reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Agunia-no wlasnie do mnie tez jest problem z trafieniem bo i tabliczki z nazwa ulicy nie ma bo tez jest nowa i wikeszosc ludzi z mrozow nie wie ze taka ulica jest:baffled:

Dowikla do Ciebie to Agnes ma chyba blizej:-)
 
Moja Oliwka tez jeszcze nie spi,teraz tatuś przyszedł z pracy więc muszą sie soba nacieszyć.Ale zaraz będę ją kłaść.dam jej jeszcze pare minut swawoli.

kurcze chyba mi sie coś przeziebiła.
miała ten katar i znów jakby zrobił sie większy,troche pokasłuje,nie wiem czy to że katar spływa czy coś sie kluje.i na dodatek posikuje się.tak jakby ja przewiało :baffled:woła normalnie ale czasem nie daje rady wytrzymać.
dziś chyba z 3razy sie zesikała:sorry2:
a po za tym leciało do nocnika włącznie z kupą.
 
Witajcie. jestem mamą 4-letniego chłopca i bliźniaków 8-miesięcznych. normalne, że siedze w domu i na brak zajęc nie narzekam...Najgorsze jest to, że mężczyźni uważają, że jak kobieta siedzi w domu to nic nie robi!! taż tak macie??pozdrawiam..:-)

witamy nowa mame
OSTRZEZENIE:
silnie uzalezniamy i ruch jest jak na czacie;)
 
Witajcie. jestem mamą 4-letniego chłopca i bliźniaków 8-miesięcznych. normalne, że siedze w domu i na brak zajęc nie narzekam...Najgorsze jest to, że mężczyźni uważają, że jak kobieta siedzi w domu to nic nie robi!! taż tak macie??pozdrawiam..:-)
Witam:-)
Zapraszamy do nas:tak::tak:
Tez tak mamy;-):-)
 
Witajcie. jestem mamą 4-letniego chłopca i bliźniaków 8-miesięcznych. normalne, że siedze w domu i na brak zajęc nie narzekam...Najgorsze jest to, że mężczyźni uważają, że jak kobieta siedzi w domu to nic nie robi!! taż tak macie??pozdrawiam..:-)
witamy ale ostrzegamy uzaleznienie murowane :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
potem nie ma odwrotu,zostaje jedynie odwyk na oddziale zakmnietym :-D:-D:-D:-D
 
uuuffffff myślałam że to mi coś z kompem że strona bb tak wygląda


aniołek12.gif
 
reklama
Do góry