reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej mamy domowe :)) Tak myslalam ze zawitam tu Bo i ja naleze to mamek siedzacych w domku :) Milo mi was poznac :) Nazywam sie Sylwia zyje z chlopakiem Damianem i mala Nadinka nasza coreczka :) Mieszkamy w Irlandii Damiano pracuje a ja zajmuje sie domkiem mala i nim rowniez :) Mam nadzieje ze bede mogla od czasu do czasu tu zawitac i po plotkowac z wami moje drogie mamy :))

pewnie że zaglądaj do nas.witamy :tak::tak::tak::-)

Witam, dziewczyny!

jestem troche u Was i trochę na pogaduchach wczesnych rodziców i...chyba się pogubiłam.Jak Wy to ogarniacie??

dasz radę kwestia przyzwyczajenia :tak::tak::tak::tak:

Witamy i zapraszamy :tak:



U nas to juz nałóg, samo jakoś tak wychodzi :-D

Niki spi więc mam chwilkę :-p Ale mnie dzisaj spanie bierze :no: Mam wrażenie, że zaraz sie przewrócę :baffled:

Kobietki, kiedy zaczęłyście rozszerzać dzieciom dietkę ??

Oliwka równiez jak lali była butelkowa więc jak miała 4 mies :tak::tak::tak::tak:
a jak Niki jest przy piersi to podaje się póxniej bodajże 6 miesiąc chyba jakos tak :tak::tak::tak::tak::tak:

No i juz po Brzyduli:tak::tak::tak:Mlodzi standardowa buszuja po kuchni:-);-):-D:-D:-D:-D
Chyba jeszcze troszke z Nimi wyjde zeby nie zwariowac do konca


no ja niestety Brzyduli o tej godzinie nie mam szans obejrzec bo jestem z Oliwka na dworze w tych godzinach,musze czekać do rana na powtórkę :tak::tak::tak:


chlopow nie ma:szok::szok:robia nadgodziny
Laura spi
a na forum cisza:-(

prześpi Ci do rana????????
czy wstanie o nieludzkiej godzinie????? oby nie :sorry:


witam.
czy moge się dołaczyc do waszego grona siedzących w domu?
bo siedze sama i się nudze... :( chłop w pracy i nie ma kto mnie denerwowac ;p


dołaczaj si e pewnie,im więcej nas tym lepiej i weselej :tak::tak::tak::tak:

As 76 strasznie mi przykro...jak jest mi źle, mam problem to tak sobie myślę że czas jest naszym sprzymierzeńcem...

i tak z inne beczki pozawracam Ci głowe :-) nie pamiętam jak przejś do suwaczków :zawstydzona/y:

po prostu kliknij na suwaczek i przekieruje Cie na strone suwaczków i dalej to robisz swój :tak::tak::tak::tak::tak:

No i witam
dziewczyny musze sie pochwalic
Mieszkanie notarialnie jest juz nasze - spisalismy dzisiaj umowe notarialna kupna mieszkania jupiiiiiiiiiiiiii :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Nom to dosc na tyle bo zaraz odfrune ze szczescia :laugh2::laugh2::laugh2:

ale co jeszcze dzisiaj od nie pamietnych czasow nawet poszlam do znajomej na kawe z mlodym - zawsze cos zalatwiania bylo :confused2:
ale jutro jeszcze formalnosci tzn sad i US :tak:
i potem czekac na pieniazki.....
i remonty:happy::happy::happy:


pati no suuuperrrr :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-) ciesze sie razem z tobą :tak::tak::tak::tak::tak::tak:


ach nie dziekuje zeby poszlo szybko i sprawnie :tak:
na pewno tak będzie :tak::tak::tak::tak::tak:






Oliwka już spi:tak::tak::tak::tak::tak::tak: gdzieś za 40min M wróci z pracy a ja siedzę na allegro :tak::tak::tak::tak:

As gratuluje propozycji pracy :tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A przepraszam, jeśli można to czym się zajmujesz oprócz dogoterapi? może jakaś pedagogika?
Myślałam nad pedagogiką,ale wiek nie ten już.
Ja z zawodu jestem artystą kaletnikiem i technikiem ekonomistą.
Kaletnikiem być nie mogę ,bo mam uczulenie na benzeny,a ekonomista mi się nie podoba,więc szukałam alternatywy.:tak:
Znalazłam ją w pomocy przy rehabilitacji dzieci .Uwielbiam widzieć jak dzieci robią postępy i to bardzo cieszy.
W ten sposób pomysł na kurs dogoterapeutyczny i praca w tym kierunku.:tak::-):-)
Dziś dostałam 3 propozycję współpracy.
Yupppiiii

dziewczynki dziękuję za gratulacje :tak::-):-):-):-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Myślałam nad pedagogiką,ale wiek nie ten już.
Ja z zawodu jestem artystą kaletnikiem i technikiem ekonomistą.
Kaletnikiem być nie mogę ,bo mam uczulenie na benzeny,a ekonomista mi się nie podoba,więc szukałam alternatywy.:tak:
Znalazłam ją w pomocy przy rehabilitacji dzieci .Uwielbiam widzieć jak dzieci robią postępy i to bardzo cieszy.
W ten sposób pomysł na kurs dogoterapeutyczny i praca w tym kierunku.:tak::-):-)
Dziś dostałam 3 propozycję współpracy.
Yupppiiii


no proszę ,same sukcesy super :tak::tak::tak::tak::tak:

Patrysia fajnie ze macie juz umowe:tak:
Agnes spala 2h i wstala na kolacje teraz bierze kapiel z tatusiem:-)
Zuzu witam
AS gratuluje

Witam nowa mamusie i gratuluje fasolinki -Paulka
to jak sie przespała 2h to raczej późno ci dzis pójdzie spać :tak::tak::tak::tak:
 
Witajcie mamuśki:-):-):-)
Nie wiem czy mnie jeszcze któraś pamięta ale szykuje mi się dużo wolnego czasu bo Maja poszła do przedszkola więc chyba będzie wreszcie czas żeby tu posiedzieć i was poczytać do końca, pozdrawiam wszystkie znane i te nowe kobitki:-):-):-)
 
Jestem na chwilkę. jutro mialam plany: pranie, prasowanie... Ale musze jechać pomóc mamie bo jutro musi ostatecznie zdać klucze od mieszkania a tam jeszcze sprzatania:szok::szok: Zuzie zawiozę do chrzestnej.

:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D:-D:-Dmadziula aleś mnie rozbawiła przed robotą no wyje znów będę miała w pracy głupawę i pół csto będzie chciało namiary na mojego dilera:-D:-Dodeśle ich do ciebie:rofl2::rofl2:

witaj u nas rozgość się pisz duzo a się uzależnisz jak my:tak::tak::tak:
as zostawiłam ci kochana wiadomość na gg;-)
gangrena śpi julka u sąsiadów poszła za niańkę robić:-Dpietruszka zaraz z pracy wróci ja wyjdę:cool2:do pracy:cool2:za oknem wieje kropi no jesień:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Dobre z tym dilerem:-D:-D:-D

Witamy i zapraszamy :tak:



U nas to juz nałóg, samo jakoś tak wychodzi :-D

Niki spi więc mam chwilkę :-p Ale mnie dzisaj spanie bierze :no: Mam wrażenie, że zaraz sie przewrócę :baffled:

Kobietki, kiedy zaczęłyście rozszerzać dzieciom dietkę ??

Zuzie karmiłam piersia ale diete rozszerzałam w 5 m-cu bo miała niedokrwistość. ;-)

witam.
czy moge się dołaczyc do waszego grona siedzących w domu?
bo siedze sama i się nudze... :( chłop w pracy i nie ma kto mnie denerwowac ;p

Witam!!!;-)

Zuzu cytujesz przez kliknięcie plusika w prawym dolnym rogu.Zaznaczasz te odpowiedzi ,które chcesz a potem jak weźmiesz odpowiedz,to one wszystkie w oknie się pojawią.:-):-)
Zuzu przygnębienie długo nie minie.
To gruba sprawa,która dotyczy mojej 13 letniej córki.
Nie mogę się otrzasnać,ale i żyć trzeba dalej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Świat nie umarł,umarła jedynie jakaś cząstka mnie....:-:)-(

Kurcze nie wiem jak Cie pocieszyć bo nie wiem o co chodzi, ale strasznie mi przykro. Trzymaj sie kochana!

No i witam
dziewczyny musze sie pochwalic
Mieszkanie notarialnie jest juz nasze - spisalismy dzisiaj umowe notarialna kupna mieszkania jupiiiiiiiiiiiiii :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Nom to dosc na tyle bo zaraz odfrune ze szczescia :laugh2::laugh2::laugh2:

ale co jeszcze dzisiaj od nie pamietnych czasow nawet poszlam do znajomej na kawe z mlodym - zawsze cos zalatwiania bylo :confused2:
ale jutro jeszcze formalnosci tzn sad i US :tak:
i potem czekac na pieniazki.....
i remonty:happy::happy::happy:

Gratuluję mieszkanka! Wreszcie na swoim! :-):-):-)

a powiesz mi jeszcze jak umieści zdjęcie pod Zuzu??:zawstydzona/y:

Chodzi Ci o avatar. Wejdź w ustawienia i edytuj avatar.
 
reklama
Do góry