reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja tylko na chwile bo ogladam Mam talent:tak::tak::tak:
Dziewczyny macie pozdrowienia od ANKI:-):tak:Jakos nie moze wejsc na BB:no:
Mam nadzieje ze szybko do nas wroci:-):tak::tak::tak:

ANACONDA
Moja Klaudia tez byla cala wysypana jak brala Ceclor:no::no::no:Nie miala goraczki ale tak Ja to swedziało ze mi wogole nie spala,caly czas sie probowala drapac i plakala:no:Poszlam do pediatry i od razu dała Kej dexaven w tyłek,kazala odstawic ceclor i od razu zapisala sobie na Jej kopercie od kartoteki ze jest uczulona na ceclor
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
własnie przedchwilą mój mąż w swojej wypowiedzi zasugerował mi, że jak się siedzi w domu z dzieckiem to sie robi "NIC"
- zrobiło mi się bardzo przykro ....

czyli wychowanie dziecka - prowadzenie domu(gotowanie, pranie, sprzatanie, i usługiwanie to naprawde nic nie robienie - a ja myslalam ze cos robię ... )

a najbardziej jest mi przykro, że mąż nie rozumie mego zmęczenia po całym dniu bycia z 7 miesięczną córeczką .... i nie rozumie że mam ochote odskoczyć od tego wszytskiego ...


trudno


czy wasi mężowie też uważają podobnie


a może gdyby sie tak z nimi zamienić to wtedy by nas trochę docenili


<smutna>


Mój mąż tak samo uważa, chociaż ja zajmuję się synkiem, domowymi obowiązkami, studiami, pracą na 1/4 etatu. Więc jak mi powiedział, że ja nic nie robie, to na drugi dzień nie zrobilam obiadu, nie posprzątałam. Poprostu sobie lezałam i rzezywiście nic nie robiła. Tak jak chciał hehe od tej chwilii już zmienił zdanie :)
 
anaconda patrz co ja znalazłam :-D:-D:-D:-D:-D:-D
O Ty nie pochwaliłas się :-D:-D:-D:-D

YouTube - nocnikowe piosenki 3

A bo to dawno było i już zapomniałam, ale jest tam więcej Mai filmików:-D:-D:-D

Mój A. miał po tym antybiotyku uczulenie moment wychodziły krostki najpierw jedna a za chwile pełno ale go swędziło. Na drugi dzień znikło a potem znowu wyszło. W końcu wylądowała na izbie przyjęć wieczorem bo mówie to od antybiotyku i dobrze ze pojechał bo groził mu wstrząs anafilaktyczny. okazało sie że jest uczulony na penicylinę. A wcześniej brał ten lek i nic mu nie było. Potem musiał miec 2 tyg diete aspirynowa bo wysypka wracała po zjedzeniu pewnych produktów

To mnie załamałaś jednym słowem:-:)-(
 
Oj jak ja bym chciała mieć kurs na wózki widłowe i spawacza, ale niestety bab nie przyjmowali i musiałam wybrać kelnera-barmana :crazy: dyskryminacja :crazy:
ja tez chcialam kurs na wozek widlowy miec tez sie nie zgodzili i gdzie tu rownouprawnienie :sorry::sorry::sorry::sorry:
Ja sie pozbylam dziecka :) i siedze i jem kanapeczki.
A co do ankietowania to 50gr za ankiete dostalam 30 ankiet jak narazie,a oczywiscie z oriflame,a i pani mowila o zapisaniu sie do nich do oriflame.hm...

A z tmi ubezpieczeniami to praca u nich w biurze i 500-600zl to stala kwota.Jak narazie ide na spotkanie w poniedzialek, i sie dowiem co jest 5.
no to powodzenia zycze, oby ci sie udalo, choc troszke sobie bys odpoczela:tak::tak::tak:
No my juz po spacerze.
Oj robia sie te wieczory coraz bardziej chłodne brrr :tak::tak::tak::tak:

Oliwka ogląda wieczorynkę a ja mam chwilkę spokoju :tak: dzis leci brygada rrr- uwielbiałam ta bajkę jak byłam mała :tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D
kurcze leci a ja tak dawno tego nie ogladalam :no::no::no::no::no:
anaconda patrz co ja znalazłam :-D:-D:-D:-D:-D:-D
O Ty nie pochwaliłas się :-D:-D:-D:-D

YouTube - nocnikowe piosenki 3
ale fajniutka :-D:-D:-D:-D:-D:-D
taka smiechowa :-D:-D:-D:-D
Mój mąż tak samo uważa, chociaż ja zajmuję się synkiem, domowymi obowiązkami, studiami, pracą na 1/4 etatu. Więc jak mi powiedział, że ja nic nie robie, to na drugi dzień nie zrobilam obiadu, nie posprzątałam. Poprostu sobie lezałam i rzezywiście nic nie robiła. Tak jak chciał hehe od tej chwilii już zmienił zdanie :)
witamy Daria

wg mnie facet jest jak plastelina :tak::tak::tak::tak:
no moze niektorzy jak modelina :sorry::sorry::-D:-D:-D:-D

kochaniuitkie mam prosbe nie wiecie gdzie moge znalezc klucz do windows xp professionakl bo mam 14 dni i mi sie licencja konczy a moj to raczej taki pirat :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
 
Witam,

M cały czas okupuje kompa, a laptopa pożyczyliśmy :baffled: Więc zero dostepu do bb, wpadłam bo jeszcze spi :-p

Helenka jak zwykle na weekend u babci :tak: Pytamy jej sie wczoraj kiedy mamy po nia przyjechać, rano czy po południu, a ona krzyczy, ze wieczorem :-D:-D:-D

Popsuła mi sie karuzela dla Aniki :wściekła/y: Misie fisher prica, a ze po Helenie to gwarancja juz sie dawno skończyła :wściekła/y: Poleciałam kupiłam canpolowską za 35 zł i przyczepiłam misie :-D:-D:-D:rofl2:


Witam wpadłam tylko pochwalic sie jakiego mam pomysłowego synka;-):tak::-D:-D

No i co wymyślił ??
 
Hej dziewczynki:-)
Mi sie dzisiaj sniło że urodziłam:szok::szok:


ale najlepsze ze mnie nic nie bolało w tym śnie:-D:-D tylko czułam= sory za porównanie jakby robiła kupe przez drugi otwór:shocked2::shocked2::shocked2::-D:-D:-D:-D:-D i w tym samym dniu po urodzeniu wyszłam ze szpitala i poszłam na dyskoteke:szok::szok::eek::eek::eek::eek::-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


Witam wpadłam tylko pochwalic sie jakiego mam pomysłowego synka;-):tak::-D:-D
no i sie nie pochwaliłaś:sorry:


MH dobry sposób:tak::tak::-)
 
reklama
hejka dziewczyny :-)
wpadam i wypadam ,jedziemy do teściów.wpadnę wieczorkiem :tak::tak::tak:

ale dziś z rana zimno teraz jest 12C tylko brrr :tak::tak::tak::tak::tak:


wiki no właśnie co Kamilek zrobił???? miałas się pochwalić i nie pochwaliłaś sie :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

i sie dzi porządnie wyspała.poszłam spać z Oliwką po 21.00 to wstaliśmy o 7.00 :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

super się czuję :-):-):-):-):-):-):-):-):-)

to ja zwiewam babole :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

aha mdeuska nie rodź jeszcze zaczekaj z 2 tyg :-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry