reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No ja bym sie zdecydowała bo to byla dobra oferta:tak::tak::tak:Ale bylam je ogladac sama i M wybrzedzal jak jemu pokazywałam zdjecia i stwierdził ze On cos wymysli a w sumie to musielibysmy sie wyprowadzic do konca czerwca-wiec niech lepiej szybko cos wymyśla
Szkoda by było, żeby to wam koło nosa przeszło :sorry2: Ciekawe co twój m wymyśli :cool2:
 
reklama
Dużo zdrówka dla bliźniaczek
urodziny4.gif
urodziny26.gif
 
Ostatnia edycja:
Nie wyobrażam sobie :sorry2: To jakie te zęby muszą być małe ? Jak to wygląda ?
I nie ma zawiązków stałych zębów czy jak ??:szok:
ja tez nie mogę sobie wyobrazić jak osoba 20-letnia ma tyle mleczaków :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: trochę to dziwne,tak jak by nie miał zawiązków zebów stałych,ja bym sie załamała :tak::tak::tak::tak: a jak mu wypadną te mleczaki to co potem?:baffled:
 
A moje malpki standardowo oprozniaja szafe z kosmetykami:tak::-):-)Ale niech Im dzisiaj bedzie a co tam:-D:tak:
Moja Oliwka też ma szajbę na tym punkcie.spryciula wchodzi mi na muszlę klozetową w łązience,i otwiera sobie szafke i wyciaga moje kosmetyki wszystkie jak leci.nie wiem co ja opetało.:-D:-D:-D:-D:-D
 
Kurde jakos nie moge sie wziasc za to sprzatanie:no:Na razie wynioslam tylko stare gazety na korytarz:-Di chyba jestem narobiona:-D:-D:-D:szok:
Ta pogoda jest taka hu**** ze :szok::szok::szok::szok:

Kopnijcie mnie ktoras w dupe bo inaczej to napewno nie wstane
 
Przepraszam, już siępoprawiłam
Z tymi mleczakami to tak na prawde,
Dentystka powiedziała, ze bardzo małoprawdopodobne jest, by jeszcze kiedyś wyszły mu stałe, bo to już póżno. A to są normalnie duże zęby.
 
reklama
Moja Oliwka też ma szajbę na tym punkcie.spryciula wchodzi mi na muszlę klozetową w łązience,i otwiera sobie szafke i wyciaga moje kosmetyki wszystkie jak leci.nie wiem co ja opetało.:-D:-D:-D:-D:-D
Moje teraz wyciagaja swoje kosmetyki:tak:A szafe z nimi mam w pokoju:tak:Otwieraja pasty do zebow,gryza szczoteczki,czesza sie no i ogonie robia mi sajgon
A w łaznience to wyciagaja wszystko jak leci:tak::tak::tak:Ostatnio Klaudia uwziela sie na szczote do mycia wc:szok:
 
Do góry