reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A&E
Ja tez mam takie kłucie z lewej strony tam gdzies w srodku gdzie bylam cieta:no:Najczesciej jest to po zwiekszonym wysiłku.Odzczuwam ten bol tak jak ten zaraz po cesarce jak wstawałam ale o mniejszym nasileniu
I to jest własnei po cesarce

ja mialam cesarke i 3 inne operacje i nie mam takich problemow.raczej to pecherz albo ajjanik!
ale jak sika co chwile po pare kropli to pecerz
 
reklama
przy pęcherzu jest odczuwalny ból w podbrzuszu a potem to boli jak się sika strasznie :no: miałam kilka razy zapalenie pęcherza i nerki do tego ruszać się nie mogłam a jak siusiałam to myślałam że mi wyrwie podbrzusze ale początki są łagodniejsze więc warto szybko zbadać mocz i urosept pomaga na to chyba bez recepty jest
 
chyba sie wykoncze nawet postow nie umie doczytac bo non stop musze do kibla leciec a i tak nic nie wysikam:wściekła/y::wściekła/y: bede musiala m wyslac do tej apteki ale czy oni cos maja bez recepty to ja nie mam pojecia:no::no:

cos na pewno maja.jak Twoj jest niemce, t sie z nimi doagada w aptece
ale najlepiej by bylo zrobic badanie moczu jeszcze albo isc do zwyklego lekarza,to da recepte
 
Agnieszka&Emily idź do lekarza na badania moczu warto sprawdzić czy to tylko pęcherz bo często rzuca się jeszcze na nerki a jak już Cię rozłozy to kochana nie ruszysz się ja pamiętam że nie mogłam się przewrócić z boku na plecy bo wyłam z bólu ale u mnie to juz było ciężko i skonćzyło się kroplówkami a zaczęło się równie niewinnie :no:
 
cos na pewno maja.jak Twoj jest niemce, t sie z nimi doagada w aptece
ale najlepiej by bylo zrobic badanie moczu jeszcze albo isc do zwyklego lekarza,to da recepte
Tak tylko ze u nas jest tu taj pojeb..ane ze w piatki wszyscy lekarze maja tylko do 12 otwarte a w poniedzialek tez maja zamkniete bo jakies swieto jest wiec bede musiala do wtorku poczekac z badaniem moczu:wściekła/y::wściekła/y: ale wysle m do apteki moze mi cos przywiezie
 
Agnieszka&Emily idź do lekarza na badania moczu warto sprawdzić czy to tylko pęcherz bo często rzuca się jeszcze na nerki a jak już Cię rozłozy to kochana nie ruszysz się ja pamiętam że nie mogłam się przewrócić z boku na plecy bo wyłam z bólu ale u mnie to juz było ciężko i skonćzyło się kroplówkami a zaczęło się równie niewinnie :no:

moja zanjoma miala podobnie.nie mogla ani stac ani lezec,nic,wila sie z bolu.a zakazenie od pecherza bez wiekszych problemow moze przejsc na nerki
 
Tak tylko ze u nas jest tu taj pojeb..ane ze w piatki wszyscy lekarze maja tylko do 12 otwarte a w poniedzialek tez maja zamkniete bo jakies swieto jest wiec bede musiala do wtorku poczekac z badaniem moczu:wściekła/y::wściekła/y: ale wysle m do apteki moze mi cos przywiezie

a nie mozesz isc do szpitala a ostry dyzur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????
tam Ci musza pomoc a laboratoria W szpitalach cala dobe sa czynne,wiec przeciez mozesz zrobic badania prywatnie jakby co
 
witam mamuski:)
czy moge do was dołączyc??
ja takze z tych siedzących w domku..hihi,do pracy planuje isc jak młoda bedzie mogła isc do przedszkola,czyli za jakies około 2 latka:)))
 
reklama
Do góry