reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Moja potrafiła przez pierwsze 4 mies jesc co pięć minut. Mleka mialam duzo, nie dopijal;a po prostu , zasypiala za 15 min budzila się "Krystyna niedojadło" i tak naokrągło. Mama doradzila mi, żeby ja budzic. zeby zdazyla pojesc zanim zasnie i troche to pomoglo. Ale żarłok jest do tej pory.
Sama poszłam na wagę-prawie 55kg, przy 162wzrostu to nie za mało. Ale mamusia dostała zlecenie na rowerek treningowy i ja go dostane. Ale bede popierdzielać między stolikiem a wyrkiem w sypialni.

Słuchajcie, ja od 3 mies robie co rano po 50-60 brzuszków i nic. Co to za ćwiczeni CO TAK ZACHWALACIE? Jest do tego jakiś sprzet potzrebny, czy da się samemu kombinować?

Co ja jescze miałam? Acha-rozebrałam wózek i poszedł się też wyprać, kurcze, jak tak to nawet nie widać, ale jak się rozbierze to różnica jednak jest. Za chwile na balkon nawet na fajke nie wyjdę, stoją już dwie suszarki, jeszcze wózek i lipa. Na zdrowie mi może wyjdzie. A i tak wypalę zapasy i rzucam. Oj , ciężko będzie.
 
dowikla smoka odrazu wyplówa, próbowaliśmy mu dawać pare razy, ale nie chce.
Może faktycznie ten mój pokarm moze zrobił sie niewystarczająco kaloryczny, ale żeby taka zmiana w ciagu 3 dni?
Wlaśnie go odlłozyłam do łóżeczka i juz płacze:-(
Moje tez na poczatku wypluwaly smoka:tak:Ale wzielam sie na sposob i jak dalam im go do buziek to tak delikatnie w niego stukalam palcem i wkoncu zajarzyly o co chodzi:-):tak:
A przybiera Tobie na wadze:confused:Bo jesli nie to rzeczywiscie sie najada,a jesli przybiera to Twoj pokarm jest oki:tak:
 
Luna nie potrzeba sprzetu:no::rofl2:

Wiewioreczka Laura byla bez smoka wiec moze Twoje malenstwo tez nie potrzebuje ale skoro tak ssie i placze cos musi byc:baffled:

Mama Helenki no to ladnie po 3mc:rofl2:
 
witam dziewczyny:-)
u nas pochmurno ponuro a my po ciężkiej nocy:-:)-( antek kaszle julia to samo na 11 mam wizytę u lekarza zaraz się zbieramy do tego antoś ma temperaturę 38.5 więc już na nic nie czekam tylko gonie go zbadać a przy okazji niech osłucha julke bo ona też ma kaszel.antek budził się o 1.20 z płaczem napił się zasnoł o 3.15 napił się zwrócił przewinięty zasnoł o 6 z krzykiem dostał mleczko P go nosił lulał zasnoł przed 7 spał do 8 i taki jest marudny :-:)-:)-( teraz przysnoł a ja muzę go zaraz obudzić i ubierać :-:)-:)-( oj mam nadzieję że to nie zapalenie oskrzeli:no::no::no::no::no:
wpadne do was później:tak:
a co do wózków to fakt teraz sezon na spacerówki się zaczyna to po pierwsz a po drugie w sklepach mówią że nowe dostawy wózków są droższe i to o 20-30 % więc dlatego schodą jak ciepłe bułeczki:tak:
 
Luna, te ćwiczenia to areobiczna szóstka Weidera - ponoć rewelacja tylko trzeba być konsekwentnym.

Ja troszkę ogarnęłam, muszę wstawić pranie jeszcze, ugotwać zupkę (pomidorowa) i jak Majkę na drzemulę położę to do książek zasiąde bo w sobotę zaliczonko:szok:
 
dowikla maly po wyjsciu ze szpitala wazyl 2900(przy urodzeniu 3160) bylo to 5.02 poźniej na wizycie u lekarza 3550(20.02), wiec przybiera ladnie, ale te problemy zaczely sie dopiero w sobote:-(
 
reklama
No to niewiem WIEWIORECZKO co Ci poradzic bo przybiera rzeczywiscie ladnie.
A jak bierzesz Go na spacery po karmieniu to tez tak krotko spi?
 
Do góry