reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja wstawilam drugie pranie jedno juz powieszone na balkonie mlody spi wiec mam troche luzu dla siebie :-)
ide obrac ziemniaki :blink:
 
reklama
yhmm to obralam ziemniaki tesciu nie przyniosl ich z piwnicy :dry:
mizerie mialam przedwczoraj a robie dosc czesto bo moj uwielbia... moja oczywiscie bo mama jego robila inaczej... i teraz wzoruja sie wszyscy na mnie :-D
 
Mój komp też się domaga formatowania już chyba,zawiesza się muli ,przewija na dół strony i niechce się dać przewinąc do góry,kółkiem od myszki raz przewijam strony ,raz zmniejszam lub zwiększam obraz,zawiesza się i muszę go wyłączać...też wesoło mam z nim,ale ponieważ to tyle roboty ,to na razie daję sobie spokój,a to już rok ,od ostatniego formata,a wy jak często formatujecie???
 
Ja tez bym sobie zjadła mizerie:tak::tak::tak:Uwielbiam:tak::tak::tak::-)
A do mnie dzisiaj przyjechała babcia i wlasnie robi zupe szparagowa za ktora ja nie przepadam:no:

ja mam dziś zupkę brokułową, a mizerią zajadaliśmy się wczoaj ze schabowymi-aż byłam w szoku bo Oliwka dużo zjadła :tak::tak::tak:

mizerie mialam przedwczoraj a robie dosc czesto bo moj uwielbia... moja oczywiscie bo mama jego robila inaczej... i teraz wzoruja sie wszyscy na mnie :-D

patrysia a jak robisz mizerię,bo ja uwielbiam na słodko,nawet sałatę robie na słodko :tak::tak::tak::tak: mój M nigdy nie lubiał sałaty a moją teraz uwielbia,raz spróbował to przepadł :-D:-D:-D:-D

Mój komp też się domaga formatowania już chyba,zawiesza się muli ,przewija na dół strony i niechce się dać przewinąc do góry,kółkiem od myszki raz przewijam strony ,raz zmniejszam lub zwiększam obraz,zawiesza się i muszę go wyłączać...też wesoło mam z nim,ale ponieważ to tyle roboty ,to na razie daję sobie spokój,a to już rok ,od ostatniego formata,a wy jak często formatujecie???

ostatni raz jak formatowałam to z 8mies temu,też by sie przydało u nas formatowanie ale jakos nie mogę się do tego zabrać ,nie chce mi się,jeszcze poczekam bo mam lenia
 
My juz dziś spacer mamy zaliczony,zimmo dziś brrr dobrze że ciepło sie ubrałysmy bo wiatr okropny.także dzis już nie wychodzimy nigdzie.

Oliwka lezy w łóżeczku , a le zamiast spać to śpiewa na cały regulator piosenkę lalce :-D:-D:-D:-D normalnie padam ze spiechu :-D:-D:-D:-D:-D
ciekawe o której usnie :baffled:
 
ja mam dziś zupkę brokułową, a mizerią zajadaliśmy się wczoaj ze schabowymi-aż byłam w szoku bo Oliwka dużo zjadła :tak::tak::tak:



patrysia a jak robisz mizerię,bo ja uwielbiam na słodko,nawet sałatę robie na słodko :tak::tak::tak::tak: mój M nigdy nie lubiał sałaty a moją teraz uwielbia,raz spróbował to przepadł :-D:-D:-D:-D



ostatni raz jak formatowałam to z 8mies temu,też by sie przydało u nas formatowanie ale jakos nie mogę się do tego zabrać ,nie chce mi się,jeszcze poczekam bo mam lenia
Zdradz tajemnicę mizerii na słodko ,pierwsze słyszę no i sałatę????
 
Ale mam nerwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Moja Klaudia caly czas sie drze a Wiktoria od pol godziny juz spi:no:Nie wiem o co jej chodzi bo nawet łzy Jej nie leca:no:A do tego Ci z gory cały czas pizgaja muzyka i ich kejter szczeka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Zaraz ide po mlodego to jak tam wparuje to chyba im to jebana wieze wykur***z tego trzeciego pietra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Co za popierdolone patałachy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Sory za słownictwo ale juz mam takiego nerwa ze :szok::szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
patrysia a jak robisz mizerię,bo ja uwielbiam na słodko,nawet sałatę robie na słodko :tak::tak::tak::tak: mój M nigdy nie lubiał sałaty a moją teraz uwielbia,raz spróbował to przepadł :-D:-D:-D:-D
ostatni raz jak formatowałam to z 8mies temu,też by sie przydało u nas formatowanie ale jakos nie mogę się do tego zabrać ,nie chce mi się,jeszcze poczekam bo mam lenia
tre ogorki zeilone na tarce wsypuje ta przyprawe do mizerii i wlewam potem smietane slodka... mniam mniam... moja tesciowa ogorki kroila tak jak na kanapke i potem dolewala smietany i solila i pieprzyla...
My juz dziś spacer mamy zaliczony,zimmo dziś brrr dobrze że ciepło sie ubrałysmy bo wiatr okropny.także dzis już nie wychodzimy nigdzie.

Oliwka lezy w łóżeczku , a le zamiast spać to śpiewa na cały regulator piosenkę lalce :-D:-D:-D:-D normalnie padam ze spiechu :-D:-D:-D:-D:-D
ciekawe o której usnie :baffled:
hehe fajowo musi to wygladac ...
moj jeszcze spi ...
jak sie obudzi moze pojde po m...
 
Do góry