reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Naprawde jestem sama, czasami próbuje byc ojcem dla dzieci, ale jakoś mu to nie wychodzi:-:)-:)-(Już nie mieszkamy razem, przychdzi, taki pies ogrodnika, nie jesteśmy razem a on pilnuje, żebym czasem kogoś nie poznała:wściekła/y::wściekła/y:
To bardzo smutne ,to co piszesz,dlaczego pozwalasz ,żeby on tak cię traktował ,zależy tobie na nim jeszcze??
 
reklama
Naprawde jestem sama, czasami próbuje byc ojcem dla dzieci, ale jakoś mu to nie wychodzi:-:)-:)-(Już nie mieszkamy razem, przychdzi, taki pies ogrodnika, nie jesteśmy razem a on pilnuje, żebym czasem kogoś nie poznała:wściekła/y::wściekła/y:
aga no coś ty????!!!!!!!!!! to chore:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:czego on oczekuje????dawno jesteście osobno??jeżli można wiedzieć:zawstydzona/y:
 
Witajcie, wreszcie po wizycie u fryzjera, całkiem nieźle. Trochę lepiej się czuję wreszcie.Jestem samotną mamma z trójką dzieci ale teraz przynajmniej tego po mnie nie widać:tak:AGA-dobrze ze jesteś po wizycie u lakarza:-)
No to poprosimy focie odmienionej mamusi:tak::tak::tak:
 
Naprawde jestem sama, czasami próbuje byc ojcem dla dzieci, ale jakoś mu to nie wychodzi:-:)-:)-(Już nie mieszkamy razem, przychdzi, taki pies ogrodnika, nie jesteśmy razem a on pilnuje, żebym czasem kogoś nie poznała:wściekła/y::wściekła/y:
Mogłabyś mnie uświadomić ,bo nie czaję twoich suwaczków ,masz córcię ,tak?i masz też bliżnięta,parka czy nie ,w jaki są wieku??
 
a gdzie wszystkie wywiało??????????????????
ja czekam do 21 aż moje potwory posną i odsapnę z wami na kompie o ile któraś będzie:sorry::sorry::sorry::cool::cool:
 
Wiem ze zawsze będę go kochała, zawsze go kochałam, ale nie pokazuję mu tego, robię wszystko, żeby dał nam spokój. niedługo tu wrócę, idę nakarmić maluszki
 
reklama
Wiem ze zawsze będę go kochała, zawsze go kochałam, ale nie pokazuję mu tego, robię wszystko, żeby dał nam spokój. niedługo tu wrócę, idę nakarmić maluszki
to wracaj ja też biore moje cholery w obroty kładę do wyrek i wracam do was:tak:
to znaczy że on ciebie kocha skoro przychodzi i jest zazdrosny ty jego też to nie da rady sie tego posklejać?????
ja też odeszłam od męża ale nie dlatego że to on był zły czy cham brutal ot poprostu wygasła moja miłość wiem że gdybym nie przestała go kochać to bylibyśmy razem bo on wybaczył by mi wszystko bo kocha(chał) nawet kiedy pojawił się antioś czyli moje dziecko z innego związku chciał bym do niego wróciła....
 
Do góry