reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
frytki to i ja pojem:-)dieta dieta ale takiej przyjemnosci sobie nie odmówie:-)najwyzej do jutra nic więcej nie bede jadła:-)wczoraj sie ważyałam u bratowej (bo wczesniej u mamy) i chciałam zobaczyc czy ta waga u mamy dobrez pokazuje.no i pokzauje dobrze:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::laugh2:
waze niecałe 62kg:-):-):-)jestem z siebie dumna:-)jak tak dalej pojdzie to do swiat zejde poniezej 60:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
hejka a można wiedziec ile masz wzrostu???
Ja też lubie frytki,chociaż za tym zapachem od smażenia nie przepadam, ale coś za coś:) Narobiłaś mi smaka na te frytki straszna, ale musze jakoś dziś wytrzymac, ja planuje jutro zrobić mężowi kolacyjke romantyczna i zrobie frytki z mięskiem pekińską, do tego pepsi bo wina niestety nie mogę:( i galaretki z owocami i bitą śmietaną:-)
 
A ja jestem HAPPY SCHUDŁAM 2 KG PRZEZ 4DNI !!!!!!!!!! :-):-):-):-):-)

Ale się cieszę,stanęłam na wagę i nie wierzyłam to co widzę,ale super.Jednak się opłacało mniej jeść i wykluczyć całkowicie słodycze.
Mam teraz jeszcze większą motywację !!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Dzień dobry po południu :-D:-D:-D
Widzę że wy o dietkach rozmawiacie. Ja nie mam takiego problemu. Staram się przytyć ale nie wychodzi. Mam za dobrą przemianę materii. Mam prawie 172cm wzrostu i ważę jakieś 53kg.
A ja małemu cały czas podaje cebionmulti i nic mu nie jest :-D:-D:-D a tyle osób u mnie w domu chorych było
 
Do góry