reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Krostki dostała dzisiaj rano, jest ich bardzo dużo na całym ciele, nie ma żadnej gorączki, to ją nie swędzi i zachowuje się jakby była zupełnie zdrowa. Wyczytałam na ulotce tego antybiotyku co bierze na zapalenie ucha że w rzadkich wypadkach ale może pojawić się wysypka, może to od tego. Poczekam do wieczora i jak nic się nie zmieni albo pogorszy to do szpitala podjedziemy
A powiększają się krostki i ropą podchodzą:eek:,bo mi to ospą zalatuje:sorry::tak:.

Ja szybko się zmyłam,bo Mirek wrócił i na zakupy pojechaliśmy i na kurs M zapisać na lawetę,bo pracka mu się szykuje:tak::cool2: a kwita potrzebuje:sorry2:.

dziekuje a wstecz mozna???:-p:-p:-p;-);-);-)
Można czwartek i piątek przeczytać:-p:tak::rofl2:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jestem i ja :tak:

Wróciliśmy od okulisty, następna wizyta dopiero jak skończy rok :tak: Hurrraaaa :tak::tak::tak::-D:-D:-D

Dowikla, ubranka są dobre na teraz albo ciutek przy duże :tak: więc super :tak:

Moje Helena jeszcze nie spi, ale sie słania więc chyba sie z nią położę :-p
Super że z oczkami dobrze :-D
MH ale fajnie że z oczkami już ok:tak::tak::tak::tak::tak:
antonio szaleje słuchajcie to jest mega samchodziaż bawi się tylko autami babcia kupiła mu taki zdalnie sterowany i jak ktos mu steruje to biega na czworaka za nim piszczy kocha auta pietruszka stawia ze t będzie następca Kubicy:-D:-D:-D:-D ogólnie ostatnio coraz częściej sam się bawi i można więcej przy nim zrobić:tak::tak::tak:
aa mam dziewczyny info w realu są fajne bodziaki dla dzieci za 4.99 i za 7.99 super gatunkowo milusie ciepłe piotrek kupił antkowi w poniedziałaek były już prane i nic się nie zmieniły więc polecam:tak:
Mój mały też z samochodami lata i piłki to najlepsze dla niego zabawki :-D ja reala to mam 50km od domu więc nie skorzystam z promocji :-(
ja zupkę dla Oliwki mam już ugotowaną,burakowa dziś :tak::tak::tak::tak:

u nas sąsiadka wreszcie zaczęła sprzedawać jabłka.słuchajcie taniutko :tak::tak::tak:1kg-1zł :tak::tak::tak::tak:
w zeszłym roku tez od niej kupowalismy.mówiła ze w tym roku ma mnóstwo jabłek i że na pewno do lutego będzie miała.sprzedaje u siebie w domku w garazu,4 domki ode mnie.cieszę się bo przez całą zime będziemy mieć taniutkie jabłka i sa bardzo ładne.dziś kupiłam 6kg :-D:-D:-D:-D ale zaszalałam :tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D jutro będę gotować Oliwce w słoikach kompoty na zimę.:-):-):-):-)
No ja mam od siostry pełno jabłek ale już na szczęście mi nie zwozi bo oczywiście ja je muszę robić ;-):-p
bedziesz ja wystawiac na allegro?? bo ja mam zamiar kupic drugi tel

A ja dzisiaj jakas zaziebiona sie obudzialm, glowa boli, nos i gardlo. Normalnie mozna pasc trupem.
Nie wiem właśnie czy będę wystawiać, jak na razie się zastanawiam. A to zdrówka życzę :tak:mnie dzisiaj tylko coś głowa boli :no:
ewelinkaaa7 no po prostu ubaw po pachy -nie zakwalifikowałaś sie :-Dpowaliło ich na łby,może ich zdaniem miałaś za wysokie wymagania ,no nie mam pojęcia:eek:a faktycznie dwa grosze za ulotke to żenada ,może i lepiej ,ze cie nie więli:tak:

Ja nie robie przetworów,bo ogórki czy paprykę kupię sobie w biedronce,a nie cierpię stać godzinami przy garnkach:no:ale kompocik z owoców świerzych to pycha mniam mniam,dostałam od znajomej słoik dżemu malinowego własnej roboty:tak:ale jeszcze go nie tknęłam ,niech poczeka,podobno na przeziebienie są swietne
Zgadzam się ubaw po pachy z tą robotą :tak: u mnie babcia dobre robiła soki z pigwy :tak: no ale już nie zrobi i nie spróbuję :-:)-:)-(
mi też łuskana dynia nie smakuje:no:
moja julka lubi dynię i słonecznik może to sekret jej pięknych włosów i paznokci:sorry:
julce wypadły dwie dolne jedynki:-D
Ja tam pestki z dyni też lubię ale nie łupane :tak: to mała musi fajnie wyglądać :tak:
Ja tam jestem zdania, ze mleczaki to powinny wypadać, dopiero koło trzydziestki :-D:-D:-D wtedy stałe by na dłużej starczały ;-);-);-):-D:-D:-D
Jestem za, mniej za dentystę by wychodziło :-D:-D
hej dziolszki
troche Was zaniedbuje ale wiecie jak teraz to jest :sorry:

No u nas co ?? jezdzimy co chwile sie rozgladac za wszystkim :confused2:
ledwo zajechalismy do pierwszego sklepu juz Sewek dal nam popalic - bo wszedzie z nim jezdzimy
ale dostal porzadne szlagi bo ma ostatnio takie fochy ze zasnal :sorry: i dobrze...
ale pojechalismy potem do leroy merlin i wybralam sobie tam kuchnie...
nie byla az taka droga wiec zaraz sie zdecydowalismy kosztuje 995 zl a na necie 829 zl + koszt przesylki to wychodzi ze 986 zl - czyli roznica niewielka... :tak:

teraz moj m poszedl sobie na impreze z roboty - ja juz mega wku...a
maly zas daje popalic

kurcze chyba jakas depreche przechodze bo normlanie nikt ze mna nie wytrzymuje - ja sama ze soba tez :confused2::sorry:
Pochwal się tą kuchnią :tak: wyjdź może gdzieś sama to może Ci przeyjdzie, na jakieś zakupy albo coś :tak:
A i zaraz na Brzydulę będę się zbierać:tak:,chociaż i tak wiem co do środy się wydarzy:-p:tak:.
No ja w piątek nie oglądałam, w poniedziałek sobie obejrzę :tak: o Ty skubana ja tam wolę niespodzianki ;-)
No wymiata nie źle hehe :-D:-D:-D:-D:-D
No ja to muszę poczekać aż spółdzielnia włączy ogrzewanie :-D:-D:-D;-);-)
Ja też tak mam a w nocy to już chłodno się robi :tak: ale za to fajnie się śpi :-D
Kochane moje zwariowałam.:-D:-D:-D:-D
Właśnie postanowiłam,że idę do szkoły :-D:-D:-D:-D.
Od października zaczynam semestr.:-D:-D:-D
A teraz się z Wami żegnam ,bo mąż do łóżeczka mnie woła.
dobrej nocki.
To Ty już kompletnie nie będziesz mieć czasu na nic :tak: ja Ty wyrobisz??? :szok: ja też bym chciała iśc gdzieś do szkoły no ale cóż, czas jest na to w weekendy ale brak kasy :-:)no:
Witam z rana:-):-)
A mi normalnie ręce opadły, Maja obudziła się cała wysypana jakimiś czerwonymi krostkami, już sama nie wiem co jej jest i to jeszcze dzisiaj w sobotę:-:)-:)-(
Może to różyczka, albo od leku albo (oby nie) ospa jak dziewczyny napisały :tak: zdrówka oby jej przeszło :tak: ja różyczkę miałam chyba ze dwa razy a powinno się mieć raz z tego co wiem :tak:
Witam i ja
Pogoda super wiec niedlugo wybywamy do parku:tak::tak::tak:Pozniej z jedna siora wpraszamy sie do drugiej na obiad:-pTzn z obiadkiem-kuimy po drodze spaghetti lub zamowimy pizze;-):-)

Milego dnia
No to obiad tylko pozazdrościć :-D i gratulację dla szczypiorków :tak: fajnie już ważą :-D
3-SylciaTrudno-myli-ubra-6058.gif
dołączam się do życzonek :-D:-D:-D
dolączam się do życzeń:tak::tak::tak:

z doświadczenia- z pracy:tak: ocywiscie ówie o telefonach w Plus GSM- bo w każdej sieci są inni producenci i jeśli jest proocja na jakis inny telefon to inny telefonjest u nich felerny- wiec nokia n73 nokii n73 nie równa tak jak inne telefony

na poczatku jak były drogie strasznie to były dobre żadna na serwis nie wracała - a potem jak zrobili promocję i zaczeli je hurtowo produkowac to ciągle ktos przychodził ze to nie działa, ze to sie popsuło- najczesciej nokie wlasnie sie psuły- najniej na serwis wracało Sony Ericsonów- mimo że sprzedawały sie w porównywalnych ilościach:tak::tak::tak::tak:
a co do dostepnosci to wczoraj juz wprowadzili ją do oderty wyprzedażowej- czyli nie ma jej juz do zamówienia na magazynach i nie bedzie- zostały tylko jakies sztukowe ilości w pojedyncych punktach w całej PL:tak:
O jaka obeznana :tak: teraz wiemy do kogo się zgłaszać jakby co :-D:-D:-D
znalazlam 2 nastepne oferty:
"Chcesz dorobić 500-600 zł miesięcznie za 2 godz.pracy dziennie?Jesteś emerytem, rencistą, studentem,lub zarabiasz zbyt mało i posiadasz min.wykształcenie średnie? Zadzwoń. Mamy dla Ciebie propozycję pracy." - - ide w poniedzialek na 10 na spotkanie to jakas firma ubezpieczeniowa.
i nastepne:
do ankietowania osob potrzebuje--0,50gr za ankiete.dostaje do reki, roznosze wypelniania,odnosze dostaje kase.
Ja jakoś w taką robotę nie wierzę :tak: zarobis się jak nie wiem co a nie wiadomo ile Ci zapłacą :tak: ale zawsze można spróbować :tak::-D
Agnes nie na studia.
Klaudia mi przeszkodziła w zrobieniu matury i mam technika,ale bez matury.
Dziś byłam i już wiem wszystko.
Liceum ogólnokształcące muszę robić,ale od 3 semestru :-):-),czyli 2 latka i maturka w łapkach.
W sumie to bardzo przyjemnie było,bo jak się okazało sekretarką jest moja znajoma.Dyrektorka super,:tak:Zamiast wpisowego 500 zł na jutro mam jej w wolnej chwili obraz zrobić .:-D:-D:-D:-D
Ania ta znajoma powiedziała jej ,że ja obrazy wyszywam .
W zawodzie wpisałam dogoterapeuta,więc jeszcze mi dyrektorka dziecko z autyzmem podsunie na terapię,:szok::-D:-D ale oczywiście odpłatnie.
Zajęcia od 9 do 14 w sobotę i w niedzielę 3 km. od domu.:tak::-):-)
Już się cieszę;-):-):-D:-D:-D.
Dostałam jeszcze tydzień ewentualnego wolnego,bo grupy już chodzą,ale chyba jutro już pojadę.:tak::-D:-D:-D.Co się będę w domu nudzić.;-):-):-)
No to jeszcze więcej roboty Ci doszło :tak: oj siły Ci życzę i wytrwałości :-D
A powiększają się krostki i ropą podchodzą:eek:,bo mi to ospą zalatuje:sorry::tak:.

Ja szybko się zmyłam,bo Mirek wrócił i na zakupy pojechaliśmy i na kurs M zapisać na lawetę,bo pracka mu się szykuje:tak::cool2: a kwita potrzebuje:sorry2:.
Oj jak ja bym chciała mieć kurs na wózki widłowe i spawacza, ale niestety bab nie przyjmowali i musiałam wybrać kelnera-barmana :crazy: dyskryminacja :crazy:


Witam w sobotę. Kubek mi w końcu zasnął więc mam chwilkę relaksu :-D słoneczko świeci i jak się obudzi to na spacerek więc zaraz muszę się wyszykować bo bez makijażu drugi raz dzisiaj nie wyjdę, już takie przyzwyczajenie. Dobrze że mi to do 7 minut zajmuję :-D:-D:-D nie miałam weny do sprzątania i bałagan jak miałam tak mam :tak: a co nie muszę codziennie sprzątać ;-) ale jakoś spać mi się chce nie wiem czemu. Jak wyjdę to może się obudzę :-D ach dzisiaj mój film na jedynce "wzgórze nadziei" :tak: zaglądnę wieczorem jak znowu nie zasnę z Kubkiem :tak: miłego popołudnia życzę ;-)
 
Ja sie pozbylam dziecka :) i siedze i jem kanapeczki.
A co do ankietowania to 50gr za ankiete dostalam 30 ankiet jak narazie,a oczywiscie z oriflame,a i pani mowila o zapisaniu sie do nich do oriflame.hm...

A z tmi ubezpieczeniami to praca u nich w biurze i 500-600zl to stala kwota.Jak narazie ide na spotkanie w poniedzialek, i sie dowiem co jest 5.
 
Ja sie pozbylam dziecka :) i siedze i jem kanapeczki.
A co do ankietowania to 50gr za ankiete dostalam 30 ankiet jak narazie,a oczywiscie z oriflame,a i pani mowila o zapisaniu sie do nich do oriflame.hm...

A z tmi ubezpieczeniami to praca u nich w biurze i 500-600zl to stala kwota.Jak narazie ide na spotkanie w poniedzialek, i sie dowiem co jest 5.

A to nawet niezle, gratulacje ze tak szybko udalo sie znalezc.
 
No i dotarlismydo domku:tak::tak:jestem mega zmeczona i obolała:-);-)ale tez niezle dotleniona:-D:-D:-D
Bylismy w parku,poogladalismy zwierzatka i do siorki ze spaghetti:tak::tak::tak:
Mlode spaly znowu bardzo krotko i pewnie znowu beda odstawialy cyrki wieczorem:no:

SYLCIA
STO LAT:tak::tak::tak:
 
No my juz po spacerze.
Oj robia sie te wieczory coraz bardziej chłodne brrr :tak::tak::tak::tak:

Oliwka ogląda wieczorynkę a ja mam chwilkę spokoju :tak: dzis leci brygada rrr- uwielbiałam ta bajkę jak byłam mała :tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D

anaconda patrz co ja znalazłam :-D:-D:-D:-D:-D:-D
O Ty nie pochwaliłas się :-D:-D:-D:-D

[video=youtube;4PSeZi5pmOk]http://www.youtube.com/watch?v=4PSeZi5pmOk&feature=related[/video]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam! A. przerwał cisze ale jest po paru kielichach bo drinkował ze szwagrem. Zuzka juz spi wymęczona-cały dzien u Siorki byliśmy.

a moze to rózyczka :sorry: ja bym na twoim miejsca pojechała fo lekarza,na pewno musicie miec jakąś przychodnię dyżurująca w weekendy bo my mamy taka mozliwość:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
\

U nas tylko izba przyjęć w szpitalu w weekend:-(

Krostki dostała dzisiaj rano, jest ich bardzo dużo na całym ciele, nie ma żadnej gorączki, to ją nie swędzi i zachowuje się jakby była zupełnie zdrowa. Wyczytałam na ulotce tego antybiotyku co bierze na zapalenie ucha że w rzadkich wypadkach ale może pojawić się wysypka, może to od tego. Poczekam do wieczora i jak nic się nie zmieni albo pogorszy to do szpitala podjedziemy

Mój A. miał po tym antybiotyku uczulenie moment wychodziły krostki najpierw jedna a za chwile pełno ale go swędziło. Na drugi dzień znikło a potem znowu wyszło. W końcu wylądowała na izbie przyjęć wieczorem bo mówie to od antybiotyku i dobrze ze pojechał bo groził mu wstrząs anafilaktyczny. okazało sie że jest uczulony na penicylinę. A wcześniej brał ten lek i nic mu nie było. Potem musiał miec 2 tyg diete aspirynowa bo wysypka wracała po zjedzeniu pewnych produktów
 
reklama
Do góry