wyjdzie tez .
Podobno teraz jak oni cos zalatwiaja jakas prace to nie mozna odmowic ani razu.Kiedys bylo ze iles tam moznabylo zrezygnowac z oferty a zasilek nie przepadal.Teraz jedynie nie przepadnie jak pacodawca dany napisze ze cie nie chce .
No ale narazie sie nie martwie tym ze znajda mi jakas prace.Ja do pracy narazie nie chce isc a zarejestrowalam sie dla kasy no ale zobaczymy jak to bedzie.

U mnie dzis sloneczko swiecilo.Mimo to ja nadal jakas zdolowana .Mam jakies ciezkie dni.I z G jakos dzis nam nie podrpdze i jest dzis wogolebeznadziejny dzien.
Sorki ze tak smolubnie ,ale glowa mi peka i zaraz sie klade do lozka.
 
nareszcie moje "bandziory ' poszly spac tzn Gabi śpi a starsze jak zwylke markuja :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:człowiek by chcial zjesc napic sie herbaty a te cholery chodza i dokuczaja jeszcze roaumiem Gabi ale Wojtek i Zuzka tak potrafia wyprowadzic czlowieka z rownowgi ze :szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:oczywisci po pracy nie odpoczelam nawet 5 minut nie moglam poleżec bo cały czas cos chcieli ode mni a po 17 zawozlam męza do pracy
 
reklama
Hej mamuśki ;-) Ja protestuję...
Za dużo piszecie...Chciałam ładnie nadrobić co popisałyście,poodpisywać i co?Min.5 stron do poczytania...Nie dam rady...Oczy mi się zamykają :zawstydzona/y: Nie obrazicie się prawda?
Aha,nie wiem czy wam mówiłam,u lekarza byłam,wyniki ok,dostałam tabletki anty na zatrzymanie @ no i wtedy na dokładniejsze badania muszę iść...
aha,no i niestety,zwolnili mnie z pracy...Zbyt mało sprzedawałam,bo tylko po 1sztuce...No nic,nie ta to inna,nie martwię się tym aż tak :tak:
Buziole kobitki :-)
Ps.Marta-czemu konto na nk usunęłaś? :-(
 
Do góry