reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam
No to juz po imprezce:tak::tak::tak:Bylo super:-)Mlodzi sie najedli i wybawili;-)
Juz mam wszystko posprzatane i pozmywane:tak:
Wklejam zdjecie torcika za w nastepnym poscie inne zdjecia

torcik prześliczny :tak::tak::tak::tak::tak::tak: i na pewno przepyszny był:-)

Kolejne focie:-)

widać że imprezka była udana bo buzie są usmiechnięte od ucha do ucha:-)

znalazłam w necie głupawy horoskop:

rak.gif
Rak (21.VI - 21.VII)



Szkoda słów... Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnie. Rakom nie można Wierzyc nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, że ceni sobie twoją przyjaźń, to można być pewnym, że przed godziną napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą.

ja jestem spod raka:szok::szok::szok::szok:

no rzeczywiście głupawy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dla kogo jeszcze horoskop??? komu komu bo idę do domu :-D:-D:-D:-D


Bliźnieta poproszę,aż sie boję :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
coś mi laptop głupieje:baffled::baffled::baffled: nie dość, że sam się wyłączył to jeszcze bb dziwnie wygląda, jakieś ściśnięte na środku strony i wygląda jakbyście wszystkie się nazwajem cytowały w pośce dowikly:szok::szok::szok::szok:
 
Moje dziecko wróciło do domu o 21.00 dopiero.Ale było stęsknione,jak mnie zobaczyło to Oliwka krzyknęła "mamusia" i sie we mnie wtuliła :-):-):-):-)ale milusio było :tak::tak::tak::tak::tak:


cała popisana flamastrami,ja nie wiem co oni tam robili :-D:-D:-D:-D:-D
 
ja się tak na wszelki wypadek już pożegnam bo mi coś tu wyskakuje, że link wygląda na uszkodzony:szok::szok::szok::szok::szok: i mogę się do Was już nie dostać:baffled::baffled::baffled: a szkoda, bo ruch się zrobił

to dobrej nocy

i postaram się chociaż poczytać jakbym nie mogła pisać:-(
 
mi też bb dziwnie wygląda :szok::szok::szok::szok::szok::szok: małe literki nagle sie zrobiły i całe bb jest ścisnięte do środka.beznadziejnie to wygląda i niewygodnie sie czyta:no::no::no:
 
reklama
Do góry