reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
i jeszcze dla Agnes:
Bliźnięta (20.V - 20.VI)
Ludzie spod tego znaku w ogóle nie osiągają dojrzałości zarówno intelektualnej, jak i uczuciowej. Jedyne co naprawdę potrafią, to raz w tygodniu wypełnić kupon Toto-lotka. Niezdarnie to ukrywają, ale największa przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, ze kradnie i koniecznie przed wyjściem zrewidować.
 
no wlsanie pol strony wyglada normzlnie a pol wasko:szok:
dzwonila wlasnie AS ze niedawno dojechali:szok::szok::szok::szok:
strasznie dlugo,ale tak to jets jak sie na zadupiu mieszka:-D:-D:-D:-D:-D
nikt nie moze tu trafic;)
musze sobie tabliczke z numerem domu sprawic:-)
 
wpadłam na chwilunie póki moje kochanie się prysznicuje bo jakiś wieczór z sexem planuje no normalnie sama radość
buźka_żarty.gif

tort piękny a szczypiorki cccccuuuuuuddddddoooooo a już to na kanapie z dominikiem prześliczne o i to we 2 na chuśtawce szczypioki to szczypiorki....
no zmykam zaraz pić winko wygrane z nim w zakładzie
 
no wlsanie pol strony wyglada normzlnie a pol wasko:szok:
dzwonila wlasnie AS ze niedawno dojechali:szok::szok::szok::szok:
strasznie dlugo,ale tak to jets jak sie na zadupiu mieszka:-D:-D:-D:-D:-D
nikt nie moze tu trafic;)
musze sobie tabliczke z numerem domu sprawic:-)
zadupie czy nie ale okolica ładna:tak::tak::tak: ja też muszę zainwestowaś w tabliczkę z numerem bo nikt nie dojedzie:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Witajcie. jestem mamą 4-letniego chłopca i bliźniaków 8-miesięcznych. normalne, że siedze w domu i na brak zajęc nie narzekam...Najgorsze jest to, że mężczyźni uważają, że jak kobieta siedzi w domu to nic nie robi!! taż tak macie??pozdrawiam..:-)
 
Do góry