reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Marta gratki raz, fotki super dwa:-D:-D
Sikoreczka ja nie widze....
Niom dzieckiem zajal sie tata a ja troszke scrapkowalam:rofl2:A teraz Lolo spi juz ale cos niespokojnie tak:-(
 
reklama
Moje paskudki zaśpione:-D Madzia dziś odmówiła spania w dzień a jeszcze teraz walczyła żeby nie spac:baffled: Chyba ją zęby męczą bo od dwóch dni kupki lużniejsze ma, katarek dziś się pojawił, no i te dziwnie przepłakane nocki:-(A mnie dziś znowu cały dzień głowa męczy:dry: Chyba coś nadciąga:baffled: Już widzę moje suwaczki:tak: Się odnalazły:laugh2:
Anetusia83 witamy w naszych skromnych progach:-)
 
A ja dziś miałam torszkę zwariowany dzień. Grześko zasnął mi na spacerku koło 10 (zwykle zasypiam go koło 12 w domku, po zupce):baffled:, więc byliśmy dłużej -dopóki sie nie obudził. Ale to że byliśmy dłużej, nie przeszkodziło w szczeleniu focha przez Maćka, że on "jeszcze nie chce iść do domu. On chce jeszcze na plac zabaw":wściekła/y:. Potem nawiedzilam nas moja mama i "zabrała" mi Maćka na popołudnie.:tak: Więc, skoro byłam tylko Grześkiem, postanowiłam odpuścić sobie drugi spacerek na rzecz PPD.:tak: Wzięłam sie na tyle poważnie, że damo odkurzenie domu zajęło mi ponad 40 min (już dawno nie było tu tak czysto;-):-p). "Trochę" się zmachałam i jeszcze doprawilam PPP, więc teraz ledwo żyję.:-:)rofl2:

Chcialam sobie zrobic omlet z serem ale...Pawel wyzarl caly ser:confused2::confused2:
Ja też tak mam -jak sobie coś wymyślę, to okazuje się, że M już zdążył wyjeść. Szczególnie szybko wychodzą u nas parówki i żółty ser.:baffled::tak::rofl2:

Asiulinka speszyl for u
technik_masazysta.gif
Dzięki Ci kochaniutka.:tak: Już mi powoli przechodzi.:-D

Asiulinko tylko takiego namierzyłam
Zapraszam-na-masaz-697.gif
No i jak jeszcze ten kotek mnie wymasuje, to będę już całkiem jak nowo narodzona.;-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::rofl2:

Muszę się pochwalic że mi córcia zaczyna nocnikowanie trybic:tak::-D Wczoraj latała z gołą dupką i zawołała że sisi. Poleciała do łazienki posadziłam ją na kibelku i zrobiła:laugh2::laugh2:
Dobra ja idę się plumkac:-)
Super. Wielkie brawa dla Madzi. Mądra dziewczynka.:tak::-)

A, zapomniałam napisać, że wczoraj dostaliśmy odkurzacz który sam odkurza :laugh2:. Więc od dzisiaj kocham odkurzanie :tak: Włączyłam sobie tą maszynę, ona sprząta a ja siedzę z kompem na kolanach i patrzę tylko coby Oliwka czegoś "mądrego" nie wymyśliła (np. żeby nie spróbowała na tym stanąć, żeby pojeździć:-D), ale póki co to ona lata za odkurzaczem i ustawia mu przeszkody :rofl2: A machina wygląda tak:
Super odkurzacz. A ta nazwa: robocop.:-D:-D:-D Ja też taki chcę.:tak:
A co do Oliwki-daj jej jeszcze czas, a napewno Cię zaskoczy.;-):laugh2:

Bodzia śliczne foteczki. Karolek jak zwykle przeuroczy. No i jaki sprawny.;-):-p A Tobie życzę szybkiego zapadnięcia w sen.:tak::-)
 
reklama
Do góry