reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

SOL
Jeszcze nic straconego;-)A tak serio to nie wiem dlaczego ale duzo osob mi mowi ze mi zazdroszcza:szok:Nie wiem czy probuja byc mili czy na serio tak mysla:baffled::-D
Wiesz, ja też często słyszę takie teksty i tez się zastanawiam, czy jest to szczere, czy mówią dlatego, żeby cos powiedzieć...
Czy też jesteś często zaczepiana na ulicy, bo masz bliźniaczki?

Luna ciekawa jestem jak ci wyszły te firanki :tak:
 
reklama
Witam Laski!

Nie ma co, nie będę nadrabiać zaległości bo mnie nie było chyba przez dwa dni :tak::tak::tak:

Ja siedzę i próbuję coś przeczytać na maturę ale nic mi nie wychodzi ;-);-) ach najwyżej hehe :-D:-D:-D Trzymajcie za mnie kciuki jutro. Jak wrócę to coś napiszę co i jak było :tak::tak::tak:

Miłego dnia życzę :-):-):-)
no to powiodzenia jutro trzymam kciuki a jak babcia dzisiaj??

Dzieki kobitki za komplementy:laugh2: Ale ja tam widzę wieloryba :szok:



Ja prawdę mówiąc jak poszłam do gina i zrobiliśmy usg i pokazał mi jedna dzidzie to odetchnęłam z ulgą :sorry: Z bliźniakami to musi być urwanie głowy :szok: Radość tez na pewno podwójna :tak: Ale ja się ciesze,że jedno noszę w brzuszku :tak:
wieloryba :szok: no nie przesadzaj slicznie wygladasz - ciaza Ci sluzy :laugh2::tak::tak:
O matko ale produkcja!! Dopiero nadrobiłam, a i tak się jeszcze gubię w tym wszystkim bo was nie znam jeszcze dobrze. Widze ze było spotklanko:) Milo :)
A mój mąż wczoraj chyba specjalnie popsuł auto, bo poszliśmy na działkę do jego kuzyna. Był tam zlot jego kolegów z żonami i dziećmi (od 14 miesięcy do 2 latek).... jak panowie poczują %%% to :crazy: boję się ze dziś policja przyjedzie i będzie sie pytała czy kogoś nie mordowali, a sąsiedzi to już na pewno złożą skargę o męczenie ich uszu!!
małe dzieci mały problem, duże dzieci duzy problem....
u nas zawsze taka produkcja :-):tak:
a to Ci mezulek :sorry:
No i wpadłam, jak powiedziałam, koło południa. Młą wyniosłam do sypialni, bo mi się na dywani epo kładała, a teraz słyszę, że wali butelka o łóżeczko. Trudno, znudzi się to zaśnie.
Piotruś za to gnije w najlepsze, a to ja miałam kiepską noc, n cóż, chyba pościelę się na tym mięciusim dywanie i sama kimnę:-D

Wczoraj wyskoczyłam na szybkie zakupy i przechodziłam koło lumpiku, słyszę, jak babka płacze, że pięna firana, ale za mało ppół metra, i biadoli i biadoli. Wchodzę, patrze-no piękna jest.Mi brakowało jej równe 40 cm. W pokoju mam dwa okna [rzedzielone nazwijmy to filarem na którym pnie się jakiś bluszcz ala. Więc wymyśliła, że ja przetnę ( no i tak muszę ) i na każdy konieć doszyję wstążkę dziesięciocentymetrową i to będzie te 40 cm co mi brakuje. Jak pomyślałam, tak zrobiłam. Oj nasiedziałam się ja przy tych firanach wczoraj. Zaczęłam jak tylko teściowa wyszła ( o jej wizycie nie chce mni się rozpisywać, było nienajgorzej , al edoczepić się musiała, bo by sobą nie była ). Skończyłam je prasować, to juz ciemno było , wszyscy spali i ja na plecy dziś nie mogę. Ale za to mam taką firanę jaką chciałam, bo tekwiatowe co wisiały, to już do tego pokoju nie pasują.
Późńiej zrobię zdjęcia, to się pochwalę, tylko jeszcze szla musze kupić bo łyse jakieś mi się wydają. Te co były wcześniej już też nie pasuja, trzeba poczekać za jakąś wolną kasą i kombinować.
No i co ja mam teraz ze sobą zrobić? Głodna jestem, chyba wstawię do piekarnika rybke ( dziwczyny to już przedostatni dzień diety ) , wcześniej zjem obiad, mojemu tez przygotuje i pojedziemu gdzies nad wode, albo chociaz na porządny długi spacer.
no to lukne na T moze cos bedzie
a jak dieta:sorry:
 
Wiesz, ja też często słyszę takie teksty i tez się zastanawiam, czy jest to szczere, czy mówią dlatego, żeby cos powiedzieć...

Sąsiadka moich rodziców ma bliźniaczki z rocznika mojego Wojtka, jak jadę do rodziców to idę z młodym do nich. Dziewczynki bardzo fajnie się bawią, potrafią psocić osobno i ze zdwojona siłą razem :-)
Ja raczej nie zazdroszczę, ale podziwiam. Bo przy dwójce małych urwisów trzeba mieć nie tylko oczy dookoła głowy.
 
Patrysia no babcia dopiero dzisiaj lepiej. Zaczęła reagować jak się do niej mówi itd. Ale jak narazie nic więcej nie wiadomo :tak:
 
Ale tu pustki :no::no::no:
Ja siedzę i nic nie robię, uczyć już mi się nie chce, mózg mi się zlansuje przez to wszystko a na jutro muszę być wypoczęta :tak::tak::tak:Ach jak mi się nie chce tam jutro iść. Ale co będzie to będzie. Dobrze że ja mało się tym stresuję bo bym chyba nie spała całą noc :-D:-D:-D
Babcia poszła z Kubą na spacer więc mogę trochę od niego odpocząć. Gorąco jak nie wiem, a raczej duszno bynajmniej mi... Ach w strój bym wskoczyła i poopalała bym się ale u mnie nie ma gdzie :-( która dysponuje dużym trawnikiem koło domu? hehe
 
Wiesz, ja też często słyszę takie teksty i tez się zastanawiam, czy jest to szczere, czy mówią dlatego, żeby cos powiedzieć...
Czy też jesteś często zaczepiana na ulicy, bo masz bliźniaczki?

Oj zaczepiaja mnie i to bardzo czesto:tak::tak::tak:Niby jest to mile ale na dłuzsza mete lekko wkurzajace:-DI zawsze sie pytaja ile maja:-)Dzisiaj zaczepiła mnie kobieta ktora jechalam wozkiem ze swoim synkiem i pytala sie mnie ile maja miesiecy:baffled::szok:A ja Jej ze za dwa z tyg koncza dwa lata:tak:To była w lekkim szoku:szok::szok::szok:Bo Jej synek w maju konczy roczek a był bardzo big w porownaniu do Nich:-D:-D:-D

Awatarek swietny:tak::tak::tak:I rzeczywiscie super pasuje;-):-)Do nas by tez pasował taki sam:-);-)
 
hej;-) ja już też w domku
Jednak zdecydowałam się zabrać Misię na mały spacer, było tak ciepło, że chyba jej nie zaszkodzi łyk świeżego powietrza:tak:

No i już po majówce, szkoda, że to co dobre tak szybko się kończy:-:)-:)-( i jutro znów do pracy:wściekła/y:

Beata trzymam jutro kciuki, powodzenia:tak:
 
reklama
Beata widzę po suwaczku ze za niedługo ślub :) tak na to zwróciłam uwagę bo my braliśmy ślub rok temu 30 sierpnia ;)a nasz synek miał wtedy 9 miesięcy :)
 
Do góry