reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ospe na szczęście mamy już za sobą Victor przechodził ją w sierpniu jak miał 4 miesiące i powiem,że było super.Oprócz krostek brak innych objawów no bo drapanie mu nie wychodziło:-D
 
reklama
A ja lubie czasami obejrzec sobie jakis mecz Stac sie takim qmplem do obejrzenia meczu Piwko kibicowanie itp Ale dzis jakos nie mam nastroju Mezus tez tylko oglada bez przystawek Ale jak bym cokolwiek do Niego mowila to by mnie nie slyszal:-D W pelni oddany kibicowaniu
 
Magdalena jak robisz to kopiujesz kod bbc i wlejasz w podpis nie powinien być za duży może zły kod kopiujesz:confused:

Zmykam spać dobranoc.
ps wiecie,że już tylko 20 stronek:yes:i będzie 2000
 
Iwonka ja juz normalnie probuje sciagnac ten suwaczek dla Oliwierka z kazdej mozliwej strony i wpisuje kod i pijawia sie informacja ze jest za duze Juz nerwicy dostaje:-(
 
vici I tak myslalam ze ta 2000 strona to bedzie migiem a tu zaskoczenie ze tak malo jest ostatnio klikane na naszym watku:szok::szok::szok::szok::szok:;-);-);-)
 
Twoj jeszcze nie ale zaraz sprobuje ostatni raz W ogole dopiero teraz zaskoczylam ze masz corcie w wieku mojego synka ale z tego samego znaku Waga Zapewne urodzila sie w okolicach 25 24 wrzesnia
 
reklama
Witajcie.:happy:
Tyśka śpi od 19.30. Miałam się pojawić, ale zaczytałam sie o szczepieniach. Normalnie dreszcze mnie przeszywały.. :szok: :szok: :szok: ale i tak jutro ide na MMR. W końcu u większości dzieci nic złego się nie dzieje? Raczej tam, gdzie są jakieś zaburzenia.. Oj.. Ja wiem, ze to już nudny temat, ale jakoś mnie dopadl..:-(
Iwonka, to odważna jesteś, ze tak na wszystko szczepisz, ja sie muszę mocno przekonywać do dodatkowych. Nie dlatego, że nie kocham swojego dziecka, ale po prostu sie boję. Nie znam jej organizmu, nie wiem jak zareaguje... A np. wiatrówka nie jest taka straszna. (miałam na studiach, więc jeszcze pamiętam)
Bardziej mnie przerażają pneumokoki, ale ja długo dojrzewam do takich decyzji, więc się jeszcze zastanowię.
 
Do góry