reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hejka dziewczyny
Ale nocka. Do łóżka poszłam o 00.40, zasnęłam grubo po 1.30 a od 3 zaczęły sie co pieciominutowe wyprawy do pokoju małej i tak do 5. O 5 Piciu poszedł do pracy więc wzięłam ja do siebie, bo juz przeracałam się o własne nogi. PO takim dniu taka nocka, o matko.

No i widzę, że nikt nie czytal mojego nocnego posta, bo zadnej odpowiedzi, a jestem ciekawa waszego zdania.
 
reklama
LUNKA
Wlasnie przeczytalam tego Twojego posta i nie wiem co Tobie napisac:no:ja bym swoim dzieciom nie zmienila imion.Wybieralam przed porodem takie ktore mi sie podobaly i nadal mi sie podabaja:tak::tak::tak:
Imie Wiktoria jest bardzo ładne:-);-)
A mozesz napisac dlaczego nie pasuje do Twojej corki???
Poza tym zastanow sie jak mala zareaguje na taka zmiane.
 
Ciężko określić dlaczego nie pasuje, po prostu patrze na nią i Wiktoria mi nie pasuje. Teraz widac juz charakter dziecka, Wiktoria to twarde imię a charakterystyka juz w ogole od niej odbiega.

My rowniez imie mielismy wybane na długo przed porodem, naet na bardzo długo przed zajsciem w ciaze, jednak nie trafilismy. Troche bylo tez presji tesciowej, no ale to juz inna sprawa.
 
no i wiem czemu spac nie mogłam, @ przyjechala. Oczywiście to bardzo dobrze , ale przez to bardzo dobrze mam teraz nie dobrze :(
 
Witam:-):-)
U mnie pogoda się popsuła ale nie pada. Muszę i tak Maję dobrze ubrać i po ten cholerny telefon jechać, już 3 dzień go naprawiają a on nadal się nie włącza, już mam dość:wściekła/y:


Ja bylam dzisiaj na potkaniu w sprawie tych ulotek i ...czwartek- sobota. teren to 1/3 miasta.2gr za ulotke. po skrzynkach w blokach.
Nie wiem czy dam rade ale...moze warto sprobowac.

No nie wiem czy dobrze wyjdziesz na tych ulotkach, zresztą dziewczyny już pisały że to marny zarobek, lepiej poszukać czegoś innego:tak::tak::tak:

A ja mocno zatanawiam sie nad zmiana imienia córce, no za chiny ta Wiktoia mi do niej nie pasuje. zauwazylyscie jak zadko uzywam jej imienia?
Nie wiem co na to Piciu, jesli juz, to czy nowe mu sie spodoba, a nasze matki to juz dobrze wiem co na to, zwlaszcza tesciowa.

A to można imię zmienić?:sorry::sorry::sorry:

hejka.

my dziś z nów nie spimy od 5.30 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie wiem ale mam już dość takich pobudek :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

pogoda się zrypała,jakoś zimno i jakas taka mrzawka jest.

Oj współczuję takiej wczesnej pobudki:tak::tak::tak:

Hejka dziewczyny
Ale nocka. Do łóżka poszłam o 00.40, zasnęłam grubo po 1.30 a od 3 zaczęły sie co pieciominutowe wyprawy do pokoju małej i tak do 5. O 5 Piciu poszedł do pracy więc wzięłam ja do siebie, bo juz przeracałam się o własne nogi. PO takim dniu taka nocka, o matko.

No i widzę, że nikt nie czytal mojego nocnego posta, bo zadnej odpowiedzi, a jestem ciekawa waszego zdania.

Nocka okropna, może będziesz mogła w dzień się trochę przespać bo ja to bym funkcjonować nie mogła po takim spaniu:tak::tak::tak:
To ja na kawkę zapraszam

 
co tu tak pusto, dlaczego kazecie mi isc do roboty????? :((((

O, i to jest myśl, z kawki skorzystam z przyjemnośćią

Można zmienić imię, trzeba złożyć wniosek w cywilnym i poopłacać zanczki, w sumie nie takie to nawet drogie, ale oni w cale nie musze sie zgodzic, bo trzeba zmiane odpowienio uzasadnic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam,
Ja nie spię od 6.30 :confused2: Anike obudził katar :no:

A mnie cos głowa boli, zapowiada się swietny dzień :baffled: No i ta pogoda... ehh
zdrówka kochane :tak::tak::-):-)

Witam,myślałam,że będę pierwsza:-p;-):tak::-D
Dziewczyno kiedy Ty śpisz:eek:?:tak:
Jak mogę pospać:tak: to telefony się urywają:wściekła/y::wściekła/y:,żeby do lekarza zarejestrować:sorry:,bo przy przychodni mieszkam:-p.
Kochana przysnełam jak małego kładłam ,więc godzinkę miałam do przodu.
Potem od 4.30 do 6.30 to razem 3 godzinki.
Minimum moje zaliczone.:-D:-D:-D

Wiam
Ja tez jestem niewyspana:no:Bo u mojego synka w pokoju wlaczył sie budzik:szok::szok:Wiec nie spie juz od 6-masakra
Jest pochmurno i wyglada jakby było zimno:no::no::no:

MH
Zdrowka dla Aniki i dla Ciebie:tak:

Ja tez mam cos zawalony nos i pobolewa mnie gardło:no:
Tobie też zdrówka kochana.:tak:

/QUOTE]bo ja sie boje ze zaczne rodzic ztego wszystkiego a to by było jeszcze gorsze teraz dla mnie
:-:)-:)-(

:-p:-p:-p
Kochana znacznie gorsze będzie jak Ci pójdzie stan zapalny od tego zęba i co nie daj Boże sepsy dostaniesz.
Idź do dentysty ,póki nic się nie dzieje.
Nie wolno chodzić z takim bólem.
Ból zęba nie mijający do 3 dni świadczy,że jest zapalenie miazgi .
A to poważna sprawa.
Gadałaś na swojego,że do lekarza nie chce iść a sama jesteś taka sama.
:-p:-p:-D:-D:-D

Hejka dziewczyny
Ale nocka. Do łóżka poszłam o 00.40, zasnęłam grubo po 1.30 a od 3 zaczęły sie co pieciominutowe wyprawy do pokoju małej i tak do 5. O 5 Piciu poszedł do pracy więc wzięłam ja do siebie, bo juz przeracałam się o własne nogi. PO takim dniu taka nocka, o matko.

No i widzę, że nikt nie czytal mojego nocnego posta, bo zadnej odpowiedzi, a jestem ciekawa waszego zdania.
Lunka o zmianę imienia Ci chodzi?
Powiem szczerze,że chyba do roku czasu można bez problemów imię dziecku w urzędzie zmienić,potem już jest gorzej.
Jak Ci sie to imię bardzo nie podoba i będziesz się z tym męczyła do końca życia to powinnaś spróbować.:-p:-p:sorry:
Zaprowadziłam na 8 małego,w drodze powrotnej zaliczyłam Marcpol i zrobiłam zakupy.Niedawno zjedlismy z D. śniadanko i pojechał do pracy.
Pralka mi się właśnie wyłączyła ,więc zaraz powiesić pranie muszę ,a tak w ogóle to wpadłam do Was w przerwie prasowania,bo od stania kręgosłup boli.:-D:-D
 
O, i to jest myśl, z kawki skorzystam z przyjemnośćią

Można zmienić imię, trzeba złożyć wniosek w cywilnym i poopłacać zanczki, w sumie nie takie to nawet drogie, ale oni w cale nie musze sie zgodzic, bo trzeba zmiane odpowienio uzasadnic.
hm ja nie wiem- to tylko iie- ważne że nie Elfryda albo Genowefa- tylko takie bym chyba zmienila;-);-);-)

a jakie byś chciała dać??
 
reklama
Hej Laski mam ostatnio tak mało czasu, że nawet nie próbuję nadrobić zaległości...

Napiszę tylko, że u mnie wszystko o.k. Dziś jadę na kontrolę, to dowiem się więcej.

Milutkiego dnia życzę :-):-):-)
 
Do góry