reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Syn ma 13 lat i powiedziałam mu ża mam guza i go wycieli,nie wie że odcieli mi pierś i moim zdaniem tak jest dobrze.Dwa lata temu moja mama zmarła na raka i nie chciałam żeby syn sobie kojarzył moją chorobę ze śmiercią.Córka za miesiąc skończy 2 lata więc jest jeszcze za mała na opowieści o mojej chorobie
 
reklama
witam drogie mamy :-) długo mnie nie było z powodu choroby :-:)tak:i mam nadzieje że znowu będe mogła być z wami:tak:
witaj:tak:trzymam kciuki żeby wszystko w ramach możliwości wróciło do normalności a zdrówko szybko powracało:tak::-)



ciiiiisowinka znów widzę na topie :-D i jakieś penisy mi przeleciały koło oka no no :-p:laugh2::-D:-D
samo gęste:rofl2::-D

Madzka oj ty niedobra, ty!!!
Zapomniałaś o syneczku, nu, nu..Byde musiała Cię z odemknąc;-);-)
oł noł Bodzia tylko mnie odmykaj:no::no: ja się przyznaję już do wszystkiego:-p:-D

madźka-Ja coś przeczuwałam.
:dry::-D:-D:rofl2:

Dzięki on specjalnie dla Madzi:laugh2:
dziekuję słoneczko :happy::happy: cudna jesteś w tym avatarku:tak:;-)
 
Aga zdrówka życzę i trzymam kciuki by wszystko było po Twojej myśli :tak:

zgadzam sie co do Bodzinkowego wizaż jakoś nam Dziewuszka rozkwita na oczach:tak: :-p:-D:-D:-D
 
Mężuś śpi więc piszę pościka i spadam:sorry2::confused:
Kasiu
nie martw się Stasiu też na pewno niedługo "zaprzyjaźni "się z nocniczkiem:tak::tak::tak:
Bodzia kciuki za Karolka już zaciśnięte za pomyśle odpieluchowanie:tak::tak::tak::-)
Aga2aga zdróweczka życze:tak::tak::-):-)
Madźka no nie ładnie nie przyznawać sie tyle czasu że dwójkę dzieci masz:dry::confused::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::-p
Wątek policystyczny też na szybko przeczytałam i jestem w szoku jak można być tak pustym:szok::crazy: ona w ogóle nie rozumie co się do niej piszę:baffled:

Dobranoc
 
reklama
Witam nocnie. Jednak do Was zagladam... nie moglam tak bez dobranoc isc spac :tak:
Zakupy zaliczam do udanych choc padnieta jestem nieziemsko :-( kupilam sobie przy okazji kurteczke, u nas to bylaby na jesien a tu to w niej i w zimie bede biegala. Taka troche nie w moim stylu, ale zaczarowala mnie i musialam ja kupic ;-)

aga zdrowka zycze :tak: i mysl pozytywnie... bo to polowa sukcesu w walce z taka choroba :tak: druga polowa sukcesu juz jest :tak::tak:

Bodzinka cudny avatarek :tak:

Madzka co jeszcze przed nami ukrywasz :confused: prosze tu jak na spowiedzi :sorry2:

No i nie wiem co wiecej mialam pisac :zawstydzona/y:

Dobrej nocy Wam zycze!
 
Do góry