reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja chodziłam w męża ubraniach :-D:-D bo przytyłam w pierwszej ciązy 22 kg ,w drugiej 13 a w trzciej tylko 18 kg:-D:-D a teraz i tak nie wchodze w ubrani z przed ciązy bo waże 62 kg a ważyłam 52 :-(
ja z czarkiem prytylam 22 kg :szok::szok::szok::szok:
jakims cudem to zgubilam sama nie wiem jakim :confused::confused::confused::confused::confused:
przed ciaza wazylam 58 teraz juz 57 :-D:-D:-D:-D
(bylam dzis u babci i sie wazylam bo ta moja chyba jest zepsuta pokazala mi 78 kg :szok::szok::szok::szok:
mozecie wyobrazic sobie moja mine :confused::confused::confused::-D:-D:-D:-D:-D:-D)

męzus gra...a my po sniadanku a ja sie robie na bustwo chociaz nigdzie nie planuje wyjsc ale co tam :)
no i tak trzymaj kochana :tak::tak::tak::tak:
a to ja we wlasnej osobie :)

ales ty drobniutka :szok::szok::szok::szok:
ale super laseczka ;-);-);-);-)
Hello
Ja dopiero teraz dotarlam:zawstydzona/y:zoraj przyjechala do mnei siora i tak sobie piwkowalysmy na podworku do 1 w nocy:szok::-)Bylo zimno jak cholera ale my siedzialysmy:-D
No oczywiscie spala u mnie.Zadnej z nas sie nic nie chcialo-dobrze ze dziewczynki pospaly w dzien 2 godziny:tak::tak::tak:
Teraz siora sie zlitowala i wziela dzieci na spacer,a ja moglam ogarnac kuchnie:-)
no prosze wiec nocka udana :confused::confused::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
 
reklama
Witam kobitki :tak:

Ja już w troszkę lepszym nastroju :tak:
Niki oczko ostatnio nie ropieje :confused:
Anabuba, dobrze, że mi to napisałaś, bo ja na Niełańską chodzę do okulisty :szok: Ale nie dam nic na żywca robić. :no:

Niki śpi :tak: Helenka ogląda brzydule :-D:-D:-D

Moje dziewczynki maja nową karetę :tak: Wymieniłam swój wózek na bliźniaczy, a nawet jestem 150 do przodu :-D:-D:-D

Do jutra kobitki :tak:
 
witam na nocnej zmianie:-)
dzien dosc udany.obiadek zrobilam,wpadła mama,poplotkowalysmy,posiedzialam troche w ogrodku:cool2:,pozniej wpadla siora z narzeczonym jeszcze no i tak zlecialo.
mala po malym terrorze wreszcie zasnela:-D:rofl2:reszta dwano spi.

ja juz wykapana,normlanie jak nigdy o tej porze:-)
mam nadzieje ze tym razem nie mam pecha i ktoras z was bedzie

nie wiem czy sie wam chwalilam ale Weronika nauczyla sie gwizdac na gwizdku i grac na harmonijce usten-wdmu****ac i wciagajac z niej powietrze:-)i spwiewa sobie "aaa kotki dwa":-)troche po swoejmu ale wiadomo co.dzis moje dziecko powiedzialo "siusiu":-)tzn powtorzylo za mna i pokazalo na zawartosc nocnika,dobre i to.poza tym nadal ja sadzam glownie na wyczucie.dzis byly 2 wpadki,ale profilaktycnzie jednak zakladam jej tetre,tymabrdziej ze przezibiona.
 
A ja dziś wczoraj wieczorem się trochę podłamałam, myślałam, że 5 kg. od początku ciąży to nie za dużo. Zaczęłam przymierzać ubrania , których ostatnio nie zakładałam i 2/3 spodni i spódniczek jest za ciasnych...:baffled: A gdzie do końca???
Mówię, że chyba będę w mojego M ubraniach chodzić heheheehehe;-):-D

ja mialam 2 pary spodni ciazowyc takich z gumka-jedne dzinsowe odlupilam od kolezanki,drugie sztrukswoe mama mi uszyla.zrestza wiekszosc przelazilam latem wiec miala spodnice takawieksza z gumka w pasie i jakies tam wieksze koszluki-znaczy sie w rozmiarze 40-42 zamiast 38:rofl2:
do konca 6miesiaca chodzilam w dresach rzmiar 40:-)
a tak te koszulki i spodnice i jakies tam bluzki to kupowalam sobie w ciucholandzie poprostu o 2 rozmiary wieksze:-)
teraz normlanie nosze 40 wiec czesc rzeczy jest dobra,szczegolnie blzuki


witam :-) trochę niewyspana:-D bo dzieci u teściowej a ja musiałam spać z Gabi i kręciłam sie i dopiero nad ranem poszłam do pokoju Wojtka spac i wstałam "przetrącona" a jeszcze mąz wcxzoraj wieczorem dostarczył mi takich wrażeń ze szok :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: jak dojde do siebie to napisze
Mamy jechac po dzieci po14 obiad mam tylko makaron ugotuje :tak:
MIŁEJ niedzieli :tak::-)

ojoijojjj A CO sie stalo?

a to ja we wlasnej osobie :)


piekna fotka i niezla laseczka z Ciebie:-):-):-):-):-)
ile Ty masz lat?bo mlodziutko wygladasz


Ja waze 50kg przy 168cm wzrostu. :) przed ciązą wazylam 52kg i przytylam 13kg :)

bardzo malo wazysz.ja w rok po 1 ciazy wazylam 49kg przy 167 :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
a Ty jestes chudziutka:tak::tak::tak::tak:


no no no- jaka laseczka:tak::tak::tak::-)


ja pry 68 wazylam 51- ale nie bylam taka chudzinka jak Ty- kilogramy wogóle nie odzwierciedlają figury zauwazyłam:-)

Anabubka nie no do porodu to CHYBA jeszcze daleko- mam nadzieje- bo muse jechac do szpitala w Kato w którym chce rodzic i sie wszystkiego dowiedziec- bo jednak wole jchac tam i miec abezpieczenie ze dadzą mi zzo jak bede chciala- a u nas nie ma:sorry2:


juz w sumie sie troche lepiej czuje- ale myśle ze to chwilowe- bo wwcoraj tez mialam chwile kidy sie dobrze czułam a potem już nie:dry::dry::dry:

no ale to juz taki okres ze mam prawo sie zle czuc poza tym jeszcze to przeziebienie....:dry::dry::dry::baffled:


ze niby wygladalas grubiej\?????????????????????????????????????????????:-D:-D:-D:-D:-D:-D
taka sama chudzina bylas jak Ewelinka:-):-):-):-):-):-)
tak sobie dalje wmawiaj:-)
ale jak sie zle czujesz?podbrzusze \cie ciagnie czy co?


Hello
Ja dopiero teraz dotarlam:zawstydzona/y:zoraj przyjechala do mnei siora i tak sobie piwkowalysmy na podworku do 1 w nocy:szok::-)Bylo zimno jak cholera ale my siedzialysmy:-D
No oczywiscie spala u mnie.Zadnej z nas sie nic nie chcialo-dobrze ze dziewczynki pospaly w dzien 2 godziny:tak::tak::tak:
Teraz siora sie zlitowala i wziela dzieci na spacer,a ja moglam ogarnac kuchnie:-)

ja tak w srode z siora do 24siedzialam przy piwku ale i przy ognisku:-):-):-):-)we dwie tak siedzialysmy:-)
a ile Ty masz rodzenstwa?czy to siora cioteczna?


Witam kobitki :tak:

Ja już w troszkę lepszym nastroju :tak:
Niki oczko ostatnio nie ropieje :confused:
Anabuba, dobrze, że mi to napisałaś, bo ja na Niełańską chodzę do okulisty :szok: Ale nie dam nic na żywca robić. :no:

Moje dziewczynki maja nową karetę :tak: Wymieniłam swój wózek na bliźniaczy, a nawet jestem 150 do przodu :-D:-D:-D

masuj jej oczka i przemywaj sola fizjologiczna.na nieklanskeij z opowiesci szwagierki maja straszny pierdolnik jezeli chodzi o okuliste.ale mowie ci po tym co mialam z Paulina to w zyciu bym nie dala Weroince na zywca,Paulina pozniej pozniej na widok fartucha dostawala spazmow i nie dalo sie jej utrzymac,a do lekarza trzeba bylo chodzic.uraz do fartuchow mam do dzis tyle juz mniejszy.
Weronika tez sie boi ale nie ucieka panicznie na sam widok

no i nic mnie nie zdziwilo ze zadnej nie ma:eek::eek::eek::eek::eek:
moze Malina po pracy jeszcze wpadnie.....
 
reklama
Do góry