reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

My juz po spacerku Laura zjadla zupke ogorkowa a za chwilke poloze ja spac bo dzis wczesniej wstala niz zywkle.Na dworze wieje wiatr wiec bylysmy tylko 40 miut :) ale to zawsze cos:tak:

Wiewioreczko fakt maly przybiera.Od mojej koleznaki znajoma miala tak coreczke ze byla tylko spokojna na rekach wiec moze u Was jest to samo:confused:I przyznam ze mala ma teraz 6mc i do tej pory najlepiej jej u rodzicow na raczkach.Moze stukanie o smoka pomoze i zacznie ssac w sumie to uspokajacz :))


Launa to od kiedy zaczynasz:confused:
Myszunia nie ma to jak podlapac temat:rofl2::-D
Dowikla Lali tez wcina chrupki lubi orzeczowe wiec takie tez jej kupuje :) zywkle jej sie przejadly:baffled:
 
reklama
Pranie się suszy ( chyba), chata wysprzątana, dzidzia śpi, klikanie zaliczone, obiad się dusi, znalazłam ćwiczenia tego Weidera-ciężko ale znośnie-chyba dam radę.
...pięć minut dla siebie...


A ja sobie siedze klikam i pije kawke i zjadłam sobie kawałek domowego torta:sorry::sorry:Moje pranie sie pierze Kamilek spi a Martynka na bajkach no i my już po obiadku:tak::tak:a jak wyglądają te cwiczenia :rofl2:
Wiewióreczka i Malinka prosze o namiary na NK jak masz konto.
 
Ostatnia edycja:
o i przypomnialo mi sie Laura zjadla miseczke zupki i do tego obgryzla dwa korpusy tzn miesko z nich byl;am w szoku ze tyle zjadla ale chyba zasmakowalo jej wiec juz wiem kto bedzie zawsze zjadal to miesko:-D tak to tatus jadl a ja jej troszke dorabialam do zupki:baffled:Teraz role sie zmienia corka miesko a tata ewentualnie troche w zupce:-D:-D:-D
 
Dobra Laura ma dzis na jedzenie wlasnie je danonka chyba powietrze tak na nia zadzialalo hihihi Niech zje i klade ja spac :)) A ja rzowiesze pranie a potem wstawie ziemniaki i umyje podloge
 
Witam
ZALICZYŁAM TESTY Z PRAWA JAZDY
a tak sie bałam ze nie dam rady egzamin a jazdy ma 27 marca
czytam ze większość z Was Pracowicie spędziły ranek w przeciwieństwie do mnie bo tylko pranie nastawiłam zanim pojechałam na egzamin Zajrze wieczorkiem bo Gabi roznosi pokój Wojtkowi :rofl2:
 
Moje male juz spia;-)ale dzisiaj to im odbijalo na maksa:no:
Wiktoria jak zobaczyla ze sprzatam klocki to dostala histerii:szok:Uparla sie zeby isc spac do lozeczka z cala ta skrzynka klockow:szok:i za nic nie moglam Jej przetlumaczyc ze NIE:no:Wyla ,darla sie ,wyginala sie no ale musialam Ja wlozyc do lozeczka.Wkoncu musialam Im obywdom wyciagnac po jednym klocku i w ten oto sposob spia przytulone do klockow:-D:szok:
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny:-)czy moge do Was dolaczyc??tez jestem mama siedzaca w domu:-)mam dwoch synow Kuba 6 lat i Dawid 16 miesiecy:tak:mieszkam w Uk juz 4 lata:-)a pierwotnie jestem z Gdanska:-)mam nadzieje ze przygarniecie mnie do swojego grona.
Probowalam was troche wczesniej poczytac i poznac,ale jak sie cofnelam do pierwszego posta to zrezygnowalam bo jest tutaj ponad 6 tysiecy stron do poczytania:szok::szok::szok::-D:-D:-D
 
Do góry