reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ze niby wygladalas grubiej\?????????????????????????????????????????????:-D:-D:-D:-D:-D:-D
taka sama chudzina bylas jak Ewelinka:-):-):-):-):-):-)
tak sobie dalje wmawiaj:-)
ale jak sie zle czujesz?podbrzusze \cie ciagnie czy co?
nie, nie... tak bbardziej chorobowo+ do tego kręgosłup mnie boli i ogólnie ciągle zmęczona rozdrażniona chodzę i nic mi sie nie chce... no i czasem jakos m sie zepnie bruch ale mysle ze to chyba nic zlego....:eek: zazwyczaj jak wyjde gdzieś to po drodze mi sie spina brzuch....:eek::eek:


Patrysiu Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo szcześcia na nowym mieszkanku, zdrowej dziewczynki pociechy z M i dzieci i wogóle :*:*:-):-):-)
 
reklama
Witam:)

Jestem mama 11 miesiecznej dziewczynki. Nie pracuje, nie chodze do szkoly. Zajmuje sie domem i wychowuje coreczke:) Ten watek jest chyba dla mnie:tak:
Jak u Was to wyglada? Nie korci Was zeby zaczac prace lub nauke?
Ja jestem szczesliwa, ze moge opiekowac sie swoja niunia, patrzec jak sie rozwija, ale czasami mam dosc tej... rutyny (gotowanie, sprzatanie), nie mam chwili dla siebie.
pozdrawiam!
Witaj
ja dopiero co jestem na zwolnieniu L4 od kilku miesięcy i jescze nie zdążyłam sie nacieszyć wolnym;-) i jakoś nie spieszy mi sie do pracy;-);-)
 
nie, nie... tak bbardziej chorobowo+ do tego kręgosłup mnie boli i ogólnie ciągle zmęczona rozdrażniona chodzę i nic mi sie nie chce... no i czasem jakos m sie zepnie bruch ale mysle ze to chyba nic zlego....:eek: zazwyczaj jak wyjde gdzieś to po drodze mi sie spina brzuch....:eek::eek:


Patrysiu Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo szcześcia na nowym mieszkanku, zdrowej dziewczynki pociechy z M i dzieci i wogóle :*:*:-):-):-)
Uprzedziłas mnie ale dołączam sie do życzeń Sto lat Patrysiu
 
Witam sie dziewczyny z rana :-):-):-):-)

Witam:)

Jestem mama 11 miesiecznej dziewczynki. Nie pracuje, nie chodze do szkoly. Zajmuje sie domem i wychowuje coreczke:) Ten watek jest chyba dla mnie:tak:
Jak u Was to wyglada? Nie korci Was zeby zaczac prace lub nauke?
Ja jestem szczesliwa, ze moge opiekowac sie swoja niunia, patrzec jak sie rozwija, ale czasami mam dosc tej... rutyny (gotowanie, sprzatanie), nie mam chwili dla siebie.
pozdrawiam!
witamy witamy,zagladaj często.powiedz nam cos więcej o sobie,wklej jakies zdjęcia swoje ,córeczki abysmy mogły Cie lepiej poznać :tak::tak::tak::tak:




A wiec nie śpimy od 6.30.
Wczorajsza urodzinowa imprezka Klaudii sie udała,było bardzo wesoło:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

pogoda dopisała więc bylismy cały czas na ogródku.dzieciaki wariowały,Oliwka ma na koncie 2 gózy niestety,tak wariowali,biagali w koło domu że poderzali sie czołami,Olika m ana czole 2 odbite zęby Kacpra :-D:-D:-D:-D:-D,był wielki krzyk,oboje ryczeli,Kacprowi z buzi krew leciała ale na szczęście tylko tak to się skończyło :tak::tak::tak::tak::tak:


Ja też narozrabiałam :-p:-p:-p:-p:-p:-p
siostra zuciła we mnie taka kulką ze sreberka a siedziała naprzeciwko mnie,chciałam jej odrzucić,zrobiłam zamach i rzuciłam w nią ylko jak sie zamachnełam to z ręki wyleciało mi nie tylko to sreberko ale i bransoletka z korali i ta bransoletka poleciała,trafiła w talerz który się zbił przy okazji i jak trafiła w talerz na którym lezał widelec to widelec został odbity i poleciał w stronę siostry.dobrze ze zdążyła sie odsunąć bo mogłoby to się źle skończyc niedaj Boże :tak::tak::tak::tak::tak:

ale wszyscy się przestraszyli bo nikt sie niespodziewał takiego rumoru i takiego rozwoju sytuacji,jeszcze teraz widze przerażenie w oczach siostry jak leciał w jej strone ten widelec :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
STO LAT STO LAT DLA PATRYSI W DNIU JEJ ŚWIĘTA.DUŻO ZDRÓWKA,SZCZĘŚCIA,MORZE MIŁOŚCI I RADOŚCI Z DZIECIACZKÓW,JUŻ NIEDŁUGO DWÓJKI :):tak::tak::tak::tak::tak:
I ŻYCZĘ CI EKSPRESOWEGO I BEZBOLESNEGO PORODU :tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-) BUZIAKI KOCHANA :-):-):-):-):-)
 
Witajcie kochane
na sam poczatek dziekuje bardzo za zyczonka :-D:-D:-D:-D

nie mialam czasu zeby wejsc i sie porozpisywac bo mamy gosi i troche przygotowywan, ja odprawialam w sobote urodziny - upieklam dwa ciasta zrobilam salatke i caly czas jestem w biegu..... :confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2:
juz mnie to meczy al coz.....
dzisiaj jest pogrzeb Adama dlatego Ci goscie... ja na pogrzeb nie ide bo maly nie ma z kim zostac a jest jeszcze chory
a ja????????
to juz wogole porazka - ledwo co mowie juz 3 dzien :-:)-:)-(
jestem zachrypnieta jakbym walila sake przez tydzien non stop :sorry::sorry::sorry:
kaszel no masakra :szok::szok::szok::szok::szok:
we wtorek ide z malym na kontrole i chyba ja tez pojde do lekarza ale nie wiem czy dam rade bo ide do gina na 14:30 :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
moze dowiem sie kto kroluje tam na 100 % :-D:-D:-D

a teraz zegnam Was mile Panie i zmykam do obowiazkow bo za niedlugo goscie przyjada a ja jeszcze w pizamce.... :sorry::sorry::sorry:

aha a maly dzisiaj do mnie " sto lat" jak zapytalam co dzisiaj mamie zaspiewa :cool2::cool2::cool2:
 
reklama
Do góry