reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A jak się zaznacza ostatni przeczytany post?
nie musissz zaznaczac, jak wyjdziesz ze strony i wejdziesz drugi raz masz u góry po lewej stronie taką opcję pokaż osttani nieprzeczytany post i automatycznie Ci sie otworzy ta strona na której byłaś ostatnim razem:tak:
 
Zakończył się egzamin maturalny z języka polskiego. Sytuacja ludzi starszych na wsi na podstawie fragmentu "Chłopów" oraz charakterystyka porównawcza bohaterek "Pana Tadeusza" Telimeny i Zosi - to tematy do wyboru, z którymi musieli zmierzyć się tegoroczni maturzyści, pisząc eseje na egzaminie z języka polskiego na poziomie podstawowym.



tematy uważam były proste :tak::tak::tak::tak::tak: mi by podpasowały Ciekawe jak poradziła sobie Beata????????
 
jak czytasz to w kolejnych postach zaznaczasz sobie + i na samym końcu dajesz na odpowiedz i odpowiadasz na każdy cytat po kolei

przy każdej wypowiedzi masz plusik aki, to zaznaczasz ta wypowiedz która chcesz zacytowac na plusik i tak kilka razy na kilka wypowiedzi a potem dajesz odpowiedz i w twoim poscie pokazują ci sie cytaty do wszystkich i mozesz po skończonym cytacie[ /quote] napisac odpowiedz na każdy cytat:tak:
i wszystko jasne :)
 
Zakończył się egzamin maturalny z języka polskiego. Sytuacja ludzi starszych na wsi na podstawie fragmentu "Chłopów" oraz charakterystyka porównawcza bohaterek "Pana Tadeusza" Telimeny i Zosi - to tematy do wyboru, z którymi musieli zmierzyć się tegoroczni maturzyści, pisząc eseje na egzaminie z języka polskiego na poziomie podstawowym.



tematy uważam były proste :tak::tak::tak::tak::tak: mi by podpasowały Ciekawe jak poradziła sobie Beata????????
Mi by nie podpasowały:-D Nie lubiłam takich tematów:-D
Wiadomo-nqpisałabym-ale pisałabym z niechęcią:baffled:
 
witam w to gorace popoludnie przy popołudniowej kawie;))))
w domku sprzatniete,2 prania wyschły,P pojechal na egzamin,spacer do szkoly zaliczony w krotkich spodenkach!!!!!!!!!!!1:-D:-D:-D:-D:cool2:
mała spi w wzoku,duza na hamaku a ja odpoczywam rzed dentysta:sorry2:

no i ide nadrabiac zalglosci
 
Ja juz dzsiaj szykuje sobie obiad na jutro, bo przed południem idę z bliźniakami na zajęcia i nie będzie czasu na gotowanie.

U nas dzisiaj straszna pogoda :-( Zimno się zrobiło i od rana leje jak z cebra.
Brrrr.
A na jakie zajęcia chodzisz z bliźniakami.
No i gdzie ta nasza solenizantka!!!???
A może śniadanko w łóżeczku i te spr...???



Wiktoria a może ściągała bys pokarm za dnia, na nic i nie dawała mu z cyca, tylko z butli. Co prawda jeśli nie będziesz robić tego dokładnie, to prawdopodobnie szybciej pokarm stracisz, ale może chociaż póki bolą? No chyba lepiej tak niż wcale lub w męczarnich. No ja kurcze wiem co to pogryzione sutki. Karmiłampełne 8 mieś.
Wiesz wole cierpiec sciągałam przy Martynce laktatorem przez 1,5 miesiąca i też popękały ja już chyba to w natuże mam bo jak karmiłam martynke to też miałam taki przełom że mi pogryzła brodawki i znowu bolały ale naszczęscie przestały później bolec a jak już byłam w ciąży z Kamilkiem to znowu bolały i strasznie mnie denerwowało jak Martynka jadła mi cyca jakaś wrażliwa byłam Będe mascią smarować powinny przestać bolec:tak:
Solenizantka,jeszcze u teściówki pewnie ,wieczorkiem wpadnie,na bank:tak:Majówka taka ładna była,choć średnio gorąca przez wiatr,narodu masa nad morzem...dziś chmury ganiają po niebie ,pewnie będzie padało:baffled:
A jeśli chodzi o morze mój M obiecał mi że nas tam kiedyś zabierze na wakacje to wpadniemy na kawe:happy2:
a ja własnie wróciłam z biblioteki bedę miala co czytać wieczorem jak mąż pójdzie do pracy a teraz lece obrac ziemniaczki na talarki pogoda sie zmienia chyba będzie deszcz Nie moglam Gabi wgonic do domu :-D a nasza ulica cala rozkopana jak szlysmy do biblioteki to stała i patrzyla na koparki i obijających sie panów robotników :-D poznie jpochwale sie co pożyczyłam ;-)
Pochwal sie co tam wypożyczyłaś;-)
ja obiad mam z wczoraj tylko ziemniaki obrac i makaron ugotowac aha no i kotlety schabowe podsmazyc... :tak:
Ja tak samo obiadek ze wczoraj
Ja tez bym sobie zjadła mizerie:tak::tak::tak:Uwielbiam:tak::tak::tak::-)
A do mnie dzisiaj przyjechała babcia i wlasnie robi zupe szparagowa za ktora ja nie przepadam:no:
Nigdy nie jadłam takiej zupy a mizerie mamy dzisiaj
My juz dziś spacer mamy zaliczony,zimmo dziś brrr dobrze że ciepło sie ubrałysmy bo wiatr okropny.także dzis już nie wychodzimy nigdzie.

Oliwka lezy w łóżeczku , a le zamiast spać to śpiewa na cały regulator piosenkę lalce :-D:-D:-D:-D normalnie padam ze spiechu :-D:-D:-D:-D:-D
ciekawe o której usnie :baffled:
To może zostanie piosenkarką:-)
Ale mam nerwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Moja Klaudia caly czas sie drze a Wiktoria od pol godziny juz spi:no:Nie wiem o co jej chodzi bo nawet łzy Jej nie leca:no:A do tego Ci z gory cały czas pizgaja muzyka i ich kejter szczeka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Zaraz ide po mlodego to jak tam wparuje to chyba im to jebana wieze wykur***z tego trzeciego pietra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Co za popierdolone patałachy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Sory za słownictwo ale juz mam takiego nerwa ze :szok::szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Idz i zjeb weś sobie młotek i zbij im wieże:-D:-D:-D
worek na głowę powinnam założyć teraz :)
No co ty ja sie też o to pytałam
:-D:-D:-DJestes Kochana:-);-)No to nawet sie posmiałam do laptopa i nawet nie zauwazyłam kiedy Klaudia mi padla:tak::tak::tak:
Czyli sie wykrzyczała i zasneła
a teraz pytanie numer dwa "_ jak zrobić żeby zacytować kilka wypowiedzi?? tak jak wyżej?
Dziewczyny mnie uprzedziły:shocked2:
 
nie musissz zaznaczac, jak wyjdziesz ze strony i wejdziesz drugi raz masz u góry po lewej stronie taką opcję pokaż osttani nieprzeczytany post i automatycznie Ci sie otworzy ta strona na której byłaś ostatnim razem:tak:
dzięki :-)

Agnes123 jak dla mnie tematy super i uważam, że łatwe.
Ciekawe, kóry wybrała Beata.
 
Gargamella spi :tak:

Oj, na hamak to i ja bym sie dzisiaj walnęła :tak: upał paskudny :baffled: Mam nadzieję, zer po południu troszkę bedzie chłodniej :tak:

Ja tez czasami przyprawiam śmietanę na słodko :tak: tak jak madeuska dodaje octu :tak: Tylko, że sałatę zalewam przed smaym podaniem bo jak poleży za długo to się szmata robi a ja lubie chrupiacą :tak:

Właśnie opędzlowałam lody wisnowe:-D zaraz peknę :-p

Teraz pora poleżeć :-p
 
reklama
A na jakie zajęcia chodzisz z bliźniakami.
Co wtorek chodzę z mini na dwugodzinne zajęcia przedprzedszkolne. Przychodzą tam również inne mamy z dzieciakami w wieku do 3 lat. Dzieci się bawią, potem wspólnie spiewamy piosenki, wyliczanki i wierszyki, a potem wszyscy razem jemy sniadanie. Po zjedzeniu dzieci idą się same bawić a mamy plotkują.
 
Do góry