reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja bym chciala schudnac jeszcze 5kg ale to chyba piersi tyle warza bo waga ani drgnela niestety:)nonstop55 hehehale do wakacji moze sie uda ;-)
 
reklama
hejka Beata no ja do tej pory też nigdy nie miałam problemów z wagą co prawda wysoka nie jetem bo mam 1,62 ale ważyłam srednoi 48-50 kg i nigdy wiecej chociaż wszyscy twierdzili ze bardzo szczupła jestem ale nic nie dalam z tym rady zrobić , zobaczymy jak bedzie po tej ciąży
 
No mi mówili że po mnie wogóle nie widać że w ciąży byłam :-D:-D:-D chociaż kilka kilo by się przydało ale tylko w cyckach :-D:-D:-D po ciąży to mi tak zmalały że masakra :-:)-:)-(
 
bno niestety u mnie przy tej wadze też wielkością nie grzesza:no: zeby tak można było tyc gdzie sie chce to było by spoko a tak to cos za coś, jedne dużo by dały by schudnąc inne sa chude to cos im tam nie pasuje i ciągle coś
 
Nigdy nie będzie tak jak byśmy chciały, prawda prawda. Ale zawsze są operacje plastyczne. Chociaż ja bym się na nie raczej napewno nie zdecydowała. Panicznie boję się szpitali
 
Malinka, zauważyłam na suwaczku, że Twój Antos skończył dziś 3 miesiące. To jeszcze 9 i roczek:-D
no fakt ma już 3 miesiące a ówniutko rok temu został poczęty w nocy z 13 na 14 tak się walentynkowaliśmy a że wtedy na dojazdach to wiem dokładnie kuiedy to było:rofl2::rofl2::rofl2: to wychodzi na to że antek urodził sie równo po 9 miesiącach od poczęcia:szok::rofl2::szok::rofl2:
 
reklama
Ja tylko raz leżałam, w sierpniu jak urodziłam. A tak to wcale!!! Jeden zabieg na oko miałam. I to były moje przeżycia ze szpitala.
 
Do góry