reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

wITAM SZANOWNE PANIE ..I MAMY 1 MAJA,tylko bez pochodu i imprez w plenerze,jak jeszcze pamiętam z dzieciństwa:tak::tak:
oj pamietam te piekne czasy:tak:
Witam:-)
Ale sobie dzisiaj pospalismy:tak::tak::tak:M z Dominikiem w kuchni szykuja sniadanko:-)Pozniej jedziemy do ciotki ktora siedzi na wozku i prosto od Niej na spacerek nad Warte:tak::tak::tak:
Pogoda cudna -ja mam na termometrze w sloncu 30 stopni:tak::tak::tak::-)
Dziewczynki powyciagaly sobie z szafek grube skarpetki i rajstopy:szok::szok::szok::-DMusze do Nich w kroczyc i Je odpowiednio ubrac:-);-)
no nie ma to jak odpowiedni stroj
Weronika zjadla 2 parowki i jeszcze dopycha sie kanapka:szok::szok::szok::szok:
ide Paulinie zrobie snaidanie i sie ubiore bo juz 11 a ja w szlafroku:szok::szok::szok::rofl2:
milego odpoczynku w swieto pracy!!!!!!!!!!1:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
do wieczorka pewnie
a Laura dzis sniadaniem pogardzila o 11 zjadla zupke:happy:
WITAM ODWALILAM JUZ KAWAŁ ROBOTY :-D tzn prasowania niedlugo trzeba szykowac obiadek i spadamy na spacerek trzba wykorzystac pogodę i męża ;-)milego dnia ;-):-D
nonono zalenstwo ja zrobilam 2 prania:baffled:
Och ,a mnie mój wkurzył i nie gadam z nim chwilowo,to typ który nie znosi krytyki:tak:nie można mu powiedzieć ,że coś misie nie podoba.....dziś 1 maja wiedziałam ,że cały dzień będzie pracował na podwórku,na spacer chciałam wyciągnąć ,to nie ,bo nie ma czasu ,ale co to?wystarczył jeden telefon znajomego i już ma czas ,żeby jemu bojler zawiesić ,wszystko priorytety...wkurza mnie to:crazy:
och ci faceci heheh moj mial dzis ze mna do zoo jechac ale wkoncu wyladowalismy u kuzyna na obiedzie
a to moja mini ogrodek i mini ogrodek kwiatowo0-sadowy:-)

no i skalniaczek
piekny!!!
ja dopiero teraz bo od rana było suszenie głowy
Lenka mi sie całą noc budziła w końcu spałam z nia w łózko to była spokojniejsza
jak wywaliłam z łózka mojego to Laura też skorzystała więc spałysmy z dziewczynami obie orzwalone a ja w srodku ścisnięta :-D

Lenka na drugim spacerku tym razem z tatusiem , sam zaproponował ,że z nią pójdzie :rofl2:
tatus sie zreflektowal:)

Czesc zdjec to dopoludnia a czesc z popoludnia:tak:
cudnie :D
cześć już jestem:-D:-D:-D
rąk nie czuję, ale jutro będę miała zakwasy od tego machania pędzlem a potem wałkiem i po skakaniu po drabinie:baffled::baffled::baffled:
i do tego boli mnie głowa:wściekła/y:chyba za dużo świeżego powietrza:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
widzę, że dzisiaj za dużo nie naprodukowałyście:-D
Anabuba fajny tenTwój mini ogródek
praca praca praca oj moga byc zakwasy:happy:
Udała sie imprezka dla dzieciaków.Było aż za dużo szaleństwa w sumie aż 5 dzieci z Oliwką to sie działo,3 chłopaków więc dokazywali.A Oliwka jak małpka wszystko papugowała.

Bez gózów się nie obyło.3 razy sie rozbiła,raz tak poważnie wleciała czołem na szafę,potknęłą sie jak biegła z piłką,całe czoło spuchnięte,już było widać ze wielka śliwa będzie.Wziełam szybko zimne noże,potem mięso z zamrażalnika jej przykładałam a ak sie darła bo to lodowate było .A na koniec posmarowałam jej altacetem czoło i na szczęście sliwy nie ma.:-)

A ile ona zjadła dziś to byłam w szoku.Przed samą imprezka jak wstała całą miske zupy,potem całą kiełbasę z grilla,sałatkę ,paluszki,delicje,chipsy,tylko torta nie chciała.A na dobranoc kaszkę.Nie wiem gdzie ona dziś to wszystko zmieściła.Ale to dlatego że widziała że dzieciaki jedzą to ona też jadła :tak::tak::tak::tak::tak:


ja za duzo nie odpoczęłam,prawie nic nie posiedziałąm przy stole,bo dzieciaki biegały po dworzu więc Oliwka za nimi,więc musiaąłm jej pilnować.
Ważne że Ona sie wybawiła że hej.
super ze sie Oliwcia tak wybawila bedzie Ci dobrze spala:)
A fotki z dzisiejszego dnia :-):-):-):-):-):-)
sliczna bluzeczka
a dlaczego kochana?????? bo za rzadko nas odwiedzasz :tak::tak::tak::tak: musisz to zmienic kochana :rofl2:
zgadzam sie z ta wypowiedzia
Dostałam właśnie sms od Aleksi - dziewczyny macie wszystkie pozdrowienia od niej :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

dziekujemy , pozdrow ja od nas :)
 
reklama
joe alex współczuję Ci tego użerania się z fachowcami, my swoich budowlańców szukaliśmy w okolicznych rowach:szok::szok::szok: bo podobno każdy budowlaniec musi sobie wypić:baffled: i dlatego mamy krzywe ściany w domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dziewczyny mialyscie racje ze Laura na nowo szybko nauczy sie wolac siku Dzis mialysmy dzien bez wpadki Laura cudnie sikal na nocnik w domku a potem jak udalismy sie do kuzyna goscine pieknie sikala na ubikacje.Alez jestem z niej dumna
 
reklama
płaciła teściowa i to ona załatwiła takich fachowców:no::no::no::no::no: nam pozostało tylko poprawianie na ile było to możliwe:baffled: i do tego jeszcze musimy sobie dach poprawić bo leje się na górze w łazience:szok::szok::szok:
 
Do góry