reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Anabuba mam nadzieje ze i ja przetrwam i produkcja mleka ruszy:-)
Mam pytanko jakie mleczko najlepiej podać? kupilam jeszcze w ciąży na wszelki wypadek Bebilon 1 HA, czy może polecacie inne?

a masz alergie w rodzinie?ze kupilas HA?jezeli tak to dobrze.sluchaj jezeli bedziesz dokarmiac to staraj sie jak najmniej no i kup smoczki silikonowe i ksztaltu brodawki czyli proste.wtedy maja ksztalt brodawki a z silikonu trzeba sie bardziej nameczyc zeby wypic niz z kauczuka.ja tak robilam i mala nie miala problemu ani z ciagnieceim cycka a ni butli:-D
 
reklama
Anabuba nie mamy alergii i w rodzinie też nikt nie ma, ale na wszelki wypadek wzielam HA, czy to przeszkadza?
Butelki mama Tomme Tippy, których smoczek przypomina pierś, podobno są dobre do dokarmiania.
 
Wiewioreczko jak nie ma alergii to ja bym nie podawala HA:no:Buziaki dla malenstwa przeciez to jego pierwsza miesiecznica:-)Ja daje mleko Nestle BEBA ale w Polsce nie ma go wiec dziewczyny musza Ci doradzic:happy:

Anabuba dobrze ze moj w pracy bo tak zapewne by okupowal kompa:-DDo wieczorka :))
 
**malinka** dobra i zupka :))
Ja juz zjadlam obiadek lali dostanie o 16 a teraz wcina ogorka kiszonego-uwielbia.Wasze malenstwa tez tak wcinaja ogorki? a o cytrynie nie wspomne:-D
 
reklama
Do góry