reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej dziewczyny poczytalam was ale nie bede odpisywac bo czasu brak
musze sie brac za prasoowanie poki dziecko spi bo jak wstanie to nic nie zrobie bo Emily jest chora chycila jakiegos wirusa no i goraczka kaszel i wymioty pediatra mi dzis powiedzial ze ucho zaczyna sie tez robic pomalu czerwone mam nadzieje ze nie dostanie zapalenia ucha:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
oj to zdrówka dl amałej życze kochana:tak::tak::-)

No a z twojego liczenia na którego ci wyszło bo przeciesz to można samemu policzyc moja siostra ma na 22 i bedzie miała dziewczynke
no w sumie to z mojego liczenia wychodzi 18- bo OM nie pamiętałam kiedy miałam - podałamGIN mój dzien zapłodnienia najprawdopodobniejszego, bo wtedy liczylismy dni płodne i ona sobie wyliczyla OM tego:-D:-D:-D

cichooooooo bo medea sie zaraz wkurzy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a jak to będzie chłopadk to super będzie mu w rózowym :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D




zdrówka dla Emily :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
no co- chłopcy też moga w różówym chodic- faceci tez chodza w różowych koszulkach, koszulach czy krawatach:cool2:
 
reklama
aga zdrówka dla emily:tak::tak::tak:
agnes mój antoszka też miał kilka różowych ubranek po julce ma nawet slicznego frotkowego pajacyka do spania różowego w króliczki:-D:-Dno i wygląda w nim cudnie:cool2:jak to mówią ładnemu to we wszystkim ładnie:-p
Ja dużo mam ubranek po Martynce które ubieram Kamilkowi nawet różowe bodu Kamilek ma po domu przeciesz może chodzic no nie
Dobra zabieram sie za prasowanie
 
dzieki bardzo :-)
co moge o sobie ? mam 29 lat, uwielbiam dzieciaczki, staramy sie wlasnie o trzecie :-)
w warszawie jestesmy dopiero od miesiaca, takze jeszcze dobrze nie znam
wracam po kilku latach z francji, gdzie urodzily sie moje dwie pociechy
wzielam wychwawczy na rok, ale nie wiem czy wrocimy tam tak szybko (o ile w ogole), na razie mi sie nasz pobyt w polsce bardzo podoba i mam ochote zostac dluuuzej ;-):-)
No to zycze powodzenia w staraniu o dzidzie:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Ja tez mam @,ale juz na szczescie 3 dzien


Cala moja trojak uwielbiala spac jak byli malency:tak::tak::tak:Dziewczynki to az za dlugo spaly:no:;-)Klaudia popila rekord jak jeszcze lezalysmy w szpitalu(miala wtedy moze z tydzien)i przespala mi bez jedzenia 17 godzin:szok::szok::szok:


to co my wszystkie naraz @ dostajemy? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

17h spała bez jedzenia?:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: nikt ja na jedzenie nie budził?????:sorry:
 
Do góry