reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Normalnie jestem w szoku jak to przeczytałam :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

3-latka wysłana sama do sklepu - zajął się nią bezdomny

Po całonocnych poszukiwaniach policjanci odnaleźli 3-letnią Nikolę Szukiel, którą w piątek około 20.30 ojciec wysłał do jednego z białostockich sklepów po zakupy. Gdy córka nie wróciła, mężczyzna zgłosił ten fakt na policję. Według policji, ojciec 3-latki był trzeźwy. Okazało się, że dziewczynkę zaprowadził do swojej "meliny" bezdomny mężczyzna.

Dziewczynkę odnaleziono w mieszkaniu na ul. Narewskiej, kilkaset metrów od bloku, w którym mieszka. Dziecku nic się nie stało, ale trafiło na badania do szpitala. Zatrzymany został ok. 50-letni mężczyzna, który 3-latkę zabrał sprzed sklepu. Policja ustala, dlaczego to zrobił, i czy doszło do przetrzymywania dziewczynki.

Nikola mieszka przy ul. Broniewskiego 6c na białostockim osiedlu Antoniuk. Wieczorem w piątek ojciec wysłał ją po zakupy do sklepu umiejscowionego kilka metrów od bloku, w którym mieszka. Gdy dziecko nie wróciło, ojciec zawiadomił policję.


REKLAMA
dol.gif
Czytaj dalej




Rano informację o zaginięciu dziecka podawano w białostockich kościołach. W jednej z mszy uczestniczyła kobieta, która widziała wieczorem poszukiwaną dziewczynkę prowadzoną przez bezdomnego mężczyznę. Kobieta, gdy usłyszała ogłoszenie o zaginięciu dziecka, zgłosiła się na policję. Policjantom udało się odnaleźć mężczyznę, który, jak się okazało, zaprowadził dziewczynkę do swojej "meliny".

Przesłuchiwany przez funkcjonariuszy bezdomny początkowo nie przyznawał się, że dziewczynka jest z nim. Jednak później przyznał, gdzie zaprowadził dziecko. Gdy policjanci weszli do podejrzanego mieszkania, znaleźli w nim śpiącą, poszukiwaną dziewczynkę.

Przez całą noc kilkudziesięciu mundurowych, policyjne psy, dziesiątki radiowozów przeszukiwało rejon osiedla, gdzie zaginęła dziewczynka. Policjantom pomagali także taksówkarze i kierowcy autobusów.

Obecnie policja wyjaśnia, czy i w jakim zakresie rodzice 3-letniej dziewczynki ponoszą odpowiedzialność za jej zaginięcie. Prawdopodobnie bowiem dziewczynka już wcześniej chodziła do sklepu bez opieki.

Rodzice Nikoli mają jeszcze 7 dzieci.



jejku jacy ludzie są nieodpowiedzialni :no::no::no::no::no::no::no:


całe szczęście że ten bezdomny nic nie zrobił tej dziewczynce
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:To tyle co moja Martynka nie wyobrażam sobie żeby szła sama do sklepu gdzie ten ojciec ma rozum dziecko o też poze powinno spac a nie chodzić po sklepach.A co do bezdomnego ja myśle że on nie chciał nic złego zrobic tej dziewczynce tylko ją uratował bo nie wiadomo co mogło by sie stać :no:
 
reklama
A ja tak na sucho siedze:szok::-D:-D:-DZaraz sobie przyniose chociaz cos do przegryzienia:tak::tak::tak:

Goscie przychodza na 17,M jeszcze w pracy a wiec mam luz;-):-)
 
Pogoda to jest u mnie okropna:no::no::no::angry::angry::angry:Cały czas strasznie pada,jest zimno i ciemno

Ciekawe jak AS i ANABUBKA sie bawia:confused:Ale Im zazdroszcze tego spotkanka:tak::tak::tak:
 
A miały sie spodkać cos nie doczytałam przez tego zęba no to będziecie miały impreze w domku a ile gości zaprosiliście
Tak cos czytałam ze sie spotykaja dzisiaj:tak::tak::tak:
Zaprosilismy tylko moja i M rodzine:-)Moja siostra Patyczak mi przed chwila napisała ze nie przyjada bo jest chora wiec trzy osoby juz odpadaja
 
No to udanej impreski a co kupiłaś dziewczynką
W sumie to jeszcze nic:zawstydzona/y:Wczoraj w H&M dostaly szczoteczki do włosow hello kitty,spineczki i gumki.Do tego dokupie Im nie wiem co:no::zawstydzona/y: no i jak pogoda wypali to jutro na cały dzien jedziemy do nowego zoo.
Albo damy Im dzisiaj pieniadze do skarbonki bo bardzo lubia sobie same wrzucac:tak::tak::tak:
 
Anka a ile czasu jedziesz samochodem do domu w Polsce ?
Ja jade samochodem 10h z przerwa na tankowanie i jedzonko
A ja tak na sucho siedze:szok::-D:-D:-DZaraz sobie przyniose chociaz cos do przegryzienia:tak::tak::tak:

Goscie przychodza na 17,M jeszcze w pracy a wiec mam luz;-):-)
co tam masz:-D teraz blogie lenistwo
Tak cos czytałam ze sie spotykaja dzisiaj:tak::tak::tak:
Zaprosilismy tylko moja i M rodzine:-)Moja siostra Patyczak mi przed chwila napisała ze nie przyjada bo jest chora wiec trzy osoby juz odpadaja

zdrowia dla siostry:tak:


Ja biore sie za podlogi i klade Laure niedlugo bede
 
reklama
Wlasnie mi napisalą siostra(nie ta chora)ze odebrała naszego torcika i jest bardzo ładny:tak::tak::tak:Zamawiałam kolo Niej bo bardzo chwaliła ta cukiernie i wyjdzie mi o jakies 50zł taniej niz w Kandulskim:tak::tak::tak:
 
Do góry