reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
malinka w tym czasie, kiedy ja bylam na zakupach M szorowal balkon i mył okna, więc nie jest źle:-D:-D Tylko jak te okna umyte:baffled::-D:-D:-D
Patryk dzisiaj pomyl meble w pokoju, z fochem bo z fochem, ale zrobil, w koncu mu foch przeszedl jak chwile pogral, a teraz poszedl na podwórko, diaj po poludniu jade go zawiezc do matki...:tak::-D
Ja tez juz w pokoju wszystko ogarnelam, musialabym umyc wlosy i wbrac sie jeszcze do sklepu kupic cos na obiad, bo nie mam nic takiego co bym mogla zrobic dzisiaj:baffled::baffled: w sumie.. moge zrobic jajka sadzone z ziemniakami i najwyzej napisze m ze jak bedzie wracac zeby kupil kefir i gotowe:tak::tak:


Musze robic budyn chrzanowy... ale nie chce mi sie po prostu za nic juz zabierac...:baffled: wkurzam sie ze jutro pracuje:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:


Jak wy składacie życzenia to ja tez już złoże, a co:tak:
Smacznego jajka, mokrego dyngusa i silnego zająca, co by Wam fajne prezenty poprzynosił :tak::tak::tak::tak::tak::tak: :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Tak moje dzieci sobie pomagają :-D:-D:-D:-D

Klaudia uczy Kubusia jak myć


A tu już samodzielnie walczą ze ściereczkami.:-D:-D:-D
Jestem z nich mega dumna :tak::tak::-):-)

sprzed kilku minut:
Kubuś z takim tekstem mi wyjechał myjąc drzwi
Mamo ja to wcale nie rozumiem dlaczego Ty nie lubisz wiosennych porządków.
To czysta przyjemność i sama zabawa :szok::szok::szok::szok:

Dosłownie minutę temu po umyciu 3 pary drzwi:
Mama masz rację --przy tych drzwiach to trzeba się porządnie nazachrzaniać !!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Cześć dziewczynki. Wczoraj mój kochany synek umył całą kuchnię a dziś całą łazienkę łącznie z sedesem, podłogą itd. Jest kochany ale juz nie wiem jak mu pokazać jak to doceniam :-). wczoraj pomimo iż to nie była sobota pozwoliłam mu grać na komputerze. dziś jeszcze nie wiem :-).

Dziewczyny jak się zapatrujecie na taką kwestię - osoba z forum wysyła mi prywatne wiadomości z krytyką innej osoby z forum. Dla mnie to paskudne, bo nie mi powinna to słać ale tej, co do której ma negatywne opinie. Swoją drogą - zaraz jej to napiszę. Powiedzcie proszę - przesadzam waszym zdaniem?

WESOŁYCH ŚWIĄT!!! POWRZUCAJCIE POCIECHY DO WANIEN W PONIEDZIAŁEK!!!

Agnes - nie ma sprawy :-):-):-)
 
Malinka1 - już ucałowałam :-).

Wczoraj gwałtownie i bardzo mocno zabolało mnie podbrzusze. I w jednym miejscu na szerokości ok. 10cm a grubości ok 2cm było bardzo, bardzo twarde. Po prostu taka gulka. Przestraszyłam się. Po chwili zupełnie przestało boleć. A to zgrubienie jakby sie powoli rozplywało. Czy możliwe że to maluch tak się na mnie wtarabanił czy też to był jakiś skurcz? Wczoraj się przestraszyłam ale ponieważ nie ma śladu krwi i przeszło błyskawicznie to postanowiłam poczekać do 16-go - wtedy mam wizytę u gin. (może tym razem nie zaśpię).
 
ANIA JA MIAŁAM TO SAMO W CIĄŻY Z ANTONIM A TO DLATEGO ŻE BYŁ RUCHLIWY I CZASAMI JAK KOPNOŁ TO ROBIŁO SIĘ ZGRUBIENIE TWARDE COŚ JAKBY MIĘŚNIAK BOLAŁO A POTEM MIJAŁO:tak::tak::tak:MOŻE MASZ TO SAMO:tak:
 
Ja też się dopominam definicji budyniu chrzanowego...Malinka dzieciaki czy marucha dzwonili z pociągu? gdzie sa i jak podróż ,jak dzieci????A wy też dzis jedziecie na święta?WPADNIJCIE NA KAWĘ I CIASTO DO NAS ZAPRASZAMY
 
reklama
ANIA JA MIAŁAM TO SAMO W CIĄŻY Z ANTONIM A TO DLATEGO ŻE BYŁ RUCHLIWY I CZASAMI JAK KOPNOŁ TO ROBIŁO SIĘ ZGRUBIENIE TWARDE COŚ JAKBY MIĘŚNIAK BOLAŁO A POTEM MIJAŁO:tak::tak::tak:MOŻE MASZ TO SAMO:tak:
Mam nadzieję bo po tych wszystkich krwawieniach to już przewrażliwiona jestem. Ale fakt - jak się chwilę później położyłam, to tak się rozkopał(a?) że musiałam zmienić pozycję.
No i zaczęły mi się więzadła w stawach biodrowych rozciągać. Zeby bylo zabawniej - też wczoraj. PUPA MNIE BOLI - muszę leżeć albo się zwinąć - to przechodzi. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości więc teraz jestem trochę... zaskoczona.
 
Do góry