reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
WIKTORIA12-tak tez myslalam jak Dawid a urodzilam ,ze z jakis czas moze uda sie dziewczynka:-)juz nawet ksiazke przeczytalam jak robic zeby byla dziewczynka:-D:-D:-Dale jak mi chlopaki czasem daja popalic to juz odechciewa mi sie 3 dziecka:-D:-D:-D:-D


Czasem sie tak zdarza że są sami chłopcy moja mama ma 5 dziewczynek i 1 chłopca:-D:-D:-D
 
ANKA26,07-oj wiem ze to forum wciaga:-D:-Dja pisze z dziewczynami z mojego miasta tutaj w anglii i z rocznika 2002,ale tam czasami nikogo nie ma i mi sie nudzi:-D:-D:-Di tak dzisiaj przegladalam forum i myslalm gdzie by sie ty wkrecic:-D:-Di znalazlam Was:-)
Ale Wy to duzo piszecie:-D:-D:-D:-Dna szczescie Dawid mi spi juz prawie 3 godziny wiec moge posiedziec:-D:-D:-D
 
WIKTORIA-no niestety plec dziecka nie jest na zamowienie:-D:-D:-Dto jest loteria:-)dlatego mam duze obawy czy jeszce sprobowac,bo a noz wyjdzie chlopak i bede miala w domu 4 facetow,zwariuje:-D:-D:-DMoj J twierdzi ze nie ma szans na dziewczynke,bo u niego w rodzinie sami faceci sie rodza:baffled::baffled::baffled:
AGNES-A dzieki:-):-)
 
Włąsnie miałąm się Was zapytać dziewczyny ,czy Wy dajecie dzieciakom pić Kubusie?????

bo gdzieś czytałam na bb ze Kubusie to jeden wielki szajs,ze niby są od 3 roku życia.No nie wiem.

Oliwka bardzo rzadko je pije ale czasem jej daje-choć rozcięczam je z wodą.
Pije herbatki z Bobovity, Hippa,kompoty jej gotuje ,Bobofruty i soki Gerbera.

czy rzeczywiście te Kubusie to takie swinstwo?????
 

Wiewióreczka i Malinka prosze o namiary na NK jak masz konto.

Hej, nie mam konta na NK i jestem ogólnie przeciwniczką tego serwisu.

Joanna73 gratulacje, pamietam że ja zdawałam 7 razy praktyczny ale w końcu się udało :-)

Zadzwoniłam tez do położnej środowiskowej i opisałam jej wszystkie te dziwne objawy(czyli ssanie raczki, ciagły płacz i wiszenie przy cycu) ona powiedziała, że to typowe zachowanie jak dziecko się nie najada:-( i poradziła mi żeby spróbowac dokarmic butelką.

może spróbuj jeść coś bardziej treściwego, ale wiadomo lekkostrawnego żeby Mały kolki nie dostał bo wiadomo co zjesz to w mleku będzie. Na podstawie własnego doświadczenia wiem że trzeba jak najwięcej przystawiać i nauczyć dziecko że pierś to nie uspokajacz, tzn. jak widzisz że nie je to zabierasz cycka i tak do skutku, moja mała nauczyla się w kilka dni i na cycku była potem 10 minut i naprawdę czułam że to mleko schodzi. Jednak nieszczęsliwy zbieg okoliczności sprawił że już nie karmię, ale bardzo mi tego brakuje:-(
 
reklama
AGNES123-JA czytalam ze Kubusie sa niezdrowe ze wzgledu na zeby,ze niby sa geste i sie osadza na zebach a potem jest prochnica:-)
Ale ja tam daje ,niecodziennie,na co dzien to Dawid pije wode ale jak kupie Kubusia to tez mu dam sie napic:-)
 
Do góry