reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Greti mój maluch też coś kolo 3 godzin śpi, a ja zamiast zrobić coś pożytecznego książkę czytałam :)
 
reklama
Ja jestem ewenementem wśród was ,ja składam wszystko prosto ze sznurka do szafy,prasuję ewentualnie jak coś potrzebuję ..typu biała koszula Klaudii na apel i wsio...nienawidzę prasowac:tak::tak:
Ja też tak robiłam, jak nie miałam deski i jakos sie nie umiałam dorobic:-D i w sumie jakos aż tak bardzo pogniecione o wszystko nie było, bo zawsze rozwieszam tak, że nie musze prasowac, ale lepiej w szafce wygląda:-D

mizeria na słodko:
trę ogórka na tarce w plasterki,odrobinkę solę,dodaje cukru i pieprzu,jak to się przeje to dodaje śmietany i wstawiam na trochę do lodówki a potem już można jeść :tak::tak::tak:

sałata na słodko: (tylko bardzo kaloryczne) :tak::tak::tak::-D:-D:-D
sałatę drę na kawałki,biorę wlewam śmietanę 32% i dodaje cukru,potem mikserem to miksuje i wlewam rozrobione do sałaty i wstawiam gdzieś na 40min do lodówki.A sałata wychodzi przepyszna :tak::tak::tak::-):-):-)



ależ Ty masz sąsiadów ,to i tak masz anielską cierpliwość bo ja to bym juz ich chyba rozniosła.Moja Oliwka to w takim chałasie by nie usnęła.ja na twoim miejscu wezwałąbym policję raz ,drugi za zakłócanie spokoju,może to by poskutkowało na nich.
Moja babcia tez robi mizerie na slodko, zawsze nie lubilam, i duzo spli musialam sobie do iej dawac zeby nie czuc:-D

A sałąte tez tak robie czasem, jak mi sie nudza te sosy wszystkie, tyle ze ja mieszam jeszzcze do tego troszke octu, jest lepsze:tak: Tylko M beczy jakjest taka sałata bo on to wszystko musi miec slone-slodkiego nie jada wogole:no:



Ja na chwilke, podlogi umyte, pomyte gary, pranie poprane jedno rozwieszone drugie czeka, jakos mi sie nie chce.... zaraz sie musze wziac za obiad, bo m wroci i nie bedzie:-D

Ide tylko na t poczytac, bo jeszcze nie mialam kiedy:baffled:
 
a teraz pytanie numer dwa "_ jak zrobić żeby zacytować kilka wypowiedzi?? tak jak wyżej?
 
a teraz pytanie numer dwa "_ jak zrobić żeby zacytować kilka wypowiedzi?? tak jak wyżej?
przy każdej wypowiedzi masz plusik aki, to zaznaczasz ta wypowiedz która chcesz zacytowac na plusik i tak kilka razy na kilka wypowiedzi a potem dajesz odpowiedz i w twoim poscie pokazują ci sie cytaty do wszystkich i mozesz po skończonym cytacie[ /quote] napisac odpowiedz na każdy cytat:tak:
 
Ale mam nerwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Moja Klaudia caly czas sie drze a Wiktoria od pol godziny juz spi:no:Nie wiem o co jej chodzi bo nawet łzy Jej nie leca:no:A do tego Ci z gory cały czas pizgaja muzyka i ich kejter szczeka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Zaraz ide po mlodego to jak tam wparuje to chyba im to jebana wieze wykur***z tego trzeciego pietra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Co za popierdolone patałachy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Sory za słownictwo ale juz mam takiego nerwa ze :szok::szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
hehe zlosc pieknosci szkodzi :-p:-p:-p
Ja jestem ewenementem wśród was ,ja składam wszystko prosto ze sznurka do szafy,prasuję ewentualnie jak coś potrzebuję ..typu biała koszula Klaudii na apel i wsio...nienawidzę prasowac:tak::tak:
ja tez tak robie :zawstydzona/y:


mizeria na słodko:
trę ogórka na tarce w plasterki,odrobinkę solę,dodaje cukru i pieprzu,jak to się przeje to dodaje śmietany i wstawiam na trochę do lodówki a potem już można jeść :tak::tak::tak:

sałata na słodko: (tylko bardzo kaloryczne) :tak::tak::tak::-D:-D:-D
sałatę drę na kawałki,biorę wlewam śmietanę 32% i dodaje cukru,potem mikserem to miksuje i wlewam rozrobione do sałaty i wstawiam gdzieś na 40min do lodówki.A sałata wychodzi przepyszna :tak::tak::tak::-):-):-)



ależ Ty masz sąsiadów ,to i tak masz anielską cierpliwość bo ja to bym juz ich chyba rozniosła.Moja Oliwka to w takim chałasie by nie usnęła.ja na twoim miejscu wezwałąbym policję raz ,drugi za zakłócanie spokoju,może to by poskutkowało na nich.
mniam ... ale mi ochota teraz naszla na jedzenie :-D
Nadja i Borys śpią juz 3 godziny :szok: a ja zamiast zrobić cos pozytecznego, siedzę przed komputerem i nic mi się nie chce robić :sorry2:
hehe dobrze... luzik mamuska :-D:-D
a teraz pytanie numer dwa "_ jak zrobić żeby zacytować kilka wypowiedzi?? tak jak wyżej?
naciskasz na plusiki w poscie naktory chcesz odpoweidziec a potem naciskasz odpowiedz i bedziesz odp kazdkej cytat zaczynia sie i konczy takim [/QUOTE]
 
no to ładnie Ci spią ale ja bym na Twoim miejscu ich już obudziła bo potem nie wiadomo o którą pójdą Ci wieczorem spać :tak::tak::tak::tak:
O której zasną to ich sprawa, bo i tak w łóżeczkach wylądują o 19.30 :-D

Dowikla i co teraz zrobisz jak dziewczynki zasnęły a ty musisz do przedszkola iść ?
 
reklama
przy każdej wypowiedzi masz plusik aki, to zaznaczasz ta wypowiedz która chcesz zacytowac na plusik i tak kilka razy na kilka wypowiedzi a potem dajesz odpowiedz i w twoim poscie pokazują ci sie cytaty do wszystkich i mozesz po skończonym cytacie[ /quote] napisac odpowiedz na każdy cytat:tak:
Proszę jakie to sprytne, a mnie to nigdy nie wychodziło. Nie mogłam załapać jak to robić. Teraz już wiem ;-)
 
Do góry