reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Julia właśnie zasnęła ;-):-) a ja juz posprzątałam i ide umyć włosy bo strasznie mi sterczą:wściekła/y:Jak bede miała czas to jeszcze zajrze do was Buziaki papa

.png
 
reklama
Qrczę! Nigdzie nie poszłam bo taka chmura wyszła okropna, że nie wiadomo co z tego będzie, czy burza, czy ulewa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Rety! Jędrek już świra dostaje i wydziera się, że na spacerek chce :-( idę wymyślę mu jakieś zajęcie, a sama kawy się napiję, bo senna jestem okropnie :sick:
 
jusia ale Twoja Julcia slicznie wygląda jak spi, zresztą każde dziecko najładniej wygląda jak śpi ;-):-D:-D.
sewa to mamy ten sam problem z wyjściem z domu, też muszę iść do sklepu a to znowu szaro a jeszcze pralka pierze i muszę poczekać. Z tym że Majka ogląda po raz enty Króla Lwa i bawi się pierdołkami z kinderków, a ja robię listę rzeczy do zabrania i końca nie widać :szok:

 
ja dziewczyny uciekam ide spać bo mój synek zapadł w 4-5 godzinny sen więc ja też ide skorzystać , do wieczora:-):-):-)
 
:-D:-D:-D udało mi się schować pranie przed naprawdę dużym deszczem, ale leje tylko jak ja pójdę do sklepu :-(. Dzisiaj już prania nie wystawię bo te stare pierdziele mają ubaw że ja tak z nim latam wte i wewte, no naprawdę ubaw po pachy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, spaczone poczucie humoru, jak zresztą oni cali:no:.
pycha to faktycznie trochę daleko ale pogoda podobna :tak:
dorka ale Ci zazdroszczę i przypominam sobie te czasy jak z Majką spałam do 10-11 i po południu też szła na takie długie drzemki:happy2::happy2::happy2: ale się rozmarzyłam :rofl2::rofl2:.
Idę zjeść bo tak mnie ssać zaczęło że klawiaturę zaraz pogryzę ;-) hehe
 
mój synek zapadł w 4-5 godzinny sen
no to długo śpi w dzień :szok: mój od momentu jak skńczył miesiąc dłużej niż trzy godz. w dzień nie przespał :no: Fajnie masz.

Ania138 podziwiam Cię z tym wyjazdem pod namioty :tak: ja to się za wygodna zrobiłam :baffled: i teraz to już tylko kwatery jak gdzieś jedziemy. A Ty jeszcze z brzuszkiem podziwiam.
 
iwonka jeśli mogę to też coś w wolnych chwilach chętnie poszukam bo mam na razie limit wyczerpany na zakupy a lubię tam zaglądać ;-). A z wózkiem to masz rację :tak:.
DOBRANOC
Nie ma sprawy bo ja za bardzo nie mam czasu bo moj kupil sobie jakas gre i wciaz gra:baffled:

Iwonka blog Vanesski- świetny:tak:, bardzo mi się podoba:-):tak:
Dziekuje bardzo,zapraszam ponownie:-)

Musze sie wam pochwalic.....:-p Igor sam siada sobie na nociku i siusia, ale robi to tak komicznie ze czasem musze wyjsc z pokoju zeby nie rozesmiac sie :happy2::-D bo jak to zrobie to juz po siusianiu:crazy:
Wiekie gratulacje,u nas nadal nic z nocnika:-(
Czarna i Iwonka 2006 - macie fajne blogi, poczytałam i wpisałam się ( chyba nie macie nic przeciwko). Wasze szkraby są fantastyczne:tak:.

A tak poza tym to Kuba kończy dziś 9 m - cy!!! Jak ten czas leci:shocked2:. Wszystkiego najlepszego syneczku.
Dziekuje bardzo a szczegolnie za wpis na pamiatke,to jest najwazniejsze:-)Duzo zdrowka i usmiechu dla Kubsia :-):-):-):-):-):-)

a rowerek rzeczywiście fajny i dałam za niego tylko 50 zł :-)
A umie sama jezdzic juz na rowerku?
 
Ojejej jak to mowi moje dziecko,nawet sie nie przywitalam.A wiec witam u mnie dzis zero slonka ale przynajmniej nie pada.Bylam zalatwiac sprawy w starym mieszkanku.Najwazniejsze ze byli kominiarze i pozwolili mi zalozyc jakis piec na opal staly i pytanie do was czy ktos ma jakis piec na wegiel ktory dobrze grzeje?
 
reklama
Witam, ja juz po zakupkach i własnie gotuje obiadek, mały spi więc mam chwilke popisać, zaraz zrobie sobie kawkę:tak:- zapraszam kobitki do wspólnego kawkowania.
Pycha biorę z Ciebie przykład i od dzisiaj zaczynam jeździć rowerkiem:tak:
Mały za godzinkę wstanie, zjemy obiadeki lecimy na spacerek, sloneczko świeci, chociaż przed chwilą lało:eek:
Ania 138 to faktycznie mają ubaw:eek:
 
Do góry