reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

dobranoc kochana
wygrzej sie tam... :tak:

to wiekszosc z nas siedzi na allegro :-)
ja wlasnie sie wylogowalam bo mnie oczeta bola :laugh2:

No i tzreba zakonczyc to siedzenie,
tesciu juz mi chrapie :sorry: bo amm otwarte drzwi i slychac a ja musze sie jeszcze okapac i m zrobic sniadanie na jutro jak przyjdzie z roboty :happy:

Moj B tez chrapie bo mam otwarty pokoik:-D:-D niezle zaciaga:-D:-D:-D
Ja Lali musze polozyc spac:eek:
Spij dobrze

Ja też zaraz spadam bo M mi tu jakieś podchody robi:-D:-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p

ehhh a moj spi:-(
Ale moge go zawsze obudzic:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A mój ma dziś pożegnanie koleżanki z pracy.
Oj czuję,że na uszach wróci ,bo telefonów nie odbiera.:-D:-D:-D:-D
Ciekawe czym przyjedzie i w jakim stanie.
Pewnie znów go pies będzie kładł do łóżka a ja będę miała ubaw na całego.:-D:-D:-D:-D
 
My z Zuia sobie zrobiłysmy hydromasaż. Sama nie chce siedzieć w wannie bo to hałas! Ale wlazłam z nia i wytrzymała 20 min:-)
Lece sie myć i spać. Coś Zuzia niespokojnie spi budzi się i w dzien marudna była. Nie wiem czy kolejne ząbki idą czy jak. Dobranoc
 
A mój ma dziś pożegnanie koleżanki z pracy.
Oj czuję,że na uszach wróci ,bo telefonów nie odbiera.:-D:-D:-D:-D
Ciekawe czym przyjedzie i w jakim stanie.
Pewnie znów go pies będzie kładł do łóżka a ja będę miała ubaw na całego.:-D:-D:-D:-D

Fajnie sie jest posmiac jak ktos jest w stanie hmmhmmm a jest sie trzezwym:-D:-DFajnie ze macie takiego pieska madrego:rofl2:

odpadam
Spokojnej nocy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witaj na forum

Z czasem się nauczysz :tak::-D:-D


Malinka nie mam od Ciebie wiadomości :no::no:

dziewczyny ,zagadajcie do mnie na gg bo brak niektórych numerków...
Darek mi zmienił kompa a tu wszystkiego nie mam niestety.:no::no:
kochana a numer gg zmieniłaś może????
witam.
czy moge się dołaczyc do waszego grona siedzących w domu?
bo siedze sama i się nudze... :( chłop w pracy i nie ma kto mnie denerwowac ;p
witaj się rozgość i naisz nam cosik o sobie:happy:
Zuzu cytujesz przez kliknięcie plusika w prawym dolnym rogu.Zaznaczasz te odpowiedzi ,które chcesz a potem jak weźmiesz odpowiedz,to one wszystkie w oknie się pojawią.:-):-)
Zuzu przygnębienie długo nie minie.
To gruba sprawa,która dotyczy mojej 13 letniej córki.
Nie mogę się otrzasnać,ale i żyć trzeba dalej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Świat nie umarł,umarła jedynie jakaś cząstka mnie....:-:)-(
kurcze as niewesoło jest widzę po twoich postach że jest grubo:no::no:
Patrysiu gratuluję.:-D:-D:-D:-D:-D

Kochane moje dostałam dziś propozycję kolejnej pracy .Zadzwoniła babeczka z polecenia innej osoby i zaproponowała mi pracę w świetlicy socjoterapeutycznej(klub młodzieżowy ;-))dla gimnazjalistów.
Mam iśc w środę ,żeby się dogadać.Dostali dofinansowanie z UE na dogoterapię.:-):-)
Obowiązkowo mam zabrać ze sobą Klaudię ,bo ona odpowiednia wiekiem :-D:-D:-D
Do tego będę pewnie układać do dogo jej psa ,ma rocznego West highland white terierka.Podobno niezły agresor ,który włazi im na głowę.
Kurczę nie dośc że matka ,żona i kochanka to jeszcze,hipo i dogoterapeutka z domieszką treserki psów.
Ufff co za zawód mi się szykuje.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Lubię wezwania to podejmę rękawicę.:tak::tak::-):-)
Podobno "kto nie próbuje, nigdy nie dowie się jak smakuje."
no suuupppeeeerrrr GRATULUJĘ MOCNO!!!
Witajcie mamuśki:-):-):-)
Nie wiem czy mnie jeszcze któraś pamięta ale szykuje mi się dużo wolnego czasu bo Maja poszła do przedszkola więc chyba będzie wreszcie czas żeby tu posiedzieć i was poczytać do końca, pozdrawiam wszystkie znane i te nowe kobitki:-):-):-)
anakonda kupe lat:-D:-Dpewnie że pamiętamy super że wróciłaś:tak::tak:
ehhh wlasnie siostra mi zazdwonila ze szwagier mial wypadek:-(
o kurcze oby wsstko było dobrze:-:)-(

a ja jestem zła głośnik mi się w telefonie zepsuł mnie słysza ja nie słyszę:wściekła/y::wściekła/y:pensji dostałam tyle samo co w ubiegłym miesiącu a godzin miałam więcej:wściekła/y::wściekła/y:piotrek miał się ze mną sexić a poszedł spać:wściekła/y::wściekła/y:dzieciaki zostawiły po kolacji burdel w kuchni i tak sobie to kwitnie:wściekła/y::wściekła/y:no jestem zła więc chyba pójdę spać:crazy:
 
reklama
Dziekuje mamy za przywiatnko mile :))

Dzis dzien mi minal tak szybko ze nawet niewiem kiedy stalo sie ciemno ;/ Prankoo zrobione spacerek zaliczony domek posprzatany obiad zrobiony zabawy wyglupy z mala troche czasu spedzonego z tatkiem i juz trzeba isc spac ... :) Ale uwielbiam to :) To sa moje chwile dla mnie :))

Dobranoc zycze mamki :))
 
Do góry