reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Heja.

My sie miewamy calkiem niezle. Oskar tradycyjnie zmiana pogody, slonce wyszlo i on juz zatkany, kaszląco-kichający. zaraz na pewno i ja tak samo zaczne reagowac na wiosne ;/

chlopaków dodatkowo woze do logopedy. zeby za duzo wolnego czasu nie mieli ;) I ja.. do rozmyslan.Psychicznie czasami mi ciezko. nie sadzilam ze mnie kiedyś to spotka,a jesli juz to ze dam rade jakos, zalamywac sie nie mialam zamiaru, ale kurde.. wiosna w na zewnątrz.. ciezarne i te z wozkami wyszly a mi sie coraz wiekszy zal wlacza.I te pytanie .. czemu ?
 
tak bardzo ci współczuje Reniu, ostatnio coraz więcej słyszę o znajomych które straciły maluszki, to takie przykre :-( ja bym się pewnie rozkleiła na całego i z łóżka nie wychodziła przez pół roku :-(

Lenka jakiś egzamin? powodzenia
 
Hej!Na suwaczkach macie info o moich dzieciach.Mamą będącą w domu z dziećmi jestem od prawie 17 lat.Najpierw byli starsi a że nigdzie nie pracowałam no to tak stale w domu.Teraz chcemy dać najmłodszą do przedszkola to powinnam sobie szukać pracy ale w moim wieku to już trudno coś znaleźć.
 
Cześć dziewczyny widzę, że wątek odżywa :-)
Córka marnotrawna wraca na łono BB i jutro melduje się z kawą ok 9. Mam nadzieje, że będę miała co nadrabiać ;-)
Ameliee, gratki kochana! :*
RenataT, współczuję kochana, mogę powiedzieć, że wiem co czujesz...
Justa, ja po ziemniaki, nie po cukier :-p
Widzę, że Kasia-matiy, wątek zmieniła. Cześć kochana, witam się i tu :-)
Joanna, cieszę się kochana, że wszystko się układa. Oby tak dalej!
Monika, witaj serdecznie!
Aguska, pracusiu widzę, że i tu zaglądasz :-)
U mnie wieje i leje i tak na zmianę... potrzebuję wiosny.
Miłego dnia!
donaty.jpg
 

Załączniki

  • donaty.jpg
    donaty.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 37
fanta a Ciebie na sentymenty wzięło widzę:-pwracasz na BB hehehe;-)
U nas też leje i wieje.dziś mam wolne to z Bartkiem spędzam czas i nie dałam go do przedszkola.
Miłego dnia
 
reklama
Do góry