reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Grzdyle na szczęście znowu zasnęły :tak:
A ja czekam dzisiaj na mężusia, który po tygodniowym pobycie w Polsce wreszcie wraca do domu
smiley24.gif

Ma jeszcze jakieś półtorej godzinki jazdy.

Kurde ten kretino znowu wierci :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Znowu mi dzieci obudzi :wściekła/y:
No to macie co nadrabiać
milosc37.gif

Witam
No to juz po imprezce:tak::tak::tak:Bylo super:-)Mlodzi sie najedli i wybawili;-)
Juz mam wszystko posprzatane i pozmywane:tak:
Wklejam zdjecie torcika za w nastepnym poscie inne zdjecia
ŚLICZNY TORCIK
moja Misia gra z babcią w chińczyka i oszukuje :-D:-D:-D:-D
A to cwaniara babcie oszukiwać:-D
 
Kolejne focie:-)
 

Załączniki

  • SDC10610.jpg
    SDC10610.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 16
  • SDC10611.jpg
    SDC10611.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 19
  • SDC10628.jpg
    SDC10628.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 17
  • SDC10646.jpg
    SDC10646.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 19
  • SDC10644.jpg
    SDC10644.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 15
  • SDC10640.jpg
    SDC10640.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 16
  • SDC10612.jpg
    SDC10612.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 16
  • SDC10614.jpg
    SDC10614.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 16
znalazłam w necie głupawy horoskop:

rak.gif
Rak (21.VI - 21.VII)



Szkoda słów... Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnie. Rakom nie można Wierzyc nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, że ceni sobie twoją przyjaźń, to można być pewnym, że przed godziną napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą.

ja jestem spod raka:szok::szok::szok::szok:
 
znalazłam w necie głupawy horoskop:

rak.gif
Rak (21.VI - 21.VII)



Szkoda słów... Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnie. Rakom nie można Wierzyc nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, że ceni sobie twoją przyjaźń, to można być pewnym, że przed godziną napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą.

ja jestem spod raka:szok::szok::szok::szok:
To wiesz co cie czeka:-D:-D:-D:-D
laughing2.gif

Dowikla śliczne fotki :tak:
 
reklama
witam wieczorno-sobotnio
własnie uspałam mala po nie spała dzis cały dzien:szok::szok::szok::szok::szok:
była u mnie As z dzieciaczkami.
tylko pogoda nie dopisała tym razem niestety.ale było fajnei i wesoło.
 
Do góry