reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam wieczornie, widzę, że żadnej już nie ma, no ale nie dziwota, też bym spała jakbym mogła.:-D

Luna, ja dostałam wiadomość na prv o brzyduli :-p:cool2:
o żesz kurcze:-D

To moze uchyl rabka tajemnicy jakie zakonczenie bylo w oryginalnej wersji?? Przyznam sie ze nie pamietam.
no i masz, poszło do MH nie wiedziec czemu. Zas potem napisze raz jeszcze.

"Porozmawiaj z nim ale szczerze dlaczego tak się zachowuje itd... może się otworzy, a jak nie to do d... z takim facetem co pożytku z niego nie ma. Przepraszam że tak pisze ale mnie to mega wkurza"

Wiecie co on mi na wieczor wczoraj powiedzial "widze ze sie meczysz ze mna...jesli tak to odejdz....po co mnie kochac..."


ręce opadaja.
dziewczyno, ano opadaja, ae Ty nadal z tym nic nie robisz. Zastsuj sie do rad i potrzasnij gnojem. milosc miloscia, ale szanuj sie dziewczyno. co masz do stracenie, mniej juz robic nie moze.

NIe szalecie mi tu z pisaniem zebym potem tydzien nie nadrabiala:-p:-p:-p:-p
szerokiej i wesolej drogi. zajrzyj choc na chwilke, wypoczywajcie.

poki co to sie wkoncu zmusilam zeby wlosy umyc i asiąść na chwile do Was- pól dnia praktycznei przespałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Medea do dentysty marsz!
I spij poki mozesz, nalezy sie na zaas:-D

Miałam zajrzeć wcześniej ale duuużo rzeczy zwaliło mi się w ostatnich dniach na głowę: m.in dziadek miał wylew, popsuła mi się zmywarka (ale już naprawiona:cool:), elektryka w domu padła, czyli żyć nie umierać...
no rzeczyiscie, tym bardziej doceniamy odwiedziny. co z dziadkiem?


wylogowalo mnie ...
kurcze musialam isc do malego bo slyszlam ze zaczal wyc normlanie wyl...
pytam sie go co sie stalo a on jeszcze na pol spiacy ze boli i ała no kurcze teraz pytanie co ??? ale nie pokazal...
po chwili zasnal wiec dzisiaj spi ze mna w lozku a m w dtugim pokoju :tak:
moja tez bardzo zle dzis zasypiala, kilka razy sie budzila placzem, albo zabki, albo zly sen.


A ja zamiast spac poki moge to nie moge. lezalam lezalam i nie zasnelam, moze z przemeczenia. pozadki jesienne, letnie do innych szaf a jesienne z innych do nalezytych, przy okazji przeprasowalam doslownie wszystko i stóp juz nie czuje. Na dodtek wpadla kumpela ze spodniami i godzine sie meczylam, niby tylko zwezyc, ale trza bylo pas wypruc, zwezyc spodnie i pas wszyc, profesjonalka:-D:-D:-D.

A ja mocno zatanawiam sie nad zmiana imienia córce, no za chiny ta Wiktoia mi do niej nie pasuje. zauwazylyscie jak zadko uzywam jej imienia?
Nie wiem co na to Piciu, jesli juz, to czy nowe mu sie spodoba, a nasze matki to juz dobrze wiem co na to, zwlaszcza tesciowa.

rozkladam psjansa, sprzatac juz nie mam sily.

Dobrej nocki kochane.
 
witajcie późno wieczorową porą.:-):-)
Kuba mnie dziś wykończył.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Miał całe 4 strony do zrobienia w ksiązkach.
Siedzieliśmy nad lekcjami ponad 3 godziny.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Teraz jeszcze muszę program z dogoterapii pisać,by UE dała fundusze na ten cel.:sorry:
Ech ja zawsze coś wymyślę takiego,że.....
Nie miała baba kłopotu...
Uciekam pisać ten program,a potem jeszcze na spacer z psem.
Aha.Mój dziś ma spotkanie z byłej firmy to wróci w lekkim stanie nieważkości i znów go Nil do łózka kładł będzie.:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry