reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
As, widze lepszejszy humor!!!!!
Witam dziewczyny, już nadrabiam...

ale my na ta wanne patzrelismy bodajze w praktikerze i byla za 2229 zl wiec o wiele tansza, moj to wogole chcial kabine a ja chcialam ta wanne zaraz jak na nia luklam no i szybko zmienil zdanie...
powiedzial ze pierwszy dzien jaki spedzimy bedzie w lazience w wannie - jak maly zasnie z szampanem.... uuuuuuu ale mnie nakrecil hihih...
jak dostaniemy kase to idziemy ja zamowic.... :tak:
no a meble kuchenne zazyczylam sobie czerwone mmmmmm miodzio....
aha i chce takie panele do salonu
Panele podł.LISTONE COLORADO AC4 7mm Classen (725745686) - Aukcje internetowe Allegro
zdjecie na samym dole :happy:
No kochana, wanny to i ja Ci zazdroszcze!!! A panele super, tylko że pamiętaj, trzeba kupić dużowięcej, żeby wzór do wzoru dopasować, i warto zapytać, czy w ogóle można, bo są takie, których nie dopasujesz cjoc niby wyglądaja, ze tak. Ostatnio jeżdziłam z mamą i szukałyśmy paneli do pokoju t się sporo dowiedziałam...


Patrysia jestem,ale mnie dziś nie do pisania.
Siedzę i ryczę,zastanawiam się i rycze,analizuję zaistniałe sytuacje i nadal rycze.
Cała noc przede mną.Mam czas...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oj kochana, tak mi przykro, nie możemy Cie nawet utilić... Ale trzymam kciui kochana, żeby w końcu zaświeciło Ci słońce pełna gębą!!!

DO końca tygodnia myślę odpoczywać ,nie pracuję ,bo zostałam zwolnona ,z zastrzeżeniem ,ze moge być potrzebmna jeszcze,ale powiedziałam ,ze tylko pod warunkiem ,ze nic nie znajdę ,bo taka praca na trochę ,to mało fajna gdy nic konkretnie nie wiadomo.
HUmor mam 100% lepszy i jakiś swiat piękniejszy za oknem,dziś jeszcze ma być i odda nam za dojazdy i ekwiwalent za niewykorzystany urlop!!!!
Walczę z pokusą pojechania do znajomych na weekend ,na takowy uchlej właśnie ,trochę kasy szkoda ,ale z drugie strony ,ileż można tylko oszczędzac i robić na rachunki ,taki niby urlop:tak:ale m sie stawia ,skrobidecha jeden;-)
Ech, nie dość, że Cie zwolnił, to jeszcze sobie coś zastrzega, no błagam...
A Twój skrobidecha zmięknie jak obiecasz mu mega relaksik na tym urlopiku, wiesz o czym mówię??...


Witajcie Kobitki :) Wczoraj już nie miałam siły napisać- padłam na twarz ze zmęczenia coś ostatnio jestem bardziej przemęczona. Wczoraj miałam pierwszy wykład teoretyczny na prawko i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona ale teoria to pikuś gorzej będzie z jazdami ale to jeszcze troszkę. W nocy bolał mnie brzuch i już się przeraziłam że to jakieś zatrucie i że zaraz mały ode mnie podłapie ale na szczęście przeszło uff. A dziś dzionek zaczął się dość fajnie wygrałam płytki w konkursie radiowym- szok bo w życiu nic nigdy nie wygrałam może trzeba by zagrać w totka kto wie hihi. Jestem już po prasowaniu, sprzątaniu, teraz mały dostanie papu i idziemy na spacerek a po południu drugi wykład teorii. Życzę miłego dnia. Pozdrawiam.
Gratuluje wygrane, a co do egzaminów to nie zapomnij nam się przypomnieć-bedziemy za Ciebie trzymały kciuki!


MH wierzcie mi dziewczyny lub nie, ale taką "perspektywe" z tv już widziałam na żywo . Ludzie się wygłupić potrafią,żeby tylko isę czymś postawić!


Idzie Ci ślicznie kochana. Moja teściowa też sie jakiś czas temu wzięła za takie rzeczy, ale jeszcze nie takie duże, hihi

No to nadrobiłam, jeszcze T i wracam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Dziewczyny. U nas można powiedzieć że trochę lepiej, chociaż chłopaki wczoraj jeszcze gorączkowali. Mnie oko już nie boli ale jakieś takie dziwne jest. Sorki że nie po nadrabiam ale nie mam tyle czasu. Całuje was wszystkie
 
Witam
U mnie nadal masakra-gardlo boli i cala zawalona:no:Do tego Klaudia wieczorem nie chciala pic kaszki i mowila ze jest chora i boli Ja brzuszek:no::no::no::no:
Oczy mi sie same zamykaja a niedlugo musze mlodego zaprowadzic do szkoly

MAMITKA
Ja nie mam specjalnego programu do allegro:no:Jak juz wchodzisz na strone na ktorej bedziesz wystawiala to tam klikam w dodaj zdjecia i normalnie dodaje:tak::tak::tak::tak:
 
Luna nic nie jest lepiej.Humor też do dupy.
To jakaś klątwa rodzinna.
Tylko,do ludzi to trzeba mieć otwarte serce ;-);-) wiesz.Popłakać to sobie w kątku popłaczę i za kilka ....dni,miesięcy,lat ...może mi przejdzie .:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam sie po długiej przerwie M pojechał dzisiaj:-:)-(.Dopadła nas grypa żołądkowa wszystkich w domu mnie najmniej dotkneła wczoraj tylko było mi zle ale dzisiaj jest ok Martynka już też lepiej ale Kamilek taki słaby ma biegunke od wczoraj nie wymiotował teraz spi znaczy jak wstał o 7:00 to M mi go do łóżka przyniusł to sie jeszcze przytulił i spał jak ja wstałam to on płakał więdz wziałam go jeszcze do łóżka i jeszcze pospał chwilke potem poszlismy na dół i jak przyszlismy to poszedł spac zobacze co bedzie jak wstanie
 
reklama
witam kochane czwartkowo:happy:
o rzesz...gdzie moje cytaty:eek::eek::eek::eek::eek:
madziula ddo znajomych jedź na uchlej i baw się dobrze ciężko zaiwaniałaś to ci się należy a jak krzyś tak się ociąga to niech zostanie z dziećmi a ty autko i wio się odchamisz:rofl2:
as kochana tulam mocno kochana niech się ta czarna seria u ciebie skończy:tak:
patrysiu takie panele w casto są po 21 zł a mają dobrąa klasę scieralności akurat jest promocja:tak: a i warto żebyś sobie meble obejrzał kuchenne w casto bo jest świetny zestaw za 549 zł tylko nie wiem czy w czerwieni:sorry:ale dzisiaj będe wiedziała;-)
dowikluś dużo zdrówka dla was:tak:
lunka jak tam u ciebie??
MH kochana jak tam twoje dziewczyny??
anabubka a ty gdzie ????
agnes a ty gdzie???
agunia a ty gdzie???
myszunia a ty gdzie???
moi w szkole antonio się bawi julki kapciami no zabawa przednia:-Dmoje dzieci wczoraj mnie doprowadziły do szału myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok:wściekła/y::wściekła/y:wylały na dywan biurko podłogę całą dużą butelkę czarnego tuszu:wściekła/y:a otem próbowali zatrzeć ślady więc ganiali pokój łazienka pokój roznosząc na kapciach tudzież skarpetkach ten tusz wylali mi całą butelkę cilit bang i płynu do mycia okien zaplamili ubrania bo postawili te resztki tuszu na koszu z praniem a potem zaglądali do kosza i butelka wpadła do srodka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:słuchajcie oj dawno taka wściekła nie byłam:no::no:no ale juz mi przeszło:-):-)

wiki już m pojechał ??? szybko to zleciało:tak::tak:ale widzę że teraz krócej na niego czekasz:tak::tak::tak:dużo zdrówka dla was no i uważaj na kamilka bo u takiego maleństwa o odwodnienie nie trudno:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry