reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej dziewczęta
Piotr pojechał na ryby, ja zaraz zaczne dosprzątywać mieszkanko przed wizytacją teściowej. Mam kawkę, więc zobaczę co u Was ciekawego na weekendzie. Bo u mnie nic ciekawego, wręcz nudnego i mało przyjemnego-"a miało być tak pieeęknie..."
 
reklama
Ja zdążyłam cały wieczór nadrobić, a tu żadna jeszcze pięknej pupci z wyrka nie doniosła, hihi
Widać macie po czym odpoczywać.
Wczoraj wróciłam od teściowej i żeby się odstresować wpadłam tutaj. Wszystko przeczytałam i zaczęłam już odpisywać, ale mała zrestartowała mi kompa. Bardzo jej się to ostatnio spodobało. Mnie mniej, ale już nie miałam sił drugi raz i poszłam do mojego. I na dobre mi to wyszło. Dostałam głaskanie i drapanie po głowie, jak ja to uwielbiam. Później uszykował mi małą do spania, ja ją tylko zaniosłam i mogliśmy zacząc bawić sie w mamusię i tatusia. Wieczór udany. Chociaż.

Udała sie imprezka dla dzieciaków.
Bez gózów się nie obyło.3 razy sie rozbiła,raz tak poważnie wleciała czołem na szafę,potknęłą sie jak biegła z piłką,całe czoło spuchnięte,już było widać ze wielka śliwa będzie.Wziełam szybko zimne noże,potem mięso z zamrażalnika jej przykładałam a ak sie darła bo to lodowate było .A na koniec posmarowałam jej altacetem czoło i na szczęście sliwy nie ma.:-)
A ile ona zjadła dziś to byłam w szoku.Przed samą imprezka jak wstała całą miske zupy,potem całą kiełbasę z grilla,sałatkę ,paluszki,delicje,chipsy,tylko torta nie chciała.A na dobranoc kaszkę.Nie wiem gdzie ona dziś to wszystko zmieściła.Ale to dlatego że widziała że dzieciaki jedzą to ona też jadła :tak:.
Ja zawsze wymiękam na tym krzyku i nie daje rady przykładać lodowatego, efekt - guz jest.
Wiesz, wyszalała się za wszystkie czasy, to i tyle zjeść musiała, no nie ma przebacz.:-D:-D. Zabawa na świerzym powietrzu w takie wariacje musi budzić apetyt.:tak:

Witajcie dziewczyny. Jakos dawno mnie tu nie było:szok:
No nie było Cie całe wieki. Gratuluje budowy domku.

Dostałam właśnie sms od Aleksi - dziewczyny macie wszystkie pozdrowienia od niej :-):-)
Agnes pozdrów ją od Nas. Coraz więcej pogody ducha i zdrówka życzymy.

Agunia, ja co prawda domku nie budowałam, a szkoda, ale wiem coś o partaczach. Płytki na podłogach zaczęły juz pękać, tapety bąbli nie wciągnęły do dziś dnia, sufity przeszpachlowane tylko tam gdzie widać, porysowana podłoga w dużym pokoju( panele ), koleś jak zakładał w łazience rury do brodzika, żeby było ładnie w ścianach je pochował. Szkoda tylko, że rozwalił zbrojenie na całej długości ściany, mało się na zewnątrz bloku nie przekuł ( szczytowa ściana ). Gdyby to było niższe piętro to by się zawaliło. Szczęście tylko jedno piętro nad nami.
zuje, jasny gwint ja to bym nie zaplacila za partactwo:no:[/QUOTE]

Anka-wielkie brawa dla Laury. I dla Twojej wytrwałości.:tak::tak:


a ja zasnęłam kurcze ząb mi nawala spuchło mi pół twarzy :baffled: ale się boje iść z tym zębem do dentysty bo dotknąć się tam nie mogę , miałam go zrobionego nagle bum plomba wypadła razem z kawałkiem zęba a w środku czarny :szok:
po tej ciązy wszystkie żeby mi lecą juz 7 zrobiłam i co chwile coś:wściekła/y:
Mlena idź do dentysty bo bedzie tylko gorzej!!! Nie ma co zwlekać.
Po za tym wiesz, opuchlizna dodaje:-p:-p:-p
 
a ja zasnęłam kurcze ząb mi nawala spuchło mi pół twarzy :baffled: ale się boje iść z tym zębem do dentysty bo dotknąć się tam nie mogę , miałam go zrobionego nagle bum plomba wypadła razem z kawałkiem zęba a w środku czarny :szok:
po tej ciązy wszystkie żeby mi lecą juz 7 zrobiłam i co chwile coś:wściekła/y:


mlena Ty czym prędzej leć do dentysty,bo lepiej juz nie będzie a gorzej.po co sie masz tak męczyć.Trzeba pokonać strach i już bo boleć będzie na pewno wiecej.


dziś słoneczko znów od rana grzeje,fajnie.
dzis jesteśmy w domu ale jutro nie będzie nas cały dzień.Będziemy jechać na koniki na Partynice,Oliwka sie wyszaleje,ostatnio jak byłam tam to jeździłam na koniu :-D:-D:-D:-D:-D miałam strachw oczach ale było fajnie może i tym razem sie uda.
Juz sie nie mogę doczekać.
A dzis jesteśmy znowu same bo M do pracy idzie.
 
Witajcie dziewczyny. Jakos dawno mnie tu nie było:szok:
No nareszcie sie pojawiłaś
A fotki z dzisiejszego dnia :-):-):-):-):-):-)
Ślicznie Oliwka bardzo ładna taka jak jej mamusia:tak:
A dom sobie buduję i już mnie cholera od tego bierze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A na jakim jestescie etapie budowy
Dostałam właśnie sms od Aleksi - dziewczyny macie wszystkie pozdrowienia od niej :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Dziękujemy a co u nich:eek:
joe alex współczuję Ci tego użerania się z fachowcami, my swoich budowlańców szukaliśmy w okolicznych rowach:szok::szok::szok: bo podobno każdy budowlaniec musi sobie wypić:baffled: i dlatego mamy krzywe ściany w domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Tak to z budowlancami ci co dobrze pracują dawno już zagranicą:wściekła/y:
Dziewczyny mialyscie racje ze Laura na nowo szybko nauczy sie wolac siku Dzis mialysmy dzien bez wpadki Laura cudnie sikal na nocnik w domku a potem jak udalismy sie do kuzyna goscine pieknie sikala na ubikacje.Alez jestem z niej dumna
No to gratulacje dla Laury
płaciła teściowa i to ona załatwiła takich fachowców:no::no::no::no::no: nam pozostało tylko poprawianie na ile było to możliwe:baffled: i do tego jeszcze musimy sobie dach poprawić bo leje się na górze w łazience:szok::szok::szok:
No to nie ciekawie macie
gratulacje dla Laurki:tak::tak:




jak się tak wyszalała na powietrzu to i apetyt miała :-D


a ja zasnęłam kurcze ząb mi nawala spuchło mi pół twarzy :baffled: ale się boje iść z tym zębem do dentysty bo dotknąć się tam nie mogę , miałam go zrobionego nagle bum plomba wypadła razem z kawałkiem zęba a w środku czarny :szok:
po tej ciązy wszystkie żeby mi lecą juz 7 zrobiłam i co chwile coś:wściekła/y:
Mi w jednej i drugiej ciąży sie zęby popsuły i też musze iśc do dentysty ale odkładam to z tygodnia na tydzień
Hej dziewczęta
Piotr pojechał na ryby, ja zaraz zaczne dosprzątywać mieszkanko przed wizytacją teściowej. Mam kawkę, więc zobaczę co u Was ciekawego na weekendzie. Bo u mnie nic ciekawego, wręcz nudnego i mało przyjemnego-"a miało być tak pieeęknie..."
No to dzisiaj masz gościa specjalnego no i przykro mi że nie wyszło wam tak jak chcieliście
 
Witam sie sobotnio i jak zwykle sama jestem.Poczytałam odpisałam kawe dopijam i spadam sprzątać i prasować musze.:crazy::crazy:A u nas pogoda nieładna zimno padadeszcz ale to dobrze że pada bo strasznie sucho jest i nic nam nie urosnie niech leje ze dwa dni:-D
 
gratulacje dla Laurki:tak::tak:




jak się tak wyszalała na powietrzu to i apetyt miała :-D


a ja zasnęłam kurcze ząb mi nawala spuchło mi pół twarzy :baffled: ale się boje iść z tym zębem do dentysty bo dotknąć się tam nie mogę , miałam go zrobionego nagle bum plomba wypadła razem z kawałkiem zęba a w środku czarny :szok:
po tej ciązy wszystkie żeby mi lecą juz 7 zrobiłam i co chwile coś:wściekła/y:
Ty l;ec do dentysty kochana bo jeszcvze cala twarz Ci spuchnie a i tak bedziesz musiala isc:baffled: Wspolczuje Ci ale co zrobisz kazdy ma inne zeby mi na szczescie w ciazy i po ciazy nic sie nie stalo z zebolami:sorry:
Hej dziewczęta
Piotr pojechał na ryby, ja zaraz zaczne dosprzątywać mieszkanko przed wizytacją teściowej. Mam kawkę, więc zobaczę co u Was ciekawego na weekendzie. Bo u mnie nic ciekawego, wręcz nudnego i mało przyjemnego-"a miało być tak pieeęknie..."
Pewnie Ci rybolka zapoda jak wroci :)Dziekuje za gratulacje
mlena Ty czym prędzej leć do dentysty,bo lepiej juz nie będzie a gorzej.po co sie masz tak męczyć.Trzeba pokonać strach i już bo boleć będzie na pewno wiecej.


dziś słoneczko znów od rana grzeje,fajnie.
dzis jesteśmy w domu ale jutro nie będzie nas cały dzień.Będziemy jechać na koniki na Partynice,Oliwka sie wyszaleje,ostatnio jak byłam tam to jeździłam na koniu :-D:-D:-D:-D:-D miałam strachw oczach ale było fajnie może i tym razem sie uda.
Juz sie nie mogę doczekać.
A dzis jesteśmy znowu same bo M do pracy idzie.
Korzystajcie z pogody, u mnie tez cieplutko i slonecznie wiec dzis w plenerze bedziemy :)
Witam sie sobotnio i jak zwykle sama jestem.Poczytałam odpisałam kawe dopijam i spadam sprzątać i prasować musze.:crazy::crazy:A u nas pogoda nieładna zimno padadeszcz ale to dobrze że pada bo strasznie sucho jest i nic nam nie urosnie niech leje ze dwa dni:-D

a tam sama :) ja tez tu jestem ale wpadlam sie przywitac i biore sie za porzadki bo pogoda cudna i trzeba sie wyszalec na podworku.Ja jak ja ale laura napewno.Zaraz zjemy sniadanko a potem pojade na mopie :))
Zakupy trzeba zrobic a z prasowaniem zaczekam do poniedzialku :))

Dzis w nocy Laura zrobila siku przez sen na ubikacje:-D:-Dcos majaczyla to zapytalam czy chce siku a ona ze tak wiec ja wzielam na kibelek i siku wyladowalo w klozecie :))
 
Witam kobitki :-)

Wyobraźcie sobie, że dopiero wstałam :rofl2:

Mlena, odezwij sie do mnie, bo mi smsy do Ciebie nie dochodzą. Jade do anabuby autem, więc mozemy jechać razem :tak:
 
Dziewczyny udanego spodkania
629d.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry