reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam! Cały dzień mi zleciał szybciutko:szok:
Rano A. wzia Zuzke na mecz ja prałam dywan bo nie mam kiedy:no:Potem gości mielismy, potem u Mamy a teraz jeszcze burac zki zaprawiam. Wszyscy juz śpią. Z moim ślubnym nie rozmawiam:no:

no to moze jej schodzi teraz z gardla a ze nie umie moze odkaszlanc to wymiotuje
mi czarek tez wymiotowal
a lekarza sie pytalas o te wymioty :confused::confused::confused::confused:
Powiedział że jak sie nasila albo pojawi sie biegunka to mam przyjść. Od wczoraj nie kaszle jutro odstawię syrop i we wtorek jeszcze pójdę na kontrolę.

witajcie w ten niedzielny sloneczny poranek:-)
wybaczcie moja nieobecnosc ale mialam duzo roboty.no i nie mialam pakietu na net.wczoraj wykupilam 500mb wiec bede z wami teraz w miare na biezaco:-):-):-)
w piatek wzielam sie za duze porzadki-myscie okien,trzepanie dywanow itd.wczoraj konczylam sprztanie bo naraz sie nie da przy 2 dzieci:baffled:
jak ja lubie jak mi wszytsko pachnie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

moja panny juz powstawlay,wiec nie uda mi sie wszytskiego nadrobic.
p w pracy a ja dzis w domu bo wszyscy po weselach-i rodzice,siora tez nocowala z piatku na sobote,tesciowei i sasiedzi tez po weselu.my tez powinnismy byc ale nie bylo z kim dziewczyn zostawic a na weselu sped 250 osob wiec by mi mala zadeptali.o tym ze kasy brak nie musze mowic.a wesele u brata mojej bratwoej bylo wiec mniejszy obowiazek byc na nim.

mala dpstala w czwartek kataru.w patek ciurkiem jej cieklo z nosa.dobrze ze byla pogoda to byla sporo na dworze.no i udalo mi sie ze spraztaniem bo wczoraj lalo caly dzien.
p w piatek jak wrocila z pracy to sie zajmowla dziewczynami(oczywiscie wiekszosc czasu przesiedzili na podworku bo do domu ich nie wpuscilam:-D:-D:-D).
dzis juz Weronika ma maly katar,na szczescie szybko przeszlo.
we wtorek juz 1 wrzesnia!
jak te wakacje szybko zlecialy......

250 osób na weselu:szok::szok::szok::szok:
Hm, to wakcje Ci sie skończyły :-D:-D:-D:-D

:szok::laugh2:

a to ja we wlasnej osobie :)


Jednak zdjęcie z dzieckiem:-) Super figurka pozazdrościc tylko:zawstydzona/y:;-);-)

Anabuba ja jade 10h tak za godzine wyjedzamy a ja musialm jeszcze wejsc na bb to chyba nawyk:-D

Ewelina fajna z Ciebie kobietka, super figura ja mam tyle samo wzrostu i kiedys non stop wazylam 50kg teraz mam 54 :)) ale do porodu mialam 83kg:-D:-D:-D

Medeuska
dbaj o siebie i dzidzie odpoczywaj i nic nie rob Adam niech robi obiadki i sprzata:-p

Agnes udanego grilowania a gosci to mnostwo:szok:

Joanna czekam na rekacje:happy2:

Szerokiej drogi;-)

Hello
Ja dopiero teraz dotarlam:zawstydzona/y:zoraj przyjechala do mnei siora i tak sobie piwkowalysmy na podworku do 1 w nocy:szok::-)Bylo zimno jak cholera ale my siedzialysmy:-D
No oczywiscie spala u mnie.Zadnej z nas sie nic nie chcialo-dobrze ze dziewczynki pospaly w dzien 2 godziny:tak::tak::tak:
Teraz siora sie zlitowala i wziela dzieci na spacer,a ja moglam ogarnac kuchnie:-)

Ale fajnie masz. Moja siostra polubiła piwo jak ja błam w ciąży, a jak przestałam karmic piersia to ona zaszła w ciąże i tak naprawdę nigdy z nia nie piłam alkoholu:no::szok:
 
ja chodziłam w męża ubraniach :-D:-D bo przytyłam w pierwszej ciązy 22 kg ,w drugiej 13 a w trzciej tylko 18 kg:-D:-D a teraz i tak nie wchodze w ubrani z przed ciązy bo waże 62 kg a ważyłam 52 :-(
Ja w pierwszej ciąży 12 kilo w 3 m-ce przybrałam i nie mogłam zgubić i z Olkiem dołożyłam 17,5:szok: -zrzuciłam a z Julem całe 10kilo przybrałam na wadze i do 6,5m-ca nie było znać,że w ciąży jestem;-):-D:-D.
A co to nikogo nie ma
Jezdem ino doczytywałam;-):tak:.
Hej laseczki,spotkanie Lubelanek super :cool2::cool2::cool::cool: tylko,że musiałam zaraz wracać,bo obiecałam Mirkowi,że na odpust do teściów pojedziemy:sorry2:.
 
wpadly i wypadly......
a ja sprawdzlaam poczte
nie wcodza mi cytaty,ani ikonki.....ani strona z allegro sie nie otwoera ale grunt ze BB dziala;))))))))))

Dowikla psytulic??????????????????????;)))))))))))))))
 
reklama
Witam:)

Jestem mama 11 miesiecznej dziewczynki. Nie pracuje, nie chodze do szkoly. Zajmuje sie domem i wychowuje coreczke:) Ten watek jest chyba dla mnie:tak:
Jak u Was to wyglada? Nie korci Was zeby zaczac prace lub nauke?
Ja jestem szczesliwa, ze moge opiekowac sie swoja niunia, patrzec jak sie rozwija, ale czasami mam dosc tej... rutyny (gotowanie, sprzatanie), nie mam chwili dla siebie.
pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Do góry