reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Cześć dziewczyny!
Nie mam chwili żeby zajżeć nz forum i poczytać, czy coś napisać.
Mój synek od trzech dni wisi cały czas przy piersi, jak odkładam do łóżeczka to próbuje wcisnąć sobie rączki do buzi i je ssać(na jednej zrobił sobie siniaka tak mocno ssał)i po chwili krzyk i płacz. Nie pomaga noszenie, mówienie, głaskanie, jedyna rada to cyc:-( i tak possie chwile i usypia, ja odkładam go do łóżeczka, poźniej budzi się np. za 20min i to samo rączki do buzi i płacz. Czasem pośpi dłóżej jak po karmieniu trzymam go na rękach.
Może któraś z was miała podobny problem?
 
reklama
Ja też dzisiaj piorę :rofl2: Troszkę się tego nazbierało:dry:

Idę dzisiaj do gina, to mnie zważy, jestem bardzo ciekawa :baffled:Przytyłam ostatnio sporo :szok:

Dowikla, mój M sam robił zdjęcia Helenie w studiu, a i tak ciężko nam było się wybrać :szok: Cud w ogóle, że ma takie zdjęcia :rofl2:
 
WIEWIORECZKO
Ja Tobie nie pomoge,bo moje dzieciaki jak usypialy przy cycu to potrafily spac nawet do 5 godz i dluzej:szok:Bardzo rzadko zdarzalo sie zeby jadly czesciej niz co 3 godz
Z tego co piszesz to On chwile possie cyca i usypia,wiec moze nie jest wcale glodny:tak:Dzieci w tym wieku maja bardzo silna potzrebe ssania i to pewnie dlatego.A probowalas dac Jemu smoka:confused:
 
wiewióreczka83 Moja mała, przez pierwsze trzy miesiące spała na rękach :wściekła/y: Jadła co 1,5 godziny :wściekła/y:Smok troszkę pomaga. Kupiłam sobie bebelulu i ja nosiłam. Niestety nie znalazłam innego sposobu :baffled:

A może mas za gorąco w mieszkaniu i dziecko cały czas chce sie pić, dlatego tak do tego cyca sie pcha??
 
Dowikla mam 55,3kg:szok: Co do wozka to ja mam maclarena techno xlr i jestem z niego mega zadowolona:tak: jak bym miala kupic jeszcze raz wozek to bylby to napewno ten sam:tak:Polecam!!

mama Helenki ja tez musze do gina ale najpierw trzeba zadzwonic i termin zrobic - cytologia mnie czeka.Wole do stomatologa niz do gina:baffled:

Wiewioreczka a moze masz slaby pokarm i powinnas go dokarmiac modyfikowanym.Dlatego byc moze placze i ssie raczki bo sie nienajada:confused:

Agnes 4:50 :szok:o tej porze to ja nie wiem co sie dzieje:rofl2::-D
 
...

mama Helenki ja tez musze do gina ale najpierw trzeba zadzwonic i termin zrobic - cytologia mnie czeka.Wole do stomatologa niz do gina:baffled:

ALE SIĘ UŚMIAŁAM :-D:-D:-D:-D:-D

...

Wiewioreczka a moze masz slaby pokarm i powinnas go dokarmiac modyfikowanym.Dlatego byc moze placze i ssie raczki bo sie nienajada...

Nie chciałam krakać, u mnie właśnie się tak okazało, jak po 3 miesiącach zaczęłam dokarmiać modyfikowanym, to zaczęła lepiej spać :tak:
 
Dobra ja ide zrobic moim malpom jakies sniadanko bo juz mi strasznie szaleja:szok:Moze zajma sie jedzeniem i bedzie spokoj:-D
 
reklama
dowikla smoka odrazu wyplówa, próbowaliśmy mu dawać pare razy, ale nie chce.
Może faktycznie ten mój pokarm moze zrobił sie niewystarczająco kaloryczny, ale żeby taka zmiana w ciagu 3 dni?
Wlaśnie go odlłozyłam do łóżeczka i juz płacze:-(
 
Do góry