reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Luna miłego czytania, do jutra
dobranoc.gif
 
No nie wiedziałaś ja w tym roku będe miała 21 latek
Ty Małolato:-D:-D:-D Dziewczyny naskrobałyście w jeden dzień z 10 40 postowych stron,tak skaczę trochę tu poczytam trochę tam-no nie jestem wstanie,a najgorsze ,ze w m-y czasie skarżyłyście sie na puchy na bb:-D:-D:-D
tort.gif
A to dla DOwikli córeczek wszystkiego najlepszego dla 2 letnich,dziewuszek-STO LAT DLA KLAUDII I WIKTORII
 
spróbujesz jutro
Ty Małolato:-D:-D:-D Dziewczyny naskrobałyście w jeden dzień z 10 40 postowych stron,tak skaczę trochę tu poczytam trochę tam-no nie jestem wstanie,a najgorsze ,ze w m-y czasie skarżyłyście sie na puchy na bb:-D:-D:-D
tort.gif
A to dla DOwikli córeczek wszystkiego najlepszego dla 2 letnich,dziewuszek-STO LAT DLA KLAUDII I WIKTORII
a Ty co ściągasz ode mnie obrazki :-D:-D:-D:-D:-D:-D ja już taki tort wkleiłam dzisiaj dla bliźniaczek:tak::tak::tak::tak::tak:
cgyba mamy podobny gust
cyk.gif
 
Grzdyle na szczęście znowu zasnęły :tak:
A ja czekam dzisiaj na mężusia, który po tygodniowym pobycie w Polsce wreszcie wraca do domu
smiley24.gif

Ma jeszcze jakieś półtorej godzinki jazdy.

Kurde ten kretino znowu wierci :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Znowu mi dzieci obudzi :wściekła/y:
 
Witam
No to juz po imprezce:tak::tak::tak:Bylo super:-)Mlodzi sie najedli i wybawili;-)
Juz mam wszystko posprzatane i pozmywane:tak:
Wklejam zdjecie torcika za w nastepnym poscie inne zdjecia
 

Załączniki

  • SDC10619.jpg
    SDC10619.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 11
reklama
moje dzieci owalą mnie kiedyś na łopatki albo zaprowadzą do wariatkowa....
siedzą sobie w kuchni i jedzą obiad...
julka-ale fajnie obiad na talerzu pod buźkę podany...
adam-no i co tak zacieszasz???
j-no bo lubię jak mama taki dobry obiadek poda...
a- ty się nie ciesz kiedyś sama będziesz musiała taki obiad dla męża gotować i sprzątać i myć gary i prać i prasować......
j- a właśnie że nie...
a-a właśnie że tak...
j-nie bo ja będe miała służbę...
a- taaaaa takie rzeczy to tylko w erze:-Dno i w tych twoich bajkach...
j-to zostanę zakonnicą one to mają klawo albo nie zostanę dziwką!!!!
a-co ty wariatko mówisz ty wiesz kto to jest dziwka!!!!!?????
j- no pewnie że wiem dziwka to dziewczyna co nie ma dzieci i męża więc nie musi sprzątać gotować no bo komu????
powiem wam wymiękam idę do wariatkowa sama na wczasy a co odpoczne:-D:-D
impreza15_%28www.e-gify.pl%29.gif
Dobre
wiktoria dlaczego będę miec fajną nockę??????
Oliwka dzis przyjeżdża :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:ja nic nie pisałam że zostaje na noc :no::no::no::no:
Ja myslałam ze zostaje na noc i dlatego tak napisałam
best16_%28www.e-gify.pl%29.gif

Hej to ja ,wróciłam z pracy ,dostałam obiad ,pogadałam z dziećmi i z mężem ,wypiłam kawke i walczyłam dzielnie ze sobą ,zeby do was nie wpaść...tymczasem m przełączył na tvn turbo zobaczył,że zakup kontrolowany i mówi ,idz do kompa,pewnie jesteś ciekawa co tam słychać -pozwolił mi:-D:-D
No to ja też bym tak chciała
Mojej córci chrzestny dał 500 złotych ,a chrzestna aparat cyfrowy mniej więcej w tj cenie
My za tydzień idziemy na komunie do chrzesnicy mojego teścia oni dają aparat cyfrowy i kase a ja osobno też kase daje:tak:
Kogo chcesz zastrzelić
breakpc2.gif
Nagle zaczęło mi wychodzić , choć wcześniej wcale nie chciał -wystraszył się komputer:))
Ale sie uśmiałam z tego Emotikonki
Kurcze jakiś kretino zaczął wiercić dziurę w ścianie i obudził mi bliźniaki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co z tego, że to była tylko jedna dziura, jak teraz oboje ryczą, bo się przestraszyli:angry::angry::angry:
O to dupek:angry:
Ty Małolato:-D:-D:-D Dziewczyny naskrobałyście w jeden dzień z 10 40 postowych stron,tak skaczę trochę tu poczytam trochę tam-no nie jestem wstanie,a najgorsze ,ze w m-y czasie skarżyłyście sie na puchy na bb:-D:-D:-D
tort.gif
A to dla DOwikli córeczek wszystkiego najlepszego dla 2 letnich,dziewuszek-STO LAT DLA KLAUDII I WIKTORII
Ja ci dam Małolaty Beata też w tym wieku co ja:dry:
najwidoczniej mój komputer jest jakis zryty :-D:-D:-D:-D:-D
Agnes dasz rade
best18_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
Do góry