reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam sie z ranka my już od 06:00 nie spimy.Nocka dobra ide sobie kawe zrobić poczytałam co naskrobałyście.
Dziewczyny ciesze sie że wspólne spodkanie sie udało i śliczne fotki.Czemu wy nie mieszkaćie blisko mnie:-( też bym sie załapała na takie spodkanie
A ja wziełam przykład z Joanny i pije kawe na sniadanie a sniadania nie jem dopiero obiad:eek:
 
i jeszcze to uważam ,że prześliczne zdjęcie Anabuba muszę Ci je koniecznie wysłać :tak::tak::tak::tak:


cudna fotka :-)


to widac że impreza sie udała :tak::tak::tak::tak:
helo helo
melduje sie ze jestem i ze mialam dzis fajny dzien w towaryzstwe Mamy Helenki i Mleny:-D:-D:-D:rofl2:
zauwazylismy na fotkach i bardzo zazdroszczą te wszystkie mamuski co tam nie były:tak::tak::tak:
i kolejne fotki z dzisiejszej imprezki;)

ale zescie fotek napstryka~ły,widac ze dziaciakom też sie podoba~ło



ja tylko wpad~łam sie przywitać.zaraz sie pakujemy i ruszamy na wyscigi.s~łońce już grzeje mocno,bedzie super pogoda.
muszę Oliwke dobrze nasmarowac kremem żeby mi się nie spali~ła na tym s~łońcu.Będę dopiero wieczorkie.
Mi~łego dzionka
 
Witam się i ja:-D u nas też słoneczko zagląda chyba będzie ładny dzień, niestety moje dziecię na antybiotyku więc nie wiem czy skorzystamy z tego słońca:-( do tego dzisiaj moja kolej z obiadem (robimy co drugi tydzień z mamą na zmianę) i na działkę muszę skoczyć coś tam pomierzyć od drogi. Zapowiada się pracowita niedziela:laugh2::laugh2::laugh2:
Do poklikana później, pa pa ;-)
 
Witam :tak:

Wstałam, ale ledwo żyję :szok: M sprząta :tak: ja mam zlecenie na zmywanie :sorry:

Spotkanie u Anabuby sie udało, a nawet imprezka wyszła:rofl2: Mój M zazdrosny :-D
Dziewczyny, ja też poproszę fotki na maila :tak:

Wczoraj padłam, dzisiaj też muszę jeszcze po odpoczywać :rofl2::sorry:

Helena piała jak oglądała zdjęcia :rofl2: tak jej się podobało :tak:

Spadam do wyrka, nogi mnie strasznie bolą :baffled: Ale przynajmniej wiem po czym :rofl2:
 
Witaj Sol u nas a mam pytanko naczym polega to dorabianie bo ja nic z tego nie rozumiem
No w związku z moim bezrobociem klikam sobie w stronki internetowe.Co prawda kasa niewielka, ale w ciągu miesiąca wyrabiam te 45 zl (bo od takiej kwoty wypłacają) i przesyłają na paypall - niby niewiele ale na bluzkę albo inna pierdolę starcza :-p

Witaj SOL:-)
No to nieźle sprzątasz:szok::-DA ja myślałam ze to ja jestem szybka:tak::tak::tak::-D
Czyli znacie się z JOANNA?Ale fajnie:tak::tak::tak:
Mnie jak najdzie na sprzątanie to nienawidzę siedzieć nad tym cały dzień, chociaż czasami po przejściu huraganu następują porządki dokładniejsze i huragan trwa dwa dni ale to już takie generalne porządki :-p:laugh2: A z Joanna znamy się z Kielczanek. :tak:

Jeszcze sie tylko pochwale ze Klaudi wyszedl dzisiaj 14 zabek:tak::tak::tak:Prawa gorna trojeczka:-)Nawet nie wiedziałam ze cos tam sie wykluwa:-D:-D:-D
Gratulacje - my czekamy na resztę zębów ale jest tylko płacz i gorączka i zero zębów na horyzoncie :sorry:

Moje skarby bawią się w sypialni - chyba zaraz będę musiała zrobić śniadanie coś mi się tak widzi :eek:

A co do mycia zębów - nam stomatolog kazała na czas wyżynania się reszty dać małej spokój żeby się nie zraziła do szczoteczki skoro mycie ją boli (ma całe dziąsła opuchnięte:-() A że ma ostre ząbki to ja nie zaryzykuje gazikiem jej myć :-p Raz spróbowałam - bolało mnie :sorry:

Dziewczyny super majówkę miałyście - może kiedyś do was zajrzymy jak będziemy w okolicy. W ogóle niedługo chyba będziemy jechać do Warszawy w odwiedziny do mojego ojca i przyrodniej wiec jak któraś ma ochotę na spacer po Łazienkach to będzie nam miło :tak::tak::tak:

Uciekam robić to śniadanie bo już mnie wołają ;-)
 
reklama
Witam:-)
U nas pogoda cudowna:tak::tak::tak:A M jeszcze gnije w wyrze:szok::szok::szok:Jak zjemy sniadanko to zmykamy na spacerek:-);-)i moze na gofry :tak::tak::tak:
 
Do góry