reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ale mnie naszła ochota na jabłka z serkiem almette mmm musze czekac na nie az godz....nie wytrzymam :p

ps. jak robicie tu buzki usmieszki itp?
 
Witam jak zwykle wieczorową porą,niedawno do domciu wróciliśmy z długiego spacerku w okolice Kościoła ;-) i na plac zabaw zahaczyliśmy i z tej radości,że M jutro wraca :cool: to piffko sobie słowackie strzelę z soczkiem truskawkowym:-p a co!!!;-):tak::-D
Marta milego ogladania
As kochana nie wiem jak Cie pocieszyc a bardzo bym chciala :-(
Nawet do końca "Oszukać przeznaczenie" obejrzałam:tak::szok:.
Marta wodzionka jest zajefajna:-D
Może Jozina z Bazin pobije;-):tak::-D:-D:-D
Witaj malinka
Widzicie,że my właśnie stronkę 10.000 piszemy :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
Mam mega doła.
Żal,rozpacz,żenada,wstyd,niemoc mi serce rozrywa....
Nie umiem się już cieszyc...nie umiem udawać....
Idę sobie,nie będe smęcić.
Jakby co to pod tel lub GG zaraz włączę i niech chodzi.
A myślałam,że się załapię a Twój pościk to same 9;-):tak:.I tulam mocno - a sio kłopoty i zmartwienia;-).
U nas dzisiaj normalnie lato na całego! WIATRU BRAK A SŁONKO GRZEJE NIESAMOWICIE:-):-)
U mnie podobnie.
Na forum jest cisza, zawsze jak ja mam troche czasu :eek:
To tak samo ja mam;-):tak:.
Malinka,brak słów,ale nasze Domówkowe pociechy to by nie były sobą jakby czegoś nie zmajstrowały:sorry:;-):tak:.
Witam nowe mamusie:tak: - uważajcie TO wciąga:-p:tak::-D:-D.

ale mnie naszła ochota na jabłka z serkiem almette mmm musze czekac na nie az godz....nie wytrzymam :p

ps. jak robicie tu buzki usmieszki itp?
Pod oknem odpowiedzi w "Dodatkowe opcje" masz "pozostałe opcje" i ostatnie jest Wyłącz emotikony w tekście,i ta pozycja ma NIE BYĆ odfajkowana.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Znowu jestem:-) Zuza śpi, więc mam chwilkę! Dzięki za odpowiedzi,

As 76 mam nadzieję że już lepiej, pare postów wcześniej byłaś mocno przygnębiona..

mam pytanie: jak kopiujecie teksty innych? kiedyś próbowałam i mi nie wyszło:-(
a i czy te dzidzie z ząbkami znajde na suwaczkach?
 
Znowu jestem:-) Zuza śpi, więc mam chwilkę! Dzięki za odpowiedzi,

As 76 mam nadzieję że już lepiej, pare postów wcześniej byłaś mocno przygnębiona..

mam pytanie: jak kopiujecie teksty innych? kiedyś próbowałam i mi nie wyszło:-(
a i czy te dzidzie z ząbkami znajde na suwaczkach?
Zuzu cytujesz przez kliknięcie plusika w prawym dolnym rogu.Zaznaczasz te odpowiedzi ,które chcesz a potem jak weźmiesz odpowiedz,to one wszystkie w oknie się pojawią.:-):-)
Zuzu przygnębienie długo nie minie.
To gruba sprawa,która dotyczy mojej 13 letniej córki.
Nie mogę się otrzasnać,ale i żyć trzeba dalej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Świat nie umarł,umarła jedynie jakaś cząstka mnie....:-:)-(
 
Zuzu cytujesz przez kliknięcie plusika w prawym dolnym rogu.Zaznaczasz te odpowiedzi ,które chcesz a potem jak weźmiesz odpowiedz,to one wszystkie w oknie się pojawią.:-):-)
Zuzu przygnębienie długo nie minie.
To gruba sprawa,która dotyczy mojej 13 letniej córki.
Nie mogę się otrzasnać,ale i żyć trzeba dalej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Świat nie umarł,umarła jedynie jakaś cząstka mnie....:-:)-(

As 76 strasznie mi przykro...jak jest mi źle, mam problem to tak sobie myślę że czas jest naszym sprzymierzeńcem...

i tak z inne beczki pozawracam Ci głowe :-) nie pamiętam jak przejś do suwaczków :zawstydzona/y:
 
reklama
Witam
U mnie nadal masakra-gardlo boli i cala zawalona:no:Do tego Klaudia wieczorem nie chciala pic kaszki i mowila ze jest chora i boli Ja brzuszek:no::no::no::no:
Oczy mi sie same zamykaja a niedlugo musze mlodego zaprowadzic do szkoly


oooooooo Ty kochana kuruj sie i dzieci...
zdrowka zycze :tak: bo tego nigdy za wiele :cool2:
Witam sie po długiej przerwie M pojechał dzisiaj:-:)-(.Dopadła nas grypa żołądkowa wszystkich w domu mnie najmniej dotkneła wczoraj tylko było mi zle ale dzisiaj jest ok Martynka już też lepiej ale Kamilek taki słaby ma biegunke od wczoraj nie wymiotował teraz spi znaczy jak wstał o 7:00 to M mi go do łóżka przyniusł to sie jeszcze przytulił i spał jak ja wstałam to on płakał więdz wziałam go jeszcze do łóżka i jeszcze pospał chwilke potem poszlismy na dół i jak przyszlismy to poszedł spac zobacze co bedzie jak wstanie
o grypy to ja nie zazdroszcze biednay Kamilek taki malusi musi tak cierpiec - dawaj mu duzo pic co sie nie odwodni, jesc nie musi ale niech pije
szybko do zdrowka wracajcie :tak:
witam kochane czwartkowo:happy:
o rzesz...gdzie moje cytaty:eek::eek::eek::eek::eek:
madziula ddo znajomych jedź na uchlej i baw się dobrze ciężko zaiwaniałaś to ci się należy a jak krzyś tak się ociąga to niech zostanie z dziećmi a ty autko i wio się odchamisz:rofl2:
as kochana tulam mocno kochana niech się ta czarna seria u ciebie skończy:tak:
patrysiu takie panele w casto są po 21 zł a mają dobrąa klasę scieralności akurat jest promocja:tak: a i warto żebyś sobie meble obejrzał kuchenne w casto bo jest świetny zestaw za 549 zł tylko nie wiem czy w czerwieni:sorry:ale dzisiaj będe wiedziała;-)
dowikluś dużo zdrówka dla was:tak:
lunka jak tam u ciebie??
MH kochana jak tam twoje dziewczyny??
anabubka a ty gdzie ????
agnes a ty gdzie???
agunia a ty gdzie???
myszunia a ty gdzie???
moi w szkole antonio się bawi julki kapciami no zabawa przednia:-Dmoje dzieci wczoraj mnie doprowadziły do szału myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok:wściekła/y::wściekła/y:wylały na dywan biurko podłogę całą dużą butelkę czarnego tuszu:wściekła/y:a otem próbowali zatrzeć ślady więc ganiali pokój łazienka pokój roznosząc na kapciach tudzież skarpetkach ten tusz wylali mi całą butelkę cilit bang i płynu do mycia okien zaplamili ubrania bo postawili te resztki tuszu na koszu z praniem a potem zaglądali do kosza i butelka wpadła do srodka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:słuchajcie oj dawno taka wściekła nie byłam:no::no:no ale juz mi przeszło:-):-)
i co ogladalas ??
a casto to zdrobnienie od castoramy :zawstydzona/y:
no i te plamy wowwww nie zazdroszcxze - ale musialo fajnie wygladac
takie picasso :-D:-D:-D:-D
No prosze MALINUS-milo Cie widziec Kochana:-);-):tak::tak::tak:
Ja sobie posprzatalam chate i jeszcze troszke poprzegladalam w dziewczynek szafce:-):tak:
Mlode teraz wyciagaja mi wsyztskie albumy ze zdjeciami i sobie ogladaja-wiec mam spokoj:-);-)
Od rana otworzyly sobie szafke ze slodyczami i znowu dopadly sie do paluszkow juniorkow;-):-D
Jeszcze troszke i zmykam an podworko z Nimi
Obiadek mam juz w sumie gotowy-musze tylko ugotowac makaron
mniam my tez lubimy juniorki :-)
wiki zdrówka dla Was

Witaj malinka
Widzicie,że my właśnie stronkę 10.000 piszemy :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
poczytałam ,ale nie mam siły odpisać.
Wybaczcie.
Mam mega doła.
Żal,rozpacz,żenada,wstyd,niemoc mi serce rozrywa....
Nie umiem się już cieszyc...nie umiem udawać....
Idę sobie,nie będe smęcić.
Jakby co to pod tel lub GG zaraz włączę i niech chodzi.
kochana buziak ogromniasty dla Ciebie :tak:
tak na pocieszenie ;-)
As ,biedulko ,ja cie nie poznaję ....
Dowikla ,ty strachu:-D:-D

Mój Ksawek też w domu dzisiaj,bo za tydzień na weekend planujemy do Piły pojechać ,w końcu jakoś przekonałam m ,bo kasy wiecznie na coś brakuje ,raz tylko mniej ,a raz bardziej.....
W każdym razie sie smarkać zaczął, oczy mu łzawią na ból głowy sie wieczxorem skarżył i wole go zatrzymać w domy na kroplach i syropkach w ciepełku żeby sie nie rozwinęło:tak:.A i mnie coś w nosie kręci........
Zostałam uszczęśliwiona 2 kilogramami conajmniej śliwek ,mam misję na dziś ..knedle ze sliwkami na obiad i ciasto drożdzowe ze śliwkami oczywiście ,na podwieczorek:szok:
zdrowka co na wczasy pojedziecie :-)
o Ty sliwowico jedna hihihih :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Witam
My po spacerku :tak:

Malina, moja Helen przeziębiona :no: mnie też juz gardło boli, Niki na razie sie trzyma :tak:

A ja właśnie jem śniadanie :szok: wcześniej jakoś się nie złożyło :sorry:



Dużo zdrówka :tak:



Ale Ci dzieciaki nabroiły :szok: Współczuje :sorry:
zdrowka dla Helenki i dla Ciebie a Niki niech sie dzielnie trzyma :tak:
Malina właśnie doczytałam co ci wczoraj nabroili ,no pięknie po prostu ,rozumiem wkurwioze:tak:wszędzie tusz ,no miodzio.....
Dzień wypłaty-dzień dobry:-D
Ja już pojadłam knedelków ,,mniam mniam,ciasto rośnie w ostatniej fazie i siup do piekarnika,mam nadzieję ,ze wyjdzie przednio ,bo napracowałam sie przynim ,żeby sie ciasto drożdżowe odrywało od ręki i miski i w sumie 3 etapy wyrastania,zrobię fotkę ,a jak będzie pyszne dam na przepisy nasze:tak:

Dzisiaj mam zebranie w szkole ,muszę jeszce wziąść prysznic na biegu ,bo ze względu na drożdzówkę pozamykałam okna i jestem cała mokra ,a gorąco mi jak nie wiem:oo:wcale mi sie nie chce iśc na te nudy,będąś ogłaszać jaki haracz w tym roku i takie tam....
a gdzie fotka???????/
witam sie i ja:-)

Wstalysmy o 8 umylam wlosy i pojechalam po buleczki i Agnieszke bo o 10 mialysmy babskie sniadanko.Przyszla jeszcze jedna kolezanka z corka.Mialysmy babiniec 6 kobietek :))
Teraz koncze zupke a Laura miala isc spac ale twarda sztuka jest wiec nie chce zasypiac:no:zmuszac nie bede nie to nie:crazy:


Wiki czytalam o grypie wspolczuje
Malinka tusz jest rowny maskrze:szok:
AS fajna liczba co:szok::-D
no to fajne snaidanko :-)
 
Do góry