reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja jestem ale pewnie tylko na chwile
Jestesmy juz po obiedzie:tak::tak::tak:Pogoda sie spierniczyla na maksa:no::no::no:jest cholernie zimno i pada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wiec juz pewnie nigdzie nie wyjdziemy:no::no::no:
 
reklama
My właśnie tez zjadłysmy obiadek:tak::tak::tak::tak:
Oliwka spała mi 2h a ja sie zdrzemnęłąm na 1h i fajnie sie czuję wypoczęta.

Idę zaraz wywiesić pranie bo dawno stanęło i czeka na mnie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a pogoda tez sie u mnie popsuła,jednym słowem LEJE:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: więc tez będziemy przymusowo siedziec w domu :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


Oliwka sie zajęła soba więc jest spokój,bawi sie teraz fontanna Plaskoola :tak::tak::tak::tak::tak: i kupiłam jej dzisiaj nosidełko dla lalki i tak jej się podoba ze cały czas nosi w nim lalke i ja buja.:-)
 
Ja tez zmykam wkoncu od tego laptopa:-D:-D:-Dbo zasiedzialam sie na allegro;-)
Ale uprzylam sobie dwie kurtki na zime i kilka sweterkow a do tego kupilam sobie taka lawe do kawy do salonu(tzn brat mi kupil ze swojego konta bo tam trzeba bylo dokupic jakos wysokosc:confused2:)Ale juz mam zamowiona i tylko bede czekaly kiedy mi przywioza:tak::tak::tak:
I jeszcze w auchan upatrzylam sobie taka podstawke chlodzaca pod laptopa:tak::tak::tak:
 
Witajcie...
zaznaczylam cytaty ale za duzo ich bylo i zrezygnowalam :zawstydzona/y:
nawet nie pamietam co chialam napisac :eek:
witam nowe mamy :-D

medeuska a do Ciebie przyjade jak urodzisz :-p:-p to sobie zobacze przy okazji Twoja pocieche... :tak: no chodzi o Zuzie oczywiscie...
Agnes Ty pisalas cos o tym ze Oliwka si e odkrywa i ze wstajesz ja przykrywac- a moze bylo by jej wygodniej jakbys jej nie przykrywala wiadomo czlowiek z zewnatrz bedzie chlodny ale moze jej jest cieplo albo grubiej ja ubierz i nie przykrywaj ;-)
Wiki zdjecia dzieciaczkow super - Boze jak oni rosna :szok: jeszcze niedawno byli o wiele mniejsi
dowikla - hehe kochana wazymy tak samo i tak samo rowniez mierzymy...:-D
As przykro mi ze z tesciem sie pogorszylo :-( oby t wszystko sie ustabilizowalo :tak:

Bylam dzisiaj u gina
z dzidzia wszystko ok serduszko ma zdrowe, sa dwie nerki, zoladeczek tez jest, struktury mozgu prawidlowe no poprostu rewelka:laugh2::laugh2:zdjecie z usg no super
widac buzke oczy nosek usta - jestem zachwycona
mala ma juz 529 g a ja przybralam od poczatku 5 kg czyli waze 52 kg:tak:

to juz chyba na tyle jak narazie bo maly nie daje mi spokoju :wściekła/y:`
 
PATRYSIU
Super ze u gina wszystko oki:tak::tak:Ale sie ciesze ze malutka tak super sie rozwija:-):tak:Oby tak dalej:tak::tak::tak:
Kochana Ty w ciazy wazysz 52kg:szok:Chociaz szczerze mowiac to ja z moimi dziewczynkami za duzo tez nie przytylam w ciazy;-):-Dz Dominikeim zreszta tez:-D:-D:-D;-):tak:
 
Witam wieczorowo można już powiedziec bo już ciemno na polu zaraz przebieram dzieci do piżamek i bedzie bajka za pół godziny i reszte spac a Kamilek juz pije wode mineralna sama

Pati super ze z Nikolą wszystko dobrze niech rosnie w mamusi aż urosnie i bedzie chciała wyjśc:tak::-):-) To ile ty przed ciązą wazyłaś :eek:

Edit:
No i nie ma nikogo a ja sie znowu popłakałam tym razem oglądałam detektywów ech za miękie serce mam jesli wgre wchodzą dzieci a tym bardziej takie malutkie..
Kamil siedzi na podłodze i łapie mi skarpete a jak nią porusze to sie smieje:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
PATRYSIU
Super ze u gina wszystko oki:tak::tak:Ale sie ciesze ze malutka tak super sie rozwija:-):tak:Oby tak dalej:tak::tak::tak:
Kochana Ty w ciazy wazysz 52kg:szok:Chociaz szczerze mowiac to ja z moimi dziewczynkami za duzo tez nie przytylam w ciazy;-):-Dz Dominikeim zreszta tez:-D:-D:-D;-):tak:
no tak w ciazy waze 52 kg...
z Sewkiem tez nie przytylam duzo wiec tym razem tyje w maire tak samo :tak:
ale to u nas chyba genetyczne o ile takie rzeczy sa genetyczne :sorry:
pati super że wszystko ok z kruszynką:tak::tak::tak::tak::tak:wstawiaj fotki maleństwa chcemy poogladać :tak::tak::tak::tak:
jasne tylko zrobie
wiesz jak z aparatu wygadaja zdjecia :confused2:
ale postaram sie bardzo :-D
jeszcze dzis wstawie :tak:
Witam wieczorowo można już powiedziec bo już ciemno na polu zaraz przebieram dzieci do piżamek i bedzie bajka za pół godziny i reszte spac a Kamilek juz pije wode mineralna sama
Sewi juz oglada :tak:
Pati super ze z Nikolą wszystko dobrze niech rosnie w mamusi aż urosnie i bedzie chciała wyjśc:tak::-):-) To ile ty przed ciązą wazyłaś :eek:
wazylam przed ciaza 47 kg :tak:
 
reklama
Witajcie...
zaznaczylam cytaty ale za duzo ich bylo i zrezygnowalam :zawstydzona/y:
nawet nie pamietam co chialam napisac :eek:
witam nowe mamy :-D

medeuska a do Ciebie przyjade jak urodzisz :-p:-p to sobie zobacze przy okazji Twoja pocieche... :tak: no chodzi o Zuzie oczywiscie...
Agnes Ty pisalas cos o tym ze Oliwka si e odkrywa i ze wstajesz ja przykrywac- a moze bylo by jej wygodniej jakbys jej nie przykrywala wiadomo czlowiek z zewnatrz bedzie chlodny ale moze jej jest cieplo albo grubiej ja ubierz i nie przykrywaj ;-)
Wiki zdjecia dzieciaczkow super - Boze jak oni rosna :szok: jeszcze niedawno byli o wiele mniejsi
dowikla - hehe kochana wazymy tak samo i tak samo rowniez mierzymy...:-D
As przykro mi ze z tesciem sie pogorszylo :-( oby t wszystko sie ustabilizowalo :tak:

Bylam dzisiaj u gina
z dzidzia wszystko ok serduszko ma zdrowe, sa dwie nerki, zoladeczek tez jest, struktury mozgu prawidlowe no poprostu rewelka:laugh2::laugh2:zdjecie z usg no super
widac buzke oczy nosek usta - jestem zachwycona
mala ma juz 529 g a ja przybralam od poczatku 5 kg czyli waze 52 kg:tak:

to juz chyba na tyle jak narazie bo maly nie daje mi spokoju :wściekła/y:`
mam nadzieje że w koncu sie Ciebie doczekam:-p:-p:-p
52 to ja ważyłam na początku:-D:-D a juz w 10 tyg 58:sorry::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry