reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Zakończył się egzamin maturalny z języka polskiego. Sytuacja ludzi starszych na wsi na podstawie fragmentu "Chłopów"

mnie by podrasował ponieważ film Chlopi był kręcony w Lipcach Reymontowskich-mam tam babcie, mój wujek grał w tym filmie(małego Janka) , wiec Chłop jako książka i jako film są mi bardzo dobrze znani.
 
reklama
MLENA
Twoj maz jest w Poznaniu:confused::confused::confused:
To trzeba było zabrac sie razem z NIm:tak::tak::tak:

nie jechał sam a do tego w środku nocy i po spotkaniu wraca więc nawet by mi się nie chciało może na drugi majowy pojadę z dziewczynkami ... zobaczymy jeszcze

Ja tez bym sobie zjadła mizerie:tak::tak::tak:Uwielbiam:tak::tak::tak::-)
A do mnie dzisiaj przyjechała babcia i wlasnie robi zupe szparagowa za ktora ja nie przepadam:no:

własnie mi narobilaś apetytu , wczoraj wieczorem nasmażyłam kotletów z piersi kurczaka ale został 1:baffled: bo wszystko wciągnęli jak smażyłam

Ale mam nerwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Moja Klaudia caly czas sie drze a Wiktoria od pol godziny juz spi:no:Nie wiem o co jej chodzi bo nawet łzy Jej nie leca:no:A do tego Ci z gory cały czas pizgaja muzyka i ich kejter szczeka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Zaraz ide po mlodego to jak tam wparuje to chyba im to jebana wieze wykur***z tego trzeciego pietra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Co za popierdolone patałachy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Sory za słownictwo ale juz mam takiego nerwa ze :szok::szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

hehe no dowikla jak ja się wkurze na maksa to nie przebieram w słowach ale Ty mnie dzisiaj powaliłas :-D:-D:-D
wiem co to znaczy jak sąsiedzi mają takie niesforne psisko :tak:
na szczęscie mam to za soba

Zakończył się egzamin maturalny z języka polskiego. Sytuacja ludzi starszych na wsi na podstawie fragmentu "Chłopów" oraz charakterystyka porównawcza bohaterek "Pana Tadeusza" Telimeny i Zosi - to tematy do wyboru, z którymi musieli zmierzyć się tegoroczni maturzyści, pisząc eseje na egzaminie z języka polskiego na poziomie podstawowym.



tematy uważam były proste :tak::tak::tak::tak::tak: mi by podpasowały Ciekawe jak poradziła sobie Beata????????

super tematy mam nadzieję że Beata się jeszcze dzisiaj podzieli z nami jak jej poszło

witam w to gorace popoludnie przy popołudniowej kawie;))))
w domku sprzatniete,2 prania wyschły,P pojechal na egzamin,spacer do szkoly zaliczony w krotkich spodenkach!!!!!!!!!!!1:-D:-D:-D:-D:cool2:
mała spi w wzoku,duza na hamaku a ja odpoczywam rzed dentysta:sorry2:

no i ide nadrabiac zalglosci

Ty to tam masz na prawdę za dobrze :tak::tak::tak:

Płatne. Bez wzgledu na to z iloma dziecmi jestem płacę 2,50 euro, więc taniocha.

szkoda że u nas nie ma takich miejsc , czytałam że w Krakowie jest coś podobnego mogli by pomyslec i w każdym mieście takie mini przedszkole zrobić
 
Witam południową porą:-)
wczoraj miałam dzień bez komputera :tak::tak::tak:
więc mam teraz co nadrabiać mam nadzieję że dam radę
oj az tak duzo tego nie bylo:-):-)


Mój mąż zawsze zaprowadza Benjamina do przedszkola, a dzisiaj jakoś się nie zgadaliśmy i mąż nie mógł wyskoczyc z pracy tak jak zawsze. Najpierw obiecywał, że zaraz przyjedzie, a o 9.30 stwierdził, że jednak nie da rady i muszę sama Benjamina odprowadzić. I tym to sposobem Benjamin był dzisiaj dopiero o 10.00 w przedszkolu.
Ale za to jakie miał powitanie :-D Wszystkie dzieci już na niego czekały.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D


No i gdzie ta nasza solenizantka!!!???
A może śniadanko w łóżeczku i te spr...???
a to Malina!!!!!!my tu na nia czekamy a ta impreezyuje:cool2:


Mój komp też się domaga formatowania już chyba,zawiesza się muli ,przewija na dół strony i niechce się dać przewinąc do góry,kółkiem od myszki raz przewijam strony ,raz zmniejszam lub zwiększam obraz,zawiesza się i muszę go wyłączać...też wesoło mam z nim,ale ponieważ to tyle roboty ,to na razie daję sobie spokój,a to już rok ,od ostatniego formata,a wy jak często formatujecie???
oj i moj sie prosi ale ja tego nie umiem robic wiec musze czekac az P sie przybierze.u nas caly system trzeba stawiac a potem tona programow do wgrywania i to jest najgorsze,zebym umiala to juz bymto zrobila bo nawet C mam zawalony a P sie przybrac nie moze:wściekła/y::wściekła/y:


Zdradz tajemnicę mizerii na słodko ,pierwsze słyszę no i sałatę????
no ja mizerei robie bardziej na slono alw tez cukru ciut dodoaje.a salate tylko na slodko i bez octu

A jak się zaznacza ostatni przeczytany post?
mozesz sobie w edycji opcji zaznaczyc subskrybcje tematow i potem po wejsciu w ustawienia bedziesz miala zawsze te watki na ktorych cos sie napisalao nwego


Zakończył się egzamin maturalny z języka polskiego. Sytuacja ludzi starszych na wsi na podstawie fragmentu "Chłopów" oraz charakterystyka porównawcza bohaterek "Pana Tadeusza" Telimeny i Zosi - to tematy do wyboru, z którymi musieli zmierzyć się tegoroczni maturzyści, pisząc eseje na egzaminie z języka polskiego na poziomie podstawowym.



tematy uważam były proste :tak::tak::tak::tak::tak: mi by podpasowały Ciekawe jak poradziła sobie Beata????????
no wlasnie zastanwaialam sie jak Beacie pojdzie.

a moj P ma miec o 15egzamin na prawko,.ciekawe jak mu pojdzoe.trzymajcie kciuki bona 2 porawke juz mu nie dam kasy:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


Gargamella spi :tak:

Oj, na hamak to i ja bym sie dzisiaj walnęła :tak: upał paskudny :baffled: Mam nadzieję, zer po południu troszkę bedzie chłodniej :tak:

Ja tez czasami przyprawiam śmietanę na słodko :tak: tak jak madeuska dodaje octu :tak: Tylko, że sałatę zalewam przed smaym podaniem bo jak poleży za długo to się szmata robi a ja lubie chrupiacą :tak:

Właśnie opędzlowałam lody wisnowe:-D zaraz peknę :-p

Teraz pora poleżeć :-p
dawja na hamak:-)
u mnie sie cos zaczelo chmurzyc ale jest cieplo

Witaj tak sie właśnie zastanawiałam gdzie sie podziewasz a wiesz że dzisiaj jest dzień Piekarza bo jak dobrze pamiętam twój jest piekarzem dobrze kojaże

o kurcze szkoda ze nie wiedzialam rano.to sie P usmieje:-)
 
No to jestem:-)Mlody odebrany i zakupki zrobione:tak:Z dziewczynkami została babcia i tesciu tzn byli w domu ale zabronilam im do nich wchodzic:tak::tak::tak:
Chciałam zjebac porzadnie tych z gory ale jak juz ich nie ma w domu:szok::wściekła/y:No ale poczekam az ich matka wroci do domu to znia pojade rowno:tak::tak::tak:
Mlode juz nie spia i oby nie byly takie jak do poludnia bo chyba padne:no:
Zaraz zrobie Im picie a pozniej obiadek i moze wyjdziemy an krotki spacerek zeby Im mozgownice wywietrzyc:-);-)
 
reklama
Do góry