reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
cześć, chciałam Was trochę poczytać ale już mi dziecko siedzi na głowie:-D:-D:-D:-D

dowikla
tort.gif
wszystkiego naj dla dziewczynek !!! wiem, że to drugie urodziny ale nie znalazłam tortu z dwoma świeczkami:-(

może wpadnę potem, pa pa
 
O tej dziewczynce to ja wczoraj w nocy widzialam komunikat podczas ogladania programu. Na moj gust chlop jak ma 8 dzieci to chyba nie berzdo sie orientuje w jakim wieku dziewcko mozna wyslac samo do sklepu:wściekła/y:Pewnie ze to wina ojca bo o 20:30 to 3 latek juz powinien byc w pizamce:wściekła/y:

Mowa o zebach mlecznych hmmm ja juz dawno ich nie mam Czytalam gdzies ze jak sie ma dlugo mleczaki to je traktujhe sie jak stale bo napewno jak ktos ma 20 lat nie straci mleczaka i nie wyrosnie mu zab staly:baffled:

Dowikla ja jeszcze raz STO LAT DLA DZIEWCZYNEK

Agnieszka nie wpadne do Ciebie na sprzatnie bo Laura nbie daje mi zabawek pozbierac i nie moge dokonczyc podlog:-D:-D

Greti ja tez sam w DE Moi rodzice i tesciowa sa w Polsce Do rodziny jezdze w miare czesto jak chce to sie pakuje i nie ma problemu czy to samolotem czy autem:-)Tesciowa tez mam taka ze nie gadam o niej:-DAle moi rodzice nadrabiaja wiec jestem szczesliwa ze ma takich dziadkow.MOj ma swietny kontakt z moim rodzicami i do mojej mamy mowi MAMCIA:sorry2:

Agnes Laura tez lubi zapach z kibelka:-D
 
My teraz mało jeździmy, bo z jednej strony to męczące dla dzieci, poza tym my jesteśmy BIG RODZINA, a w Łodzi nie mamy własnego mieszkania. Moi rodzice mieszkają w trzech pokojach z kuchnią, więc jak im się zwalimy na głowę, to nie ma gdzie szpilki włożyć ;-)
 
reklama
No to jestem:tak:
Mieszkanko ogarniete,a mlode juz w lozeczkach:-)Dominika wygonilam do siebie i moze tez sie przespi:-);-)

Dziekuje za zyczenia dla dziewczynek:tak::tak::tak:
 
Do góry