reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Pycha - a u was już nie grzeją:confused:

pwwnie grzeja, ale mi szkoda odkręcac kaloryfery, bo u nas jest w bloku tak: ze im więcej mieszkańcy zużyją ciepła tym mniejsza jest stawka za jednostkę, a że nasi sąsiedzi bardzo oszczędzają, to pewnie nikt juz nie odkręca i stawka będzie bardzo wysoka, więc jak mam sobie odkręcić kaloryfer w dzien jak swieci słonce to dziękuje, bo potem zapłacę więcej niż w tedy jak było naprawde zimno, w tamtym roku juz tak miałam

a jeszcze odnośnie oszczędzania i sąsiadów, to nie wiem jak oni to robia, ze rodzina 5-osobowa zuzywa mniej wody i ciepła niż nasza 3 :no: a niby ja tez staram sie oszczędzac
 
reklama
My mamy widok na trzy strony świata, więc też na brak słońca nie narzekamy (choć na południową akurat nie mamy). W lecie czasem jest strasznie gorąco:-p.
Kasiulla
- dobrze, że Lenka ma już niższą temperaturę. To pewnie faktycznie trzydniówka.
 
U nas to się sąsiedzi raczej nie przejmują oszczędzaniem:no:. My też w dzień mamy pozakręcane, bo nie ma potrzeby, żeby grzać. Ale jakby mi było zimno, to na pewno bym się nie wahała;-). W nocy grzejemy teraz trochę u Karoli (ona ma narożny pokój i jest w nocy zimno).
 
to u mnie w pokoju jest teraz 20,5, a na dworze jak juz nie ma słońca prawie 16 , no ale jeszcze ten wiatr :no:

ale ogolnie jak coś robię, to jestem w krótkim rękawku, tylko teraz jak siedzę to mi zimno :-D
Eeee, to całkiem ciepło masz:tak:. Tylko musisz się ruszyć sprzed komputera;-):-D:-D:-D.
 
Ale poszalałyśmy w sali zabaw z Weroniką, na początku trochę się bała i nie bardzo wiedziała jak się tam bawić i musiałam wszędzie z nią chodzić, ale później się rozkręciła i nawet poznała jakieś dziewczynki starsze które się nią zajmowały ;-) A teraz śpi, wyszalała się i padła w domciu :tak:

ZUZIA ja się tym jakoś strasznie nie martwię że mała tak mało waży bo jej tata to też był straszny chudzierlak jak był mały. Pani doktor powiedziała że nie mam się przejmować bo ona zajada mięsko i pije soczki, je zupki i rozwija się prawidłowo. To taka filigranowa dziewczynka ;-)
A wzrostu ma 84 cm to też mało, ale po kim ma być wysoka jak ja mam 157 cm a tatuś 174 cm. Po mamusi taka drobinka mała rośnie :)
Poza tym to ona brała teraz antybiotyk i dlatego nie chce jeść bo jeszcze leki działają, tylko ja się boję żeby już tak nie zostało że straci apetyt, a nigdy nie miałam problemu z jedzeniem u małej.

KASIA moja Weronika też przechodziła trzy dniówkę. Miała wysoką temperaturę 39,8 i zadzwoniliśmy do naszej pani doktor żeby przyjechała ją zbadać żeby później nie było problemu. Dawaliśmy czopki i zbijały temperaturę do 38 stopni, ale to jest podobno normalne że gorączka nadal jest. I nic jej przy tym nie było tylko wysoka gorączka i dużo spała. Siedziała w samej pieluszce żeby nie było jej jeszcze bardziej gorąco. I po trzech dniach przeszło.

To tyle na razie, spadam coś porobić w domciu bo ma przyjść do Weroniki kolega z mamusią to znowu nic nie zrobię później :)
 
Czesc dziewczyny Ja wlasnie siadlam sobie przed kompem bo synus usnal Mam chwilke dla siebie zeby wypic sobie kawke:-) a pozniej zaczne robic drugie danie bo zupe mam no i trzeba troszke posprzatac:-D
 
reklama
Witam my już po spacerku dziś był wcześniej bo tatuś na przerwę nie przyszedł to my z jedzonkiem do niego powędrowaliśmy.U nas ciepełko wiaterek jest ale cieplutki i słońce świeci.My mamy okna na 2 stronki a 3 stronka to w górę bo okno dachowe:-D(no to niby mamy na 3 strony świata:-))Teraz mały śpi i mam czas na bb:yes:
 
Do góry