reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
U mnie juz wszyscy spia:szok::-):-)Dominik padl pierwszy-sam poszedl do siebie i usnał:tak:Pozniej Wiktoria usnela mi na podlodze jak byla tesciowka,wiec Ja tylko przenioslam do lozeczka a pozniej padla Klaudia ja Ja polozylam do zloeczka i zalozylam pizamke:-);-)
Teraz ide sie najesc bo jestem mega glodna
 
No ze 4kg byłoby dobrze jakbym straciła;-);-);-)
hehe ja juz 4 kg mam na plusie :-D:-D:-D:-D
U mnie juz wszyscy spia:szok::-):-)Dominik padl pierwszy-sam poszedl do siebie i usnał:tak:Pozniej Wiktoria usnela mi na podlodze jak byla tesciowka,wiec Ja tylko przenioslam do lozeczka a pozniej padla Klaudia ja Ja polozylam do zloeczka i zalozylam pizamke:-);-)
Teraz ide sie najesc bo jestem mega glodna
heh no to jak fajnie...
oby tak zasypiali zawsze co??
bo do szczypiorkow to nie podobne zeby tak wczesnie spac chodzic :-D
 
hehe ja juz 4 kg mam na plusie :-D:-D:-D:-D

heh no to jak fajnie...
oby tak zasypiali zawsze co??
bo do szczypiorkow to nie podobne zeby tak wczesnie spac chodzic :-D
4 na plusie to chyba nie duzo co????

No mogliby tak zasypiac a do tego rano troszke dłuzej pospac:-);-)

Ale bylam glodna-wpierniczam kanapki jak jakis dziki dzik:szok::-D:-D:-D

A moje dziewczynki nawet kaszki wieczorem nie wypily:szok:To juz prawie cud
 
No to szcypiorki to rzeczywiście szybko usneły :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D



moja oliwka też juz spi od jakis 25min :tak::tak::tak::tak:
ja tez sie kładę bo jakas padnięta jestem i ziewam raz za razem.wskakuje do łóżeczka.
Dobranoc :-)
 
Dobranoc AGNES:-)
Ja jeszcze troszke posiedze bo ogladam tv i tez sie poloze bo jestem mega zmeczona:no:A jeszcze rano umowilam sie z bratem na zkupy
 
wylogowalo mnie ...
kurcze musialam isc do malego bo slyszlam ze zaczal wyc normlanie wyl...
pytam sie go co sie stalo a on jeszcze na pol spiacy ze boli i ała no kurcze teraz pytanie co ??? ale nie pokazal...
po chwili zasnal wiec dzisiaj spi ze mna w lozku a m w dtugim pokoju :tak:

dowikla haha dziki dziku jeden :-D:-D:-D

dobranoc dziewczyny
ja tez zmyka bo teraz to nie wiem jaka noc mi sie szykuje :confused2:
 
reklama
Jestem na chwilke bo gości mieliśmy... Zuzia śpi z A. się pokłóciłam troszkę, plecy ciut mniej bolą, ale kładę się dziś wcześniej bo Zuzia ostatnio wcześniej wstaje:-(
Rano jade swoje siuśki do badania zawieźć-takie mam plany bynajmniej, a potem na rehabilitację

A u mnie d... blada - Maja ma nadal stan zapalny w uchu, dostała drugi antybiotyk i w poniedziałek do kontroli, tak więc przymusowe siedzenie w domu znów nas czeka



Cóż za optymistyczny post, więcej takich potrzeba:tak::tak::tak:

Zdrówka dla Majeczki:tak::tak:Ucho to ciężka sprawa:sorry:

Agnes,do neurologa na kontrolę z tą opadającą powieką a ortopeda,stwierdził :confused2:zapadniętą klatkę z przewagą prawej strony i wystające łopatki,co wcześniej wykryli pediatra i neurolog:sorry:.
M: Gdzie jest ta cienka ładowarka,bo mi grubą spakowałaś?
Ja: W kuchni w szufladzie.A co u Ciebie?
w tle głupie podpowiedzi kochanego "szwagra"
M: Bo wszyscy na baczność stoją(i głupie chichy w tle)
Ja: Jak zmądrzejesz to zadzwoń!

Dzwoni....,prawie 2 Jajeczka przeleciały
YouTube - jajeczko

w końcu odbieram i prosto z mostu -Robisz się taki sam jak Twój brat!:wściekła/y::wściekła/y:
i się rozłączyłam:-p:tak:.

Jak chłopy same to inna sprawa a jak w grupie to smichy-chichy--znam to:zawstydzona/y:

A ja niby na diecie miałam być a trzeci dzień jem jakbym nigdy w życiu jedzenia nie widziała i jak ja mam schudnąć:crazy::crazy::crazy:

Ja tez od 3 dni jem kolacje czego nie robie od jakiegos roku:no::no:
 
Do góry