reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej

wczoraj nie mogłam sie tu dostac, a dzis tyle do czytania, ale nadrobiłam wszystko

witam wszystkie nowe mamusie :-):-):-):-)

dla
Jedrusia

najlepsze zyczonka
urodzinowe

bdclown01gx4.gif


dla wszystkich dzieciaczków
buziaczki
z okazji
wczorajszego święta
156qv1.gif



my wczoraj spedzilismy fajny dzień, bo była imprezka na Dzień Dziecka, mała wróciła na pół spiaca do domku, ale co sie dziwic jak bylismy tam ponad 4 godziny

co do dodatkowych kg to ja mam nadal 14 do zrzucenia :-(

jeśli chodzi o poród to do tej pory jak pomyśle to mi sie niedobrze robi, strasznie to przezyłam, długo nie mogłam sie pozbierac,

mam nadzieję że wysle mi tego posta, bo wczoraj sie napisałam i mnie wywaliło :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a teraz spadam, bo sprzątanko czeka, a słysze ze moja ekipa zamiast sprzatac to rozwala :no:
acha ... Mai znów wrócił katar i kaszel :-:)-:)-(
 
reklama
cześc Pycha,oj bidulka Majeczka z tym katarkiem.
co z ta pogoda,zakatarzone dziubaski nasze,kaszlekowe cosik jest..hmmm co za pogoda wsyztsko jej wina...
Buziaczke widziałam ze juz masz album,super,wklej więcje foteczek,pozdor
 
No a ja walczę z bólem głowy. Kawa spita ale nic nie pomogło. Trzeba teraz za obiad się brac. Ale wpierw Matiego położyc spac i z Magdą pocwiczyc:tak:Jak widzę jaki dzieci mi porządek zrobiły to odrazu oczy zamykam:-D:szok:
Witam wszystkie nowe mamy na naszym wątku!
A wszystkim dzieciaczkom poprzeziębianym i zakatarzonym zdrówka życzymy:-)
No to uciekam a o ile później uda mi się wejśc to popiszę z wami troszkę:happy:
 
Pycha moja nie lubi spinki jak sie jej wklad ale kucyki to juz owszem:)
Dobra ide ziemniaczki wstawic na saltke ziemniaczana do grilla,ciagle jestem przy nadziei ze slonko wyjdzie
 
Pycha super zdjątko z tym palcem grożącym,he]
iwonka ja tez amm andzieje z tym słonkime,ale nie za duze t emoje nadzieje,bo chyba będzie padało zaraz i wieje,bebe
 
Nie dałam rady wczoraj zajrzeć, więc dziś, spóźnione, ale szczere
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka dla naszych forumowych dzieciaczków!!!
 
Witam wszystkie mamusie!!
Ja również siedzę w domku z moim Skarbeczkiem!!
Jestem na bb od m-ca ale dopiero teraz zauważyłam ten wątek:tak:!!
Wszystkie macie śliczne dzieciątka!! Pozdrawiam serdecznie!!
 
Witam w sobotę.Witam także nowe mamusię ocho gronko się powiększa i dobrze:yes:
U nas rano lało a teraz piękne słońce wyszło.Kwiatki właśnie sadziłam na okno i zaraz obiadek trza robić.Dobrze,że jest u mnie mama bo mężuś cały dzień w robocie dziś i przynajmniej mamy wesoło.
 
reklama
Witam mile panie
u nas leje jak nie wiem zarwanie hmury jakies czy co....
Ewcia dziekuje tez uwazam ze sa slodkie tylko szkoda ze tylko na zdjeciach.......:)
Iwonka moja nawet sie uczesac nie da....
A wogole to co slychac??
 
Do góry