reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hej

Wczoraj taka bylam zmeczona tymi opnkami ze nie miala sil na BB Do tego poszlam spac o 22:tak:
Dzis wstalam o 9:szok:obudzona przez Laure:-D
Dzis zaliczylam juz gosci, zrobilam obiad i slatatke jarzynowa.Kolo 17 ma wpasc Agnieszka z mezem i Emily na kawke:-)
Laura buszuje w zabawkach.dzis juz 3 razy odkurzalam.A to z rana, potem po gosciach a ostatni raz po ciastolinie ktora Laura sie bawila.
Mam jeszcze w planach prasowanie i pranie:baffled:juz jestem zmeczona a co bedzie wieczorem:confused:znow o 22 pojde spac:sorry2:


ide poczytac
 
]
w szczecinie na jakimś sklepie meblowym zawaliło się 200 metrów dachu pod naorem sniegu:szok:ludzie sa jacyś dziwni żeby nie odgarniac tego sniegu z dachu:wściekła/y:przeciez tego sniegu nasypało fest a że teraz temperatury dodatnie w dzienń to ten śnieg jest mega ciężki:baffled:na casto już chyba 4 razy pracownicy zwalali z dachu snieg:tak:
jak zwsze czekaja az cos sie stanie:wściekła/y:
Ukochane, żadko niszone ze względu na ich prasowanie właśnie, ale ponieważ tak ładnie spojrzał, to mu je wyprasowałam, mam wprawe. On męczy je -uwaga- do 2h spokojnie, a ja lee w 25minut-oszczednosc prądu zakamuflowana dobrym uczynkiem, hihihi



To widzę nie ja jedna miałam porypane sny dziś. Najpierw mi się niło, ze chodziąm po domu z plikiem banknotów pod pachą a łyżką stołową robiłąm sobie dobrze:baffled:, w dodatku były a niej nierozgniecione dokładnie ziemniaki:baffled::baffled:
Później śniło mi się ze byłam na placu zabaw z moim bratem, który był we śnie malutki i się nim opiekowałam. Na srodku placu stala wierza a w niej facet z ogromną rakietą wodną. I jak zaczal we mnie z tej wody, to mnie az pod plot popchało. I nie mogłam sie ruszyc, odwrócić, coz bratem, nic nie słyszałam:szok:. Jak kto ma taki zryty łep hihi, to i sny są niczego sobie:-)

Spadam, ta zaraz sie zjawi a ja naczynia mam w zlewie:sorry2:
no to fakltycznie zaoszczedzilas pradu:szok: jeszcze tak dlugo niczego nie prasowalam no ale ja bojowek nie mam:happy2:
Sny ciekawe a szczegoilnie ten gdzie Twoj brat za malego robil:szok:
.Mamy taki mały pokój dobudowany ,latem tam zawsze wczasowicze mieszkają i pod śniegiem na dachu zrobil sie lód ,i kiedy w dzien jest mały plus ,on sie rozpuszcza i pod blachę woda leci i mamy sufit zalany i ścoianę,JAK NIE UROK TO STACZKA ,POKÓJ JEST DO REMONTU NA WIOSNE:no:
upssss i znow wydatek:baffled:
Ja juz po obiDKU- DZIS POMIDORÓWKA PIEROGI Z oWOCAMI::tak: sorry za caps....



anka nie az tak nowa, ale DROGA:baffled: ledwo na to nazbieralam, a ta druga 7 razy drozsza:baffled:
mniammm pierozki, pycha.A co do tej metody to cen nie podawali:-D
Hej mamuski

Ja z rana wstalam w wyjatkowo dobrym humoze po wczorajszych zawieruchacch snieznych wkońcu było cielutko i sloneczko swieciło az chciało sie wyjsc z domu,
z rana pojechalam do Rzeszowa na masaże limfatyczne a po powrocie wziełam sobie łopatke i powolutku odwaliłam sobie scieżkę do drogi głównej bo zawaliło mi cała droge ze nawet przejść do auta nie można 300metrów bo tyle do do dłównej drogi spod domu.


Poczytałam wszystkie posty ale nie pamiętam co komu odpisac utkwiły mi jakieś firanki polujecie na cos konkretnego :-):-):-):-)bo ja sie troche na tym znam:tak::tak::tak:
widze zaskoczenie Krzyska :))
Pokarz swoje foranki, pochwal sie!!
My po hipoterapii. Zuza zmarnowana już śpiąca jest:szok::szok:na sankach się wyszalała i prawie zasnęła:tak:
Ja czuję się fatalnie. Poszłam do tej apteki co mnie wkurzyli ostatnio i mówię, że mam kartę. Brałam coś do ssania to fervex za grosz dostałam;-)Jak jutro nie będzie lepiej to do lekarza sie przejdę bo ostatnio też sama sie leczyłam a potem i tak na antybiotyku się skończyło:sorry2:Poza tym uszy mnie bolą:tak: Wzięłam ten fervex a teraz nie wiem czy mogę wziąć polopirynę na noc??:cJa chyba się wcześniej położę bo normalnie trzesie mnie:-(
tylko sie nie rozloz:baffled:moze idz lepiej do lekarza jak Cie juz uszy bola
Witam się wieczornie i na samo dzieńdobry..wchodzę na BB a tu surprajs:szok::szok::szok: no zwaliło mnie z nóg;-);-);-).
Chciałam napisać to i owo, ale mój najdroższy pierworodny stwierdził, że jeść nie będzie:no: więc walczyłam z nim i dopiero co go połozyłam...głodnego. Nawet napić za bardzo się nie chciał...nie wiem co mu jest. Może znowu chwilowy bunt, ale nerwowo już ledwo wytrzymywałam...w myślach to lałam go po pampersie że hoho:zawstydzona/y: no ale nic jak nie to nie, zobaczymy tylko jak nocka:nerd:


A teraz coś ekspresowo poczytam i na barwy szczęścia lecę;-)
czasami dzieciaczki maja takie widzi mi sie:tak:;-)
Justa skąd ty te koty masz , zarąbiste :-D:-D:-D

Laksi słyszałyście o tym ze dziewczynka 9 -latka urodziła syna , możecie poczytać:

9-latka urodziła dziecko - www.mamazone.pl
:szok::szok::szok:
Dobry wieczór mamuśki..:zawstydzona/y:chciałam zapytac czy moge do was dołączyc ja tez domowa mama...o i widze .ze moja Kernusia tu uczeszcza ,a ja nie raz sama w domu nudze sie z Juleczką to chociaz będe miała z kim pogadac w razie w..to co przyjmiecie nie?:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D
witam na forum :)
hej Martunia;-)..co tam słychac z wieczorka ja dzisiaj mialam takiego lenia ze do 1 popołudniu chodzilam w piżamie....:szok::-D..nic mi sie nie chcialo dobrze,ze męzus w pracy bo tak to by nawet biedaczysko obiadu dzisiaj nie miało..:-pa teraz uczy Jule mówic jak sie masz po hiszp:-D:cool2: mój maly szkrab nie chce isc spac...
oooo witam w gronie mam uwielbiajacych swoj szlafroczek:-)
hej laseczki piątkowo:happy2:
Witam nowe mamy justa 19 i justys:happy2:
my od 6 na nogach:baffled:pietruszka w pracy dzis maja po pracy zebranie bo znów w casto fala zwolnień przeszła jedna zwolnili 12 osób a teraz znów do końca marca maja zwolnić 16 :-(więc pewnie się domyslacie jaka atmosfera u nich w pracy a szczególnie jak się czują ci którzy nie maja umowy na stałe:baffled::baffled::baffled:moje dziecię mega marudne chyba zaraz pójdzie spać:baffled:

upsss nieciekawa sytuacja, kazdy trzesie portakami:baffled:
Beatka 1988..zapraszam..tylko latem bo teraz tu az tak gorąco to nie jestt...mam duzy dom to będzie gdzie spac i nie bedziesz musiala za hotel specjalnie płacic:-D:-D:-D:-D
ja tez ja tez :) Mamy jechac na chorwacje to moze hiszpanie wybierzemy:-D;-)
haha:-D nie boj zaby duzą hate mam wszystkie sie zmiescicie gratis z dzieciaczkami:-Dale bedzie\ sie działooooooooo:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
nie ma jka impreza z dzieciaczkami:-)
Malinka to faktycznie dłuższy spacerek się zapowiada ale u nas pogoda piękna, mam nadzieję że u was też:tak::tak::tak:
u mnie deszczowo:baffled:
calkiem inne zycie chociaz sercem zawsze bede w Pl...
i to mi sie podoba:tak:
Hej mamuski:-):-):-)

masaże zaliczone , chałupka posprzątana no i obiadek zjedzony .......masakra co ja jadłam ugotowałam sobie mleko z miodem i kluseczkami :-D:-D:-D i co najsmieszniejsze cholernie mi smakowało ......co ja zaczęłam jeść w życiu czegos takiego bym nie zjadła a teraz jem rzeczy na które wczesniej nawet nie spojrzałam :tak::tak::tak:

Musze jeszcze po dzieci jechac do przedszkola i z Maksem musze zaliczyc fryzjera :confused::confused::confused: ciekawe czy da sie go tam zaciągnąc i czy siądzie na fotelu zeby go obciąć :confused::confused::confused:

Dobra teraz ide was poczytac co tam naskrobałyscie póki mi jeszcze czas na to pozwala:happy2::happy2::happy2:
siostra bedzie dziewucha:tak:
Sama go maszynka walnij!
Cholera,Klaudia znowu zaczyna swoje histerie:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No co za gadzina wstretna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A mnie tak łeb napiernicza ze szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kupilam sobie dzisiaj maslanke o smaku pieczonego jabłuszka i jest zajebista:tak::tak::tak:Czesc juz wypilam a czesc zostawie sobie na jutro do obiadu-jak tyle wytrzyma;-):-)
kochana nie za czesto ta glowa Cie boli:confused:
To dla forumowych ciotek..troszke nie aktualne hehe tylko powiekszcie
sliczna:-)Jakie ma extra czarne wloski
Witaj Joasiu i Aniu:-) Malinka tak tak Hiszpan:tak::tak::cool2:

czesc:-)
Widze ze kazda z osobna witasz:happy2:
 
Ale nam sie Ania rozpsiala hoho:-D Ja rozmawilam z mamą przed chwilą chyba przyleci w Kwietniu bo strasznie tęskni...moja tesciowa jakąs imprezke ma dzisiaj i przyszla sie pochwalic nowym strojem ja jak ja zobaczylam to:szok::szok:mowie wam jaka z niej jeszcze laskaaa:-Dno ale co tam ma 44 lata dopiero..a moj mezulek o 19 z robola wraca ..i nie moge sie juz doczekac....Aniu dziekuje za komplementy dla malej i o ogóle wszystkim..małaa to cały tatus ani troche do mnie nie podobna heehe:-(
 
Justa bo córeczka jak do tatusia podobna to bedzie mieć powodzenie w zyciu:tak:a moja Julka to cała ja:baffled::-D
kochana ale masz młoda tesciową a jaka z niej młoda babcia:tak:mój A ntoszka bedzie miał 14 lat jak ja bede miała 44 lata:szok:ale adam wtedy bedzie miał 23 ufffff:-D:-D:-D
 
reklama
Justa bo córeczka jak do tatusia podobna to bedzie mieć powodzenie w zyciu:tak:a moja Julka to cała ja:baffled::-D
kochana ale masz młoda tesciową a jaka z niej młoda babcia:tak:mój A ntoszka bedzie miał 14 lat jak ja bede miała 44 lata:szok:ale adam wtedy bedzie miał 23 ufffff:-D:-D:-D
Młoda młoda..:-) a jaka fajnaa:-D no i tez taka smoła jak moja Julcia:-D ja sama mowie ze ładna :tak:...a Ty nie gadaj głupot bo pamietaj.ze dają ci tyle lat na ile wyglądasz..:-)
 
Do góry